Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиОбліково-фінансовий

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Кафедра економічної теорії і суспільних наук

Останнє оновлення: 01.03.2017 о 15:32

МНАУ. Ханстантинов Віталій ОлександровичЗавідувач кафедри – доктор політичних наук, професор Ханстантинов Віталій Олександрович

телефон +38 0 (512) 58-05-94
E-mail: khanstantinov@mnau.edu.ua

Новини кафедри

МНАУ. Логотип кафедри економічної теорії і суспільних наук.Історія кафедри
Кафедру було створено після заснування Миколаївського державного сільськогосподарського інституту. До 2003 року її очолював доктор економічних наук, професор Микола Юхимович Куліш, відомий учений-економіст, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої школи, талановитий організатор і керівник, засновник та перший ректор Миколаївської державної аграрної академії.

3 березня 2003 року у зв'язку зі структурними змінами кафедру було реорганізовано і перейменовано на кафедру економічної теорії і суспільних наук. Очолив кафедру доктор політичних наук, професор Віталій Олександрович Ханстантинов. 3 вересня 2008 року завідувачем кафедри було призначено кандидата економічних наук, доцента Тетяну Іванівну Костюченко, а з січня 2010 року кафедру знов очолює доктор політичних наук, професор Віталій Олександрович Ханстантинов.

МНАУ. Доцент Біліченко О.С. проводить консультацію зі студентами
Доцент Біліченко О.С. проводить консультацію зі студентами.

Персональний склад кафедри:
Ханстантинов Віталій Олександрович – доктор політичних наук, професор, завідувач кафедри
Біліченко Олександр Степанович – кандидат економічних наук, доцент
Золотих Ірина Борисівна – кандидат економічних наук, доцент
Пилипенко Тетяна Василівна – кандидат економічних наук, старший викладач
Лесік Ірина Миколаївна – асистент, кандидат економічних наук
Шарін Олександр В'ячеславович – асистент
Жарова Тетяна Анатоліївна – завідувач кабінету
Димитров Михайло Федорович – кандидат філософських наук – доцент
Зінченко Андрій Ігорович – кандидат економічних наук – доцент
Довгаль Олена Валеріївна – кандидат економічних наук
Китиця Вікторія Олександрівна – лаборант

schedule-etsn.doc – графік проведення консультацій викладачами кафедри економічної теорії і суспільних наук на 1 сем.2016-2017 н.р.

Перелік дисциплін:
Історія економіки та економічної думки
Логіка
Логіка, етика, естетика
Макроекономіка
Мікроекономіка
Основи економічної теорії
Політична економія
Політологія
Соціологія
Сталий розвиток суспільства
Філософія
Філософія і релігієзнавство
Філософія науки
Філософські проблеми біології
Глобальна економіка

Наукова робота
Наукова робота викладачами здійснюється за напрямами дисциплін, які викладаються на кафедрі, і які зосереджуються на актуальних проблемах розвитку агропромислового комплексу в Україні, вирішенні злободенних питань, що постають перед українським суспільством на етапі його модернізації. Наукові розвідки проводяться як за ініціативними темами, так і у відповідності до планів науково-дослідної роботи університету.

Упродовж 2013-2016 років викладачами кафедри підготовлено – 46 наукових праць, у тому числі - 28 статей у фахових виданнях. Доценти Золотих І.Б., Біліченко О.С., Довгаль О.В. опублікували у співавторстві наукові монографії.

За цей же час науково-педагогічні працівники кафедри представили свої напрацювання у виступах та збірниках матеріалів 17 міжнародних наукових конференцій (в тому числі, що проходили у Польщі, Чехії, Молдові), 8 державних, 3 регіональних.

До наукової роботи залучаються студенти через мережу наукових гуртків, що допомагає їм краще оволодівати основами економічної теорії, історією економіки та економічної думки, політологією, соціологією, філософією. Результати своїх напрацювань студенти повідомляють на наукових конференціях, оприлюднюють в статтях у Науковому студентському віснику.

План роботи наукових гуртків на 2016 рік

Викладачі беруть активну участь у проведенні Днів науки в університеті і долучають до науково-дослідної діяльності здобувачів вищої освіти. У 2013-2014 н.р. студент Ботнар Іван зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з політології. У 2014-2015 н.р. на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт було відмічено грамотами роботи студента Черевчука Еріка з економічної теорії і студента Булименка Миколи з політології

Щорічно на базі кафедри проводяться науково-теоретичні семінари та круглі столи із запрошенням колег-викладачів Миколаївських ВНЗ. Так, у 2015 році заплановано і проведено такі заходи: науково-методичний семінар, присвячений міжнародному Дню толерантності „Толерантність як ключова цінність мистецтва жити у мирі”, круглий стіл «Видатні вчені-економісти ХХ століття та їх наукові дослідження», круглий стіл «Актуальні проблеми підготовки сучасного фахівця в умовах реалізації стратегії сталого розвитку суспільства»

plan2016.doc – Пран проведення науково-технічних заходів 2016р.

МНАУ. Асистент Шарін О.В. з учасниками студентської наукової конференції.
Асистент Шарін О.В. з учасниками студентської наукової конференції.

Навчально-методична робота
Співробітниками кафедри підготовлено понад 100 методичних рекомендацій, в тому числі, опорні конспекти лекцій з таких дисциплін: філософія, філософія науки, філософські проблеми біології, соціологія, політологія, історія політичних і правових вчень, економічна теорія, макроекономіка, мікроекономіка історія економіки та економічної думки. З основ економічної теорії, макроекономіки, філософії, логіки були підготовлені словники основних понять та термінів.
З усіх дисциплін, що викладаються на кафедрі підготовлені та регулярно оновлюються рекомендації до виконання контрольних робіт для студентів заочного навчання. Розроблені тестові завдання з соціології, філософії, філософії науки, історії економіки та економічної думки, економічної теорії, мікроекономіки, макроекономіки. Кожного року викладачами кафедри готуються та оновлюються методичні поради для організації самостійного опрацювання окремих тем відповідно до сучасних вимог, що забезпечують оптимальне застосування новітніх педагогічних технологій.
Навчально-методична робота спрямовується на вдосконалення освітнього процесу і створення оптимальних умов для оволодіння здобувачами вищої освіти передбачених навчальними програмами з дисциплін, що вивчаються, знань та формування практичних вмінь
Упродовж останніх років видано викладачами кафедри 4 навчальні посібники, 17 методичних рекомендацій з 9 дисциплін.

plan_vud_2016.doc – План видання методичної літератури на 2016р.

temat_kyrs.doc – Тематика курсових робіт.

perelik-litera.doc – Перелік видань навчальної літератури, підготовлених викладачами кафедри економічної теорії і суспільних наук.

perelik-monografii.pdf – Перелік монографій, виданих науково-педагогічними працівниками кафедри економічної теорії і суспільних наук.

Кафедрою підготовлено методичні рекомендації з підготовки до кандидатського іспиту для аспірантів і здобувачів з Філософії – filosofiya-pidgotovka-do-kand-ispitu.pdf.

МНАУ. До круглого столу з нагоди 10-річчя кафедри завітали гості з інших ВНЗ Миколаєва у супроводі декана обліково-фінансового факультету О.М. Вишневської. МНАУ. До круглого столу з нагоди 10-річчя кафедри завітали гості з інших ВНЗ Миколаєва у супроводі декана обліково-фінансового факультету О.М. Вишневської.
До круглого столу з нагоди 10-річчя кафедри завітали гості з інших ВНЗ Миколаєва у супроводі декана обліково-фінансового факультету О.М. Вишневської.

Міжнародна діяльність

Викладачі кафедри регулярно беруть участь у міжнародних наукових конференціях, публікують в іноземних виданнях наукові статті та тези доповідей.

Упродовж 2013-2016 років викладачі кафедри Ханстантинов В.О., Зінченко А.І., Золотих І.Б., Димитров М.Ф., Довгаль О.В. та інші співпрацювали з рядом зарубіжних наукових установ і видань, результатом чого стали публікація у збірниках матеріалів конференцій та в іноземних наукових журналах.

Кафедра у безпосередній взаємодії і в контексті реалізації в Миколаївській області програми ПРООН забезпечує викладання дисципліни „Сталий розвиток суспільства” для магістрантів університету.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ