Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Загальна інформація → Університет сьогодні

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Університет сьогодні

Нагороди МНАУ.

1. Миколаївський національний аграрний університет на сьогодні є наймолодшим серед аграрних ВНЗ ІІІ-IV р.а. півдня України. Університет – це потужна матеріально-технічна база, центр інноваційного проектування, джерело кадрового потенціалу як для Південного регіону, так і для всієї України. А найголовніше – це діяльність усіх студентів і науково-педагогічних працівників університету, яких об'єднує спільна мета, ідеї, прагнення. В університеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

2. Миколаївський національний аграрний університет включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (2013-2017рр.).

3. Миколаївський національний аграрний університет має 12 навчальних корпусів, до його структури входять 6 інститутів: науково-дослідний інститут нових агропромислових об'єктів та учбово-інформаційних технологій, науково-дослідний інститут сучасних технологій в АПК, навчально-науковий інститут економіки та управління, механіко-технологічний навчально-науковий інститут, інститут післядипломної освіти, науковий інститут інноваційних технологій і змісту аграрної освіти.

4. Університет посідає 78 місце в Рейтингу вищих навчальних закладів України «ТОП 200 Україна» (2016 р.)

5. Університет нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 р.).

6. Понад 80 науково-педагогічних працівників мають державні нагороди та почесні звання Міністерства освіти і науки України і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

7. 8 штатних співробітників обрано академіками державних галузевих академій наук, а також 5 професорів обрано членами міжнародних академій наук.

8. У рамках проведення Міністерством освіти і науки України Четвертої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» Миколаївський національний аграрний університет було відзначено гран-прі «Лідер вищої освіти України».

9. Золота медаль за кращу інноваційну технологію в номінації «Розробка та упровадження сучасних засобів навчання». Срібна медаль за кращі здобутки у міжнародній діяльності в номінації «Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ».

10. Диплом переможця у Першому загальноміському конкурсі "Благодійник року 2008».

11. Почесне звання «Лідер сучасної освіти».

12. У 2009 року введено в експлуатацію новий навчальний корпус загальною площею 5,2 тис.кв.м.

13. У 2009 році отримано диплом Міністерства аграрної політики та продовольства України за перемогу в конкурсі серед аграрних ВНЗ України «Гуртожиток – наш дім».

14. Миколаївський НАУ нагороджено дипломом «Лідер агропромислового комплексу України».

15. Миколаївський національний аграрний університет є співзасновником єдиного на півдні України Наукового парку Миколаївського НАУ «Агроперспектива», що дало можливість значно прискорити формування нової системи інноваційного розвитку агропромислового сектору економіки Південного регіону та процесу інтеграції «аграрна освіта – аграрна наука – аграрне виробництво».

16. На ХХVІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2014» Університет нагороджено золотою медаллю у номінації «Інтенсифікація інноваційних технологій «аграрна освіта – наука – виробництво» за сприянням Наукового парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива».

17. Найбільшою гордістю університету є студенти, що завжди радують своїми перемогами. За результатами II етапу Олімпіади та ІІ туру Конкурсу студентських наукових робіт студенти університету впродовж останніх трьох років займають більше 30 призових місць щорічно (2011 рік – 30, 2012 рік – 38, 2013 рік – 40, 2014 рік – 39, 2015 рік – 38, 2016 рік – 40). 50 студентів університету одержують іменні стипендії Президента України, стипендію Кабінету Міністрів України, стипендію Верховної Ради України та інші, що свідчить про високий рівень наукової та навчальної підготовки студентів університету.

18. Студенти університету щорічно становляться стипендіатами програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA».

19. В університеті реалізуються Положення Болонської декларації, відповідно до якої здійснюється підготовка студентів з робітничих професій (кожний студент згідно з вимогами Болонської декларації має можливість отримати 1-2 робітничі професії): оператор комп'ютерного набору; секретар керівника (організацій, підприємства, установи); водій автотранспортних засобів (категорія «В»); оператор комп'ютерного набору; слюсар з механоскладальних робіт; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А», «В», «С»); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; плодоовочівник; квітникар; озеленювач; оператор машинного доїння; оператор із штучного осіменіння тварин та птиці; бонітувальник тварин; класувальник вовни та пуху.

20. У 2012 році відкрито навчально-науковий полігон енергетичного обладнання на базі інженерно-енергетичного факультету.

21. З метою впровадження енергозберігаючих технологій, а також економії бюджетних коштів в університеті створено навчально-виробничі майстерні з виготовлення корпусних меблів, дверей з ПВХ та алюмінію. Створення навчально-виробничих майстерень здійснено не тільки з метою оновлення матеріально-технічної бази кафедр, а й навчання студентів робітничим професіям, які передбачено навчальними планами.

22. В університеті діє аспірантура за 10 спеціальностями: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності; 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка; 03.00.13 – фізіологія людини і тварин; 03.00.15 – генетика (сільськогосподарські науки); 06.01.01 – загальне землеробство; 06.01.03 – агроґрунтознавство та агрофізика; 06.01.09 – рослинництво; 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва; 06.02.01 – розведення і селекція тварин. Докторантура з 3 спеціальностей: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 06.02.01 – розведення та селекція тварин; 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва.

23. На базі університету функціонує спеціалізована вчена рада Д 38.806.01 по захисту докторських дисертацій зі спеціальностей 08.00.03 – економіка і управління національним господарством, 08.00.04 – економіка і управління підприємствами, 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка, а також спеціалізована вчена рада Д 38.806.02 по захисту докторських дисертацій зі спеціальностей 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва та 06.02.01 – розведення та селекція тварин.

24. У щорічному обласному конкурсі наукових робіт молодих вчених Миколаївської області з 12 переможців – 4 молодих науковці університету (2015 р.).

25. В університеті створено Національний інноваційний кластер «Родючість ґрунтів» з центром у м. Миколаєві, засновниками якого стали Миколаївський національний аграрний університет, Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» НААН України, Інститут землеробства, геодезії та землеустрою південного регіону НААН України, Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара та Одеський державний аграрний університет.

26. Університетом налагоджено дієві зв'язки з міжнародними науковими установами та навчальними закладами щодо стажування викладачів та обміну студентами. Завдяки чому, щорічно, більше 250 студентів мають можливість виїжджати на практику та стажування за кордон (США, Англія, Данія, Франція, Ірландія, Німеччина, Чехія, Польща та інших провідних країнах світу), ознайомлюючись із найсучаснішими технологіями виробництва та запозичуючи досвід роботи передових підприємств зарубіжжя.

27. Миколаївський національний аграрний університет є членом таких престижних міжнародних освітніх та наукових організацій: Співдружність університетів Маgnа Сhагtа (ЕUА); Асоціація членства Інституту міжнародної освіти; Американська Рада з Міжнародної Освіти.

28. За ініціативою органів студентського самоврядування в університеті створено Молодіжну громадську організацію «Творити добро» та Центр працевлаштування випускників, що дає можливість ознайомлюватися з вакансіями робочих місць Миколаївської області кожному студентові Миколаївського НАУ через електронний банк даних щодо вакансій, розміщений у локальній мережі університету.

29. Університет має свої друковані видання: науково-практичний журнал «Вісник аграрної науки Причорномор'я», газета МНАУ «Агросвіт», а також є співзасновником Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК».

30. З 2011 року в університеті працює студентське телебачення «МНАУ-TV», яке випускає програми «Дайджест Миколаївського НАУ», «Голос студента», «Агрофактор» та інші. Студенти університету є переможцями конкурсів короткометражного кіно всеукраїнського рівня.

31. В останнє десятиліття Миколаївський національний аграрний університет перетворився на монолітний центр підготовки конкурентоспроможних фахівців аграрного сектора та здобув статус лідера аграрної освіти Півдня України.

32. У 2015 році університет став співзасновником Освітньо-інноваційного кластеру «Агротехніка», яким передбачено об’єднання зусиль науковців і виробничників компанії «Лозівські машини» для впровадження сучасних ефективних технологій землеробства, покращення технічного рівня університету, виробництва нових поколінь вітчизняної техніки, яка не поступається зарубіжній.

нагорода нагороданагороданагорода

дипломпочесна грамота

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ