Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №239

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua
Увага! Кожному користувачу було відправлено лист з новими налаштуваннями.
Стара пошта через деякий час не буде підтримуватися – обов'язково перенесіть з неї важливі контакти та архів листів.


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки → Ставинський Ростислав Андрійович

3D

УВАГА! ПЕРЕНЕСЕННЯ "ДНЯ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ"! Детальніше...
З 06 лютого 2017 року розпочинається реєстрація на ЗНО-2017 Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року Детальніше...

pic

Останнє оновлення: 31.10.2013 о 17:17

МНАУ. Ставинський Ростислав Андрійович кандидат технічних наук, доцент.Ставинський Ростислав Андрійович
кандидат технічних наук, доцент

Біографія
Народився 7 травня 1977 р. у місті Миколаєві. Навчався у Миколаївському інституті кораблебудування. У 2000 р. закінчив Український державний морський технічний університет і здобув вищу освіту за спеціальністю "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод". Підготував і у 2004 році захистив дисертацію на тему "Трехфазные трансформаторы с эффективным использованием конструктивного объема" за спеціальністю 05.09.01 – електричні машини та апарати.

В 2007 р. отримав вчене звання доцента кафедри електрообладнання суден 12ДЦ №016346.

Читає цикл дисциплін професійної та практичної підготовки, а саме: електричні машини, електричне освітлення та опромінення, контрольно-вимірювальні прилади з основами метрології, виконавчі механізми в системах автоматики. Він є автором понад 50 публікацій, авторських свідоцтв і патентів України. Щорічно бере участь у роботі наукових конференцій Міжнародного та Всеукраїнського значення, виступаючи з доповідями та повідомленнями з проблем енергетики аграрного виробництва.

Працюючи на посаді завідувача випускової кафедри (2007-2013 рр.), доклав великих зусиль і організаторських здібностей для забезпечення проходження акредитації напряму підготовки та спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр".

У складі факультету за безпосередньою участю Ставинського Р.А. створено і обладнано сучасною технікою лабораторію енергетики та електротехнічних систем, лабораторні роботи з дисциплін енергетичного напряму виконуються на стендах, віртуальні лабораторні роботи виконуються на ПЕОМ. Студенти мають можливість розробляти програмні модулі автоматизованих систем управління також мають можливість користуватися ресурсами глобальної інформаційної мережі INTERNET.

Загальний стаж наукової та науково-педагогічної роботи – 12 років.

Основні наукові публікації
1. Ставинський Р. А. Гармонічні коливання пружного тіла з тонким жорстким круговим повністю зчепленим живленням / Р. А. Ставинський, О. М. Циганов // Вiсник аграрної науки Причорномор'я : науково-теоретичний фаховий журнал. — Вип. 2 (53) — Миколаїв : МДАУ, 2010. — С. 298—304.

2. Ставинський Р. А. Варианты структур индукционных статических устройств с многогранными образующими контурами электромагнитных систем / Р. А. Ставинский, А. Н. Цыганов // Проблемы повышения эффективности электромеханических преобразователей в электрических системах. Материалы Международной научно-технической конференции [г. Севастополь, 12-16 сентября 2010 г.] : тезисы доклада. — Севастополь, 2010. — С. 30—31.

3. Ставинський Р. А. Развитие конструкций трансформаторов для встраивания в сферические и цилиндрические оболочки ограниченного диаметра (анализ известных аналогов) / Р. А. Ставинский, Е. А. Ставинская, А. С. Садовой // Проблеми автоматики та електрообладнання транспортних засобів. Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції з міжнародною участю [м. Миколаїв, 24-25 травня 2011 р.] : тези доп. — Миколаїв, 2011. — С. 48—53.

4. Ставинський Р. А. Развитие конструкций трансформаторов для встраивания в сферические и цилиндрические оболочки ограниченного диаметра (усовершенствование аналогов) / Р. А. Ставинский, Е. А. Ставинская, А. С. Садовой // Проблеми автоматики та електрообладнання транспортних засобів. Матеріали Всеукраїнської науково-технічної конференції з міжнародною участю [м. Миколаїв, 24-25 травня 2011 р.] : тези доп. — Миколаїв, 2011. — С. 53—57.

5. Блинцов В. С. Трансформаторы для встраивания в оболочки ограниченного диаметра объектов специальной техники и постановка задачи их усовершенствования / В. С. Блинцов, Р. А. Ставинский, Е. А. Авдеева, А. С. Садовой // Електротехніка і електромеханіка : науково-практичний журнал. — № 2 — Харків, 2012. — С. 16—21.

6. Ставинский А. А. Сравнительный анализ массостоимостных показателей планарных трёхфазных электромагнитных систем с круговыми и восьмигранными образующими контурами стержней / А. А. Ставинский, Р. А. Ставинский, А. Н. Цыганов // Электротехнические и компьютерные системы : научно-технический журнал. — № 05 (81) — Киев : Техника, 2012. — С. 106—112.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові вісники МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин» 2016-2017 н. р., 12-14 квітня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні», яка відбудеться 05-06 квітня 2017 року на базі інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше

----------------------------------------

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни “Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання“ 04 – 07 квітня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016-2017 н.р. серед студентів вищих закладів освіти України ІІІ-IV рівнів акредитації із дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин»)
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Обласний конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області
Детальніше...

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»

----------------------------------------


pic1_startup

----------------------------------------

Агрокар'єра

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   
Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ