Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра вищої та прикладної математики → Євстрат'єв Сергій Вікторович

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Останнє оновлення: 11.01.2016 о 11:48

МНАУ. Євстрат'єв Сергій Вікторович, асистент.Євстрат'єв Сергій Вікторович
асистент

Біографія
Народився 1985 року. У 2007 році закінчив Миколаївський державний університет ім. В.О. Сухомлинського за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Математика", кваліфікація – "Магістр педагогічної освіти, викладач математики".

Трудова діяльність
Загальний стаж роботи – 8 років, у МНАУ – 8 років.

Напрями наукових досліджень:
Інформаційні технології в освіті. Автор і співавтор більше семи методичних, а також розробок електронно-контролюючої оболонки KVM.

Основні наукові публікації:
1. Євстрат'єв С. В. Сучасний підхід до контролю якості знань у вищій школі // Перспективна техніка і технології. — 2012.

2. Євстрат'єв С. В, Нєлепова А. В. Інтерактивне позааудиторне навчання вищої математики студентів за фахом "Механізація та електрифікація сільського господарства".

3. Євстрат’єв С.В. Нєлєпова А.В. Інтерактивне позааудиторне навчання вищої математики студентів за фахом «Механізація та електрифікація сільського господарства» // Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природо використання України, 2013.

4. Євстрат’єв С.В. Тверезовська Н.Т. Еволюція та сучасний стан використання інформаційних технологій у вищій освіті країн США, Японії та Європи // Науковий вісник Національного університету біоресурсів і природо використання України, 2013.

5. С.В.Євстрат’єв. Реалізація контролю якості знань на основі запланованого сценарію опитування (Розрахункові задачі) // тези доповіді на конференції Причорноморська регіональна науково-практична конференція «РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА – ОСНОВА АГРАРНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ» 23-25 квітня 2014.

6. С.В. Євстратев П. Скорбилин. Невозможные фигуры // тези доповіді на конференції «УЧАСТЬ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ КРАЇНИ» 26-28 березня 2014.

7. Проектирование систем проверки качества знаний по точным наукам с реализацией сценария опроса. Евстратьев С.В. статья MOTROL, 2014,16-№2,С.- 225-231.

8. Тестова методика контролю якості освіти. Методичні підходи створення комп’ютерних програм тестового контролю якості знань. С.В. Євстрат’єв // тези доповіді на конференції Причорноморська регіональна науково-практична конференція «РОЗВИТОК УКРАЇНСЬКОГО СЕЛА – ОСНОВА АГРАРНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ» 22-24 квітня 2015.

9. С.В. Євстратев А. Вілянська Математичні розрахунки в економіці // тези доповіді на конференції «УЧАСТЬ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ КРАЇНИ» 25-27 березня 2015.

Контактна інформація
ha42007@mail.ru

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ