Логотип Миколаївського національного аграрного університету.

Миколаївський національний аграрний університет

Щотижневий дайджест МНАУ

Дайджест № 282

Ви дізнаєтесь як з 28 по 30 вересня на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся 2 учнівський зльот «Лідери Миколаївщини», участь у якому взяли 200 учнівских лідерів міста Миколаєва та області.


Дайджест № 281

Ви дізнаєтесь як на базі Миколаївського НАУ відбулася зустріч народного депутата України із студентством університету
Як Миколаївському НАУ відбулися вибори ректора університету Та як колектив Миколаївського національного аграрного університету привітав мешканців Миколаєва з Днем народження міста


Дайджест № 280

Ви дізнаєтесь як у Миколаївському НАУ відбулося святкове дійство з нагоди Дня знань.
Також як з 31 серпня по 2 вересня відбулася спартакіада "Здоров'я" серед науково-педагогічних працівників і співробітників Миколаївського НАУ та Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ.


Дайджест № 279

30 травня, на навчально-наукових полях миколаївського національного аграрного університету, традиційно відбувся міжнародний День поля з технології вирощування зернових колосових культур.


Дайджест № 278

5 квітня у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся 13 щорічний розіграш Кубка ректора Миколаївського національного аграрного університету з КВН., в якому взяли участь команди від кожного факультету університету та команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.
11 квітня у саду Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-IIIступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» було проведено конкурс на звання «Кращий обрізувач винограду та плодових дерев Миколаївського національного аграрного університету».


Дайджест № 277

У Миколаївському НАУ відбулося вручення дипломів магістрам інженерно-енергетичного факультету


Спецвипуск Дайджесту

До вашої уваги спецвипуск нашої програми про участь Миколаївського НАУ у 9 Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2018» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» Приємного перегляду!


Дайджест № 276

Здобувачам вищої освіти Миколаївського НАУ було вручено дипломи магістра та спеціаліста денної форми навчання
Студентська молодь та науково-педагогічні працівники привітали із прийдешнім святом 8 березня співробітниць університету
Дружній колектив університету завітав до своїх підопічних, мешканців міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів


Дайджест № 275

На базі Миколаївського НАУ триває реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
На технологічному факультеті Миколаївського НАУ було проведено виїзне засідання державної екзаменаційної комісії.


Дайджест № 274

Як на базі Миколаївського НАУ пройшов благодійний ярмарок «Даруй тепло сердець тим, хто цього потребує»
Як до дня Святого Валентина у Миколаївському НАУ відбувся святковий концерт
Як у Миколаївського НАУ працювала Екзаменаційна комісія з проведення державної атестації здобувачів вищої освіти ступеневої


Дайджест № 273

Як у Миколаївському НАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна політика та адміністрування у сфері регіонального розвитку України»
Як на факультеті менеджменту було проведенО лекціЮ «Як розпочати власний бізнес»
Як у МНАУ відбулося нагородження серед учнів загальноосвітніх шкіл Миколаївщини - учасників конкурсу творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього».


Минулі випуски дайджеста МНАУ. Переглянути.

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов´язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2010-2018 МНАУ, created with Video LightBox