Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №258

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Кафедра інформаційних систем і технологій → Студентські олімпіади з інформатики

3D

До уваги вступників! Детальніше...
Накази на зарахування за державним замовленням Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...

Участь студентів у II-му етапі Всеукраїнських студентських олімпіад

Останнє оновлення: 27.12.2013 о 12:05

Першу студентську олімпіаду з інформатики було проведено в 1998 році тоді ще в Миколаївському сільськогосподарському інституті. З того часу вона стала традиційною, запрошуються до участі у ній студенти всіх факультетів і курсів. Найактивніше беруть участь в олімпіаді студенти економічного факультету. Якщо перші олімпіади було присвячено в основному програмуванню і нескладним завданням у текстовому редакторі MS WORD, то надалі тематика пропонованих завдань постійно розширювалася. Традиційними стали завдання з табличного процесора MS EXCEL, причому самі завдання з кожним роком ускладнюються з метою демонстрації студентам нових можливостей цієї чудової розробки Microsoft, яка постійно розвивається. З 2004 року також традиційними стали завдання із створення WEB-сторінок. Останніми роками додаються завдання на використання комп'ютерної графіки, створення презентацій і СУБД MS Access.

Подяка Кубовій Разії Махмудівні. Грамота Кубовій Разії Махмудівні.

З 1998 року переможці олімпіади успішно брали участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яку проводив Національний аграрний університет серед вищих аграрних закладів освіти. У 1998 році студент 1 курсу інженерно-енергетичний факультету групи М 1/1 Майоров Ігор зайняв 4 місце і був нагороджений дипломом. У 1999 році він же зайняв 5 місце.

Грамоти, подяка, диплом.

З 2005 року переможці загально університетської олімпіади почали успішно приймати участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" серед студентів усіх вищих навчальних закладів України, яку в 2004-2007 проводив Національній аерокосмiчний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Наші студенти приймали участь у номінації "Економічні та гуманітарні науки", в середньому в цих номінаціях взяли участь близько п'ятдесяти ВНЗ України.

У 2005 році в Харкові успішно виступили 2 студенти економічного факультету: Славський Олександр (група ЗЕД 2/1) в номінації "Гуманітарні науки" і Міланич Володимир (група ЗЕД 1/2), в номінації "Економічні науки" успішно подолали завдання 1 туру і були нагороджені дипломами за перемогу у 1 турі олімпіади, у другому турі зайняли 10 місця в своїх номінаціях.

Грамоти, диплом.

У 2006 році в Харкові успішно виступили вже 3 студенти економічного факультету, всі вони пройшли до 2 туру і в загальному заліку зайняли наступні місця: Міланич Володимир (група ЗЕД 2/2) – 4 місце в номінації "Гуманітарні науки", Міроненко Антон (група Е 2/2) – 7 місце, Славський Олександр (група ЗЕД 3/1) – 8 місце в номінації "Економічні науки".

Грамоти, дипломи.

У 2007 році команда нашого університету була найбільш представницькою – 5 студентів економічного факультету. Всі вони пройшли до другого туру і за загальним заліком посіли такі місця: Максименко Андрій (група Е 2/2) – четверте, Міланич Володимир (група ЗЕД 3/2) – п'яте місце в номінації "Гуманітарні науки", Міроненко Антон (група Е 3/1) – 5 місце, Славський Олександр (група ЗЕД 4/1) – 6 місце, і Ананевич Володимир (група Е 3/1) – 15 місце в номінації "Економічні науки". Команду МДАУ постійно представляла і активно брала участь у проведенні Всеукраїнських олімпіад в Харкові доцент Кубова Р.М., яка отримала грамоти з подякою від організаторів Харківської олімпіади.

Грамота Ананевича Володимира Степановича.

У 2008 році Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики проводилася на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Програмну розробку і доповідь Міланича Володимира (група ЗЕД 4/2) "Інформаційна система "АРМ Менеджера з продажу комп'ютерів та комплектуючих"" було визнано кращими в номінації "Економічні та гуманітарні науки".

Грамота Максименка Андрія Миколайовича.

З 2009 року Всеукраїнська олімпіада з інформатики,проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

У 2009 році участь в олімпіаді приймали студент групи E 4/1 Максименко А.М. та студент групи ЗЕД 5/1 Ананевич В.C., в результаті зайняли 4 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з економічної інформатики.

Грамота Марченко Станіслава Констянтиновича.
Грамота Максименка Андрія Миколайовича.

У 2011 році – студент групи E 5/1 Максименко А.М., студент групи Е 4/1 Марченко С.К., які зайняли 3 місце та 14 місця.

Диплом ІІІ ступеня Трухова Антона Сергійовича.

У 2012 р. представниками від м. Миколаєва були студенти нашого ВНЗ – студентка групи E 3/4 факультету менеджменту Мількат Юлія і студент групи 41 К Новобузького коледжу МДАУ Трухов Антон.

Наші студенти успішно справилися із завданнями. Трухов Антон посів 3 місце і отримав диплом ІІІ ступеню. Мількат Юлія посіла 29 місце. Студенти отримали грамоти учасників олімпіади.

З 2009 року Всеукраїнська олімпіада з інформатики,проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Докладніше про олімпіаду читайте на сайті ДНУ http://www.dnu.dp.ua/news/921.

У 2013 р. у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика", приймали участь студенти нашого ВНЗ – студентка групи Б 1/1 обліково-фінансового факультету Борисова Інна, студент групи ЗЕД 1/1 факультету менеджменту Глух Геннадій і студент 5 курсу інженерно-енергетичного факультету Парафіло Павло. Наші студенти успішно справилися із завданнями. Глух Геннадій посів 4 місце і отримав диплом за краще розв'язання задачі "Попит та пропозиція", Борисова Інна посіла 14 місце. Студенти отримали грамоти учасників олімпіади.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики.

Учасників від університету з 2008 року представляє к.е.н Лопушанська В.В., яка разом із зав. кафедри Іхсановим Ш.М виконує велику підготовчу роботу, п'ять років поспіль Лопушанська В.В. є членом журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, яка проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК»
20-24 листопада 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

Запрошуємо на IV Міжнародну науково-практичну конференцію "Біологічні аспекти технології тваринництва і виробництва продукції" Детальніше...

----------------------------------------

І Міжнародна студентська конференція "Молодь, наука, бізнес" Детальніше...

----------------------------------------

ІІ Міжнародна практична конференція "Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб'єктів господарювання: освітньо-наукові та виробничі засади" Детальніше...

----------------------------------------

Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...

----------------------------------------


Стартап

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

        

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ