Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №239

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua
Увага! Кожному користувачу було відправлено лист з новими налаштуваннями.
Стара пошта через деякий час не буде підтримуватися – обов'язково перенесіть з неї важливі контакти та архів листів.


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра ЕіЕ → Дубовенко Костянтин Вікторович

3D

Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року Детальніше...

pic

Останнє оновлення: 23.04.2013 о 16:49

МНАУ. Дубовенко Костянтин Вікторович, доктор технічних наук, доцент.Дубовенко Костянтин Вікторович
доктор технічних наук, професор

Біографія
Закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала Макарова у 1981 році за спеціальністю "Електрообладнання суден" (спеціалізація "Суднові електроенергетичні системи"). З 1984 по 2003 рік працював в Інституті імпульсних процесів і технологій НАН України на посадах старшого інженера, наукового і старшого наукового співробітника, де займався науково-дослідною діяльністю. У 1988 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.09.05 – теоретична електротехніка. У 2007 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.09.03 – електротехнічні комплекси та системи в Інституті електродинаміки НАН України. Тема докторської дисертації – "Наукові основи розробки високовольтних електророзрядних компактних систем з урахуванням вторинних електрофізичних процесів". Дисертацію присвячено дослідженню електромагнітних і електроенергетичних процесів імпульсного перетворення енергії, розробці електротехнічних систем і пристроїв з мікропроцесорним керуванням для сучасних електроімпульсних технологій та об'єктів електроенергетики.

Наукова діяльність
Автор 130 наукових, науково-методичних праць та винаходів. Брав безпосередню участь як керівник, виконавець, відповідальний виконавець в одинадцяти науково-дослідних роботах держбюджетної та госпрозрахункової тематики. В 2001 році проходив стажування в Техаському технічному університеті (м. Лаббок, США).

Автор 146 наукових, науково-методичних праць та винаходів. Брав безпосередню участь як керівник, виконавець або відповідальний виконавець в одинадцяти науково-дослідних роботах держбюджетної та госпрозрахункової тематики. В 2001 році проходив стажування в Техаському технічному університеті (м. Лаббок, США).

У 1997 та 2001 р.р. на конкурсній основі отримав гранти міжнародного наукового фонду Civilian Research and Development Foundation (CRDF) на підтримку наукових досліджень за вказаною тематикою. У 2002 – 2004 р.р. працював за грантом міжнародного наукового фонду STCU у складі колективу науковців Інституту новітніх технологій Національного авіаційного університету та Інституту ядерних досліджень НАН України (м. Київ) над проектом технологічних лінійних індукційних прискорювачів електронів енергією 2...4 МеВ для бактерицидного знезараження харчових продуктів на замовлення компанії VIARA Research (м. Коламбус, шт. Огайо, США). В 2009-2010 роках працював за науковою тематикою гранта STCU над дослідженням імпульсного впливу на металеві конструкції електричних розрядів з метою зміцнення деталей корпусів і двигунів транспортних засобів за замовленням корпорації Ford Motors Company.

Результати наукових досліджень впроваджено в Україні, Російській Федерації, Сполучених Штатах Америки.

Дисципліни, які викладає
Теоретичні основи електротехніки
Електропостачання АПК, спецкурс "Основи електропостачання"
Цифрові системи керування
Проектування систем електрифікації, автоматизації та електропостачання

Основні наукові публікації
1. Дубовенко К. В. Влияние параметров электроразрядного контура с индуктивно-емкостным накопителем энергии на характеристики электрического разряда / К. В. Дубовенко // Науково-практичний журнал "Електротехніка і електромеханіка". — № 4 — Харьков : НТУ "ХПІ", 2012. — С. 54—59.

2. Дубовенко К. В. Влияние параметров электровзрывного размыкателя на характеристики электрического разряда в контуре с индуктивно-емкостным накопителем энергии / К. В. Дубовенко // Науково-практичний журнал "Електротехніка і електромеханіка". — № 5 — Харьков : НТУ "ХПІ", 2012. — С. 56—62.

3. Дубовенко К. В. Влияние параметров плазменной нагрузки на характеристики электрического разряда в контуре с индуктивным накопителем энергии / К. В. Дубовенко // Вісник НТУ "ХПІ". — № 3 — Харьков : НТУ "ХПІ", 2012. — С. 18—28.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові вісники МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р. Детальніше

----------------------------------------

Обласний конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області Детальніше...

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»

----------------------------------------


pic1_startup

----------------------------------------

Агрокар'єра

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   
Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ