Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра ЗТД → Бабенко Дмитро Володимирович

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Останнє оновлення: 18.11.2013 о 10:39

МНАУ. Бабенко Дмитро Володимирович кандидат технічних наук, професор, член-кореспондент Академії наук технологічної кібернетики України, завідувач кафедри, перший проректор.Бабенко Дмитро Володимирович
кандидат технічних наук, професор,
член-кореспондент Академії наук технологічної кібернетики України,
завідувач кафедри ЗТД, перший проректор Миколаївського національного аграрного університету

Біографія
Навчався на Миколаївському факультеті Одеського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю "Сільськогосподарське будівництво" (1971-1976 рр.), який закінчив з відзнакою; в аспірантурі Одеського будівельного інституту на кафедрі механіки (1976-1979 pp.). У 1981 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Працював на наукових, викладацьких і керівних посадах у МНАУ у т.ч. проректором з навчальної роботи (1984-1991 pp.) і першим проректором з 2001 р. по теперішній час.

Нагороди
За сумлінну, плідну працю, досягнення значних успіхів у науковій діяльності, у підготовці й вихованні висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу Дмитра Володимировича Бабенка нагороджено нагрудним знаком "Відмінник аграрної освіти України", ІІ, ІІІ ступеня, Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "Петро Могила", Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "За наукові досягнення", Нагрудним знаком "Лідер освіти", трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики України "Знак Пошани", почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства агропромислового комплексу, грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Головного управління сільського господарства і продовольства Миколаївської обласної державної адміністрації, визнано переможцем конкурсу "Кращий педагогічний працівник" у номінації "Вища школа", у 2012 р. є переможцем конкурсу "Людина року – 2011" у номінації "Наука і вища школа".

Дисципліни, які викладає
Механіка матеріалів і конструкцій.

Напрями наукових досліджень
Автор більш ніш 220 наукових та методичних статей, 7 авторських свідоцтв, лабораторних практикумів з курсу "Механіка матеріалів і конструкцій", монографій, навчальних підручників, посібників та практикумів з курсу "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання".

Основні наукові публікації
1. Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 навчального року серед студентів вищих технічних і аграрних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації з дисципліни "Взаємозамінність стандартизація та технічні вимірювання". — Миколаїв, 2013. — 16 с.

2. Механіка матеріалів і конструкцій. Курс лекцій. Частина І для студентів денної та заочної форми навчання напрямів підготовки : 6.100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва"; 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"; 6.010104 "Професійна освіта. Механізація сільськогосподарського виробництва та гідромеліоративних робіт". — Миколаїв, 2013. — 169 с.

3. Механіка матеріалів і конструкцій. Курс лекцій. Частина ІІ для студентів денної та заочної форми навчання напрямів підготовки : 6.100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва"; 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"; 6.010104 "Професійна освіта. Механізація сільськогосподарського виробництва та гідромеліоративних робіт". — Миколаїв, 2013. — 149 с.

4. Оцінка економічної ефективності лінії для одержання насіння солодкого та гострого перцю. MOTROL. Commission of Motorization and Power Industry in Agriculture Polish Academy of Sciences Branch of Lublin Ropczyce School of Engineering and Management. — Lublin, 2010. — Vol. XІІ. — P. 206—217.

5. Дистанційне навчання: методичні рекомендації для самостійного вивчення навчального модуля "Дистанційне навчання" науково-педагогічними працівниками та студентами дистанційної (заочної) форми навчання вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. — Миколаїв : МДАУ, 2010. — 12 с.

6. Науково-дослідна робота студентів, як фактор формування професійної готовності майбутніх інженерів. Аграрна освіта та наука: стан і перспективи розвитку: матеріали науково-практичної конференції. — Миколаїв : МДАУ,2009.

Контактна інформація
телефон +380 (512) 34-31-94
E-mail: babenko@mnau.edu.ua

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ