Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра ЗТД → Павлюченко Ірина Сергіївна

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Останнє оновлення: 18.11.2013 о 12:41

МНАУ. Павлюченко Ірина Сергіївна асистент.Павлюченко Ірина Сергіївна
асистент

Біографія
Павлюченко Ірина Сергіївна народилася 10 липня 1989 року в м. Нова Одеса. В 2006 році, після закінчення Новоодеської ЗОШ № 2, вступила до Миколаївського державного аграрного університету на факультет механізації сільського господарства. У 2012 році закінчила МДАУ і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Енергетика сільськогосподарського виробництва" та здобула кваліфікацію інженера-дослідника.

За час навчання в університеті очолювала посаду студентського декану інженерно-енергетичного факультету. В 2010 році стала лауреатом конкурсу "Кращий студент Миколаївщини". В 2012 р. зарахована на посаду асистента кафедри загальнотехнічних дисциплін Миколаївського державного аграрного університету. В 2013 році – секретар журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання" Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серед студентів вищих закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, що проводиться у Миколаївському національному аграрному університеті щорічно. З 2013 року призначена на посаду заступника декана з виховної роботи інженерно-енергетичного факультету.

Загальний стаж роботи – 2 роки.

Дисципліни, які викладає
Інженерна та комп'ютерна графіка.
Механіка матеріалів і конструкцій.
Механіко-технологічні властивості сільськогосподарських матеріалів.
Фізико-технологічні властивості сільськогосподарської продукції.

Основні наукові публікації
1. Павлюченко І. С. Альтернативні джерела енергії. Шнекова вітроенергетична установка / Л. В. Вахоніна, І. С. Павлюченко // Доповіді учасників ХІ зльоту іменних стипендіатів та відмінників навчання аграрних вищих навчальних закладів. — 2009 — С. 298—302.

2. Павлюченко И. С. Солнечная энергия. Аккумуляторы тепла / Л. В. Вахонина, И. С. Павлюченко // Материалы V Международной научно-практической конференции молодых ученых, аспирантов и студентов "Перспективная техника и технологии – 2009". — 2009 — С. 8—11.

3. Павлюченко І. С. Математична модель керування мікрокліматом грибної теплиці / Д. Л. Кошкін, І. С. Павлюченко // Вісник аграрної науки причорномор'я. — 2012 — Вип. 1 (65). — С. 165—170.

4. Павлюченко І. С. Аналіз і перспективи розробки обладнання для виділення насіння гарбуза / І. С. Павлюченко // Перспективна техніка і технології – 2012. Матеріали VІІІ-ї Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів. — 2012. — С. 89—95.

5. Павлюченко І. С. Особливості конструювання планетарної машини для подрібнення насінників баклажанів / К. С. Шевченко, І. С. Павлюченко, П. М. Полянський // Праці Таврійського державного агротехнологічного університету. — 2013. — Вип. 13 том 1. — С. 89—95.

6. Павлюченко І. С. Аналіз і перспективи розробки обладнання для виділення насіння гарбуза / І. С. Павлюченко, П. М. Полянський, К. С. Шевченко // Праці Таврійського державного агротехнологічного університету. — 2013. — Вип. 12 том 4. — С. 89—95.

7. Машина транспортного типу для подрібнення насінників гарбуза. Патент № 80592, бюл. № 11 від 10.06.2013 р.

8. Планетарна машина для подрібнення насінин баклажанів. Патент № 80591, бюл. № 11 від 10.06.2013 р.

9. Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка методичні рекомендації для виконання графічних робіт та самостійної роботи студентів з теми: "Точка, пряма та площина на комплексному кресленні", 2013 р.

10. Інженерна та комп'ютерна графіка методичні рекомендації для виконання графічних робіт та самостійної роботи студентів з теми: "Геометричне креслення", 2013 р.

11. "Механіка матеріалів і конструкцій" курс лекцій, частина І для студентів денної та заочної форм навчання, 2013 р.

12. "Механіка матеріалів і конструкцій" курс лекцій, частина ІІ для студентів денної та заочної форм навчання, 2013 р.

Контактна інформація
E-mail: I_C_P@mail.ru

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ