Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Кафедра рослинництва та СПГ → Хоненко Любов Григорівна

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

МНАУ. Хоненко Любов Григорівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.Хоненко Любов Григорівна
кандидат сільськогосподарських наук, доцент

Біографія
Народилася 1 жовтня 1955 року. У 1978 році закінчила Кримський СГІ ім. М.І. Калініна, у 1988 році – дворічні курси Одеського СГІ. У 1995 році отримала науковий ступінь кандидат с.-г. наук (дисертацію захистила в Дніпропетровському СГІ), у 2007 році отримала вчене звання доцент кафедри рослинництва.

Основні етапи виробничої, наукової та науково-педагогічної діяльності
У 1977-1979 роках працювала агрономом-ентомологом в радгоспі "Пам'ять Ілліча" Скадовського району Херсонської області, з 1979 по 2003 роки на Миколаївській ДСГДС та Миколаївському ІАПВ УААН на таких посадах: молодший, старший, головний співробітник, завідувач лабораторії.

У Миколаївському національному аграрному університеті працює з серпня 2003 року на посаді доцента. Читає дисципліну "Технічні культури", є науковим керівником магістерських та дипломних робіт.

Основну наукову та науково-педагогічну роботу пов'язано з підвищенням ефективності ведення галузі землеробства, геодезії та землеустрою у південному регіоні України. За період 1979-2007 роки опубліковано 58 наукових статтей.

Основні наукові публікації
1. Хоненко Л. Г. Вміст важких металів в окремих видах рослинницької продукції при застосуванні осаду стічних вод / Л. Г. Хоненко, Л. М. Гирля, М. М. Попова, М. О. Троїцький // Вісник аграрної науки Причорномор'я. — Миколаїв : МДАУ, 2008. — Вип. 3 (46). — Т. 2. — С. 234—238.

2. Хоненко Л. Г. Вплив норм добрив на врожайність сорго / Л. Г. Хоненко, В. І. Болдуєв, С. Г. Козлов // Вісник аграрної науки Причорномор'я. — Миколаїв : МДАУ, 2009. — Вип. 2 (49). — С. 168—142.

3. Хоненко Л. Г. Стан та перспективи гіпсування грунтів півдня України / Л. Г. Хоненко, В. В. Гамаюнова, Л. М. Гирля, Г. А. Макарова // Вісник аграрної науки Причорномор'я. — Миколаїв : МДАУ, 2009. — Вип. 3 (50). — С. 124—130.

4. Хоненко Л. Г. Состояние и перспективы детоксикации тяжелых металлов в почвах Украины / Л. Г. Хоненко, Л. М. Гирля, О. Д. Борисюк // Материалы международной юбилейной научно-практической конференции. — Рязань, 2009. — С. 90—92.

5. Хоненко Л. Г. Тенденції покращення якості сільськогосподарської продукції в зв'язку зі зміною клімату / Л. Г. Хоненко, В. В. Гамаюнова, Л. М. Гирля. — Миколаїв : МДАУ, 2010. — С. 212—215.

6. Хоненко Л. Г. Вплив мікродобрив та бактеріальних препаратів на врожайність кукурудзи цукрової за вирощуванн в умовах південного Степу України / Л. Г. Хоненко, О. А. Коваленко // Таврійський науковий вісник. — Херсон : Айлант, 2011. — Вип. 74. — С. 66—71.

7. Хоненко Л. Г. Урожайність і якість цибулі ріпчастої залежно від біопрепаратів на фоні мінерального живлення за вирощування на краплинному зрошенні в умовах Північного Причорномор'я / Л. Г. Хоненко, В. В. Гамаюнова, О. А. Коваленко // Херсон, 2011. — С. 54.

Контактна інформація
E-mail: khonenkolg@mail.ua

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ