Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Структура університету → Факультети → Інженерно-енергетичний

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Інженерно-енергетичний факультет

Останнє оновлення: 12.01.2016 о 12:49

МНАУ. Горбунова Каріне Маркарівна

в.о. декана – кандидат педагогічних наук, доцент Горбунова Каріне Маркарівна.
телефон (0512) 34-01-91


Заступники декана:

МНАУ. Вахоніна Лариса Володимирівна

з навчальної роботи – кандидат фізико-математичних наук, доцент Вахоніна Лариса Володимирівна


МНАУ. Курепін В´ячеслав Миколайович

– з виховної роботи – старший викладач Курепін В´ячеслав Миколайович


Горбенко Олена Андріївна

Голова методичної комісії факультету – кандидат технічних наук, доцент Горбенко Олена Андріївна.

Диспетчер факультету – Жила Наталія Петрівна.
Спеціаліст ІІ категорії – Зіневич Лариса Олександрівна.

Новини факультету

Напрями підготовки:
6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт»)
6.100102 «Процеси, машини та обладнання АПВ»
6.010104 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі»

Спеціальності:
7.10010203, 8.10010203 «Механізація сільського господарства»
7.010104, 8.01010401 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
7.10010101, 8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»

Перелік навчальних дисциплін та обсяг у кредитах ECTS варіативної частини навчального плану з підготовки здобувачів вищої освіти на інженерно-енергетичному факультеті за напрямами підготовки (спеціальностями):
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.100102 «Процеси, машини та обладнання АПВ»
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.010104 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.10010203 «Механізація сільського господарства»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.01010401 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» зі спеціальності 7.10010203 «Механізація сільського господарства»
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» зі спеціальності 7.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»

Кафедри:
- тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу;
- агроінженерії;
- вищої та прикладної математики;
- загальнотехнічних дисциплін;
- методики професійного навчання;
- електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Рейтинг щодо результатів участі здобувачів вищої освіти, які навчаються за державним замовленням інженерно-енергетичного факультету у освітній,науковій,громадській діяльності (у тому числі волонтерській діяльності), участь у роботі органів студентського самоврядування,культурно-мистецьких та спортивних заходах протягом першого семестру 2016-2017 навчального року. Завантажити..., Онлайн перегляд...

Перший набір студентів на спеціальність «Механізація сільського господарства» було проведено у вересні 1984 року. Як структурний підрозділ факультет механізації сільського господарства створений у 1987 році. Першим деканом якого був д.т.н., професор В.С. Шебанін, нині – ректор Миколаївського національного аграрного університету.

Сьогодні на факультеті щороку навчається понад 900 студентів. Тут працює 53 викладача, в тому числі 7 академіків і членів-кореспондентів державних та галузевих академій наук, 10 докторів наук, професорів, понад 30 кандидатів наук, доцентів. За видатні досягнення в науковій, навчальній та методичній роботі викладачам факультету присвоєно почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України» – професору В.С. Шебаніну, «Заслужений працівник народної освіти України» – професору Д.В. Бабенку. У різні часи на факультеті працювали відомі науковці та практики, такі як професори Н.Л. Чернов, А.Я. Шквар, Г.П. Нерубенко, С.С. Рижков, С.І. Пастушенко.

На факультеті проводиться робота з розробки механізованих технологій одержання насіння овоче-баштанних культур і створення робочих органів машин для насінництва. Виконуються дослідження з вдосконалення робочих органів зернозбиральної техніки, використання альтернативних видів палив у сільському господарстві, застосування енергетичного модуля з використанням ґрунтового каналу, використання композиційних матеріалів у сільському господарстві. Велика робота проводиться з підвищення довговічності канатних блоків і працюючих з ними канатів, з електрогідравлічного очищення деталей основного обладнання глиноземного виробництва від технологічних відкладень.

Факультет менеджменту МНАУ.

Навчальний та науковий процес забезпечують понад 15 навчально-наукових лабораторій: конструювання енергоефективної сільськогосподарської техніки і технологій, механізації переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, механізації виробничих процесів кормоприготування, гідравліки та сільськогосподарського водопостачання, моделювання технологічних процесів кукурудзозбиральних машин, будови тракторів та сільськогосподарських машин, випробування двигунів внутрішнього згорання, випробування металевих конструкцій, електроніки та мікросхемотехніки, енергетики та електротехнічних систем, теплотехніки та теплопостачання, електрики та електромагнетизму, технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ремонту машин, інтерактивних методів навчання та мультимедійних засобів відображення технічної документації та ін.

У 2012 році на базі факультету відкрито єдиний в Україні стендовий полігон для спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

За результатами проведених досліджень ученими факультету видано 21 монографію та навчальні посібники, опубліковано близько 750 наукових статей, одержано понад 140 авторських свідоцтв на винаходи і патентів. Починаючи з 2000 року на факультеті проводиться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні виміри».

Факультет менеджменту МНАУ.

На базі факультету щороку проходить міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Перспективна техніка і технології». Постійними учасниками якої іноземні науковці з таких країн як: Білорусія, Польща, Чехія, Латвія, Республіка В'єтнам та ін.

Під час навчання студенти факультету отримують робочі професії слюсаря механоскладальних робіт, тракториста-машиніста, водія автомобіля категорії «В». На факультеті налагоджено тісний зв'язок з виробництвом, що дозволяє студентам закріплювати теоретичні знання в умовах філій кафедр. Серед них такі передові підприємства агропромислового комплексу, як ВАТ «Радсад» і ДП «Племрепродуктор«Степове» Миколаївського району.

Факультет менеджменту МНАУ.

Студенти факультету мають можливість пройти стажування за кордоном, зокрема у США, Великобританії, Франції, Данії, Швейцарії, Німеччині та інших країнах.

Факультет менеджменту МНАУ. Факультет менеджменту МНАУ.

Велика увага на факультеті приділяється культурному дозвіллю студентів. Вони беруть активну участь у спортивних змаганнях, художній самодіяльності факультету та університету, проведенні новорічних свят, гуморин, виступів КВК, концертах та фестивалях студентських клубів міста Миколаєва.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ