Логотип Миколаївського національного аграрного університету.

Миколаївський національний аграрний університет

Щотижневий дайджест МНАУ

Дайджест № 280

Ви дізнаєтесь як у Миколаївському НАУ відбулося святкове дійство з нагоди Дня знань.
Також як з 31 серпня по 2 вересня відбулася спартакіада "Здоров'я" серед науково-педагогічних працівників і співробітників Миколаївського НАУ та Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ.


Дайджест № 279

30 травня, на навчально-наукових полях миколаївського національного аграрного університету, традиційно відбувся міжнародний День поля з технології вирощування зернових колосових культур.


Дайджест № 278

5 квітня у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся 13 щорічний розіграш Кубка ректора Миколаївського національного аграрного університету з КВН., в якому взяли участь команди від кожного факультету університету та команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.
11 квітня у саду Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-IIIступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» було проведено конкурс на звання «Кращий обрізувач винограду та плодових дерев Миколаївського національного аграрного університету».


Дайджест № 277

У Миколаївському НАУ відбулося вручення дипломів магістрам інженерно-енергетичного факультету


Спецвипуск Дайджесту

До вашої уваги спецвипуск нашої програми про участь Миколаївського НАУ у 9 Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» Приємного перегляду!


Дайджест № 276

Здобувачам вищої освіти Миколаївського НАУ було вручено дипломи магістра та спеціаліста денної форми навчання
Студентська молодь та науково-педагогічні працівники привітали із прийдешнім святом 8 березня співробітниць університету
Дружній колектив університету завітав до своїх підопічних, мешканців міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів


Дайджест № 275

На базі Миколаївського НАУ триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
На технологічному факультеті Миколаївського НАУ було проведено виїзне засідання державної екзаменаційної комісії.


Дайджест № 274

Як на базі Миколаївського НАУ пройшов благодійний ярмарок «Даруй тепло сердець тим, хто цього потребує»
Як до дня Святого Валентина у Миколаївському НАУ відбувся святковий концерт
Як у Миколаївського НАУ працювала Екзаменаційна комісія з проведення державної атестації здобувачів вищої освіти ступеневої


Дайджест № 273

Як у Миколаївському НАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна політика та адміністрування у сфері регіонального розвитку України»
Як на факультеті менеджменту було проведенО лекціЮ «Як розпочати власний бізнес»
Як у МНАУ відбулося нагородження серед учнів загальноосвітніх шкіл Миколаївщини - учасників конкурсу творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього».


Минулі випуски дайджеста МНАУ. Переглянути.

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов´язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2010-2018 МНАУ, created with Video LightBox