Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №262

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиКультури й виховання

3D

День відкритих дверей Миколаївського НАУ, 28 жовтня 2017 року Детальніше...
Тренінг за програмою «Моя майбутня спеціальність – професія всього життя»! Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...

Кафедра фізичного виховання

МНАУ. Петренко Наталя ВалеріївнаЗавідувач кафедри – старший викладач Петренко Наталія Валеріївна

телефон моб. +38 0 (67) 954-93-95
E-mail: fizvyh@mnau.edu.ua

Новини кафедри

МНАУ. Логотип кафедри фізичного виховання.Історія кафедри
Кафедру фізичного виховання було організовано у 1985 році. До її складу входять чотири старші викладачі і три викладачі фізичного виховання. Це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, майстри спорту та кандидати в майстри спорту, в минулому відмінні спортсмени, члени збірних команд Миколаївської області, чемпіони та призери України.

Матеріально-технічна база – три спортивні зали і тренажерний зал, спортивні кімнати у гуртожитках, які обладнані необхідним спортивним інвентарем та тренажерами.

спортивна зала головного корпусу

спортивна зала корпусу №1

спортивна зала корпусу №2Персональний склад кафедри:
Петренко Наталія Валеріївна – завідувач кафедри, старший викладач
Саказли Федір Іванович – старший викладач
Медведєва Лариса Михайлівна – старший викладач
Гладир Ольга Євдокимівна – старший викладач
Боровський Дмитро Леонідович – викладач
Овчарук Сергій Вікторович – викладач, голова спортивного клубу
Мицик Анатолій Іванович – викладач
Саказли Тетяна Юріївна – старший лаборант


Положення про проведення змагань «ІІ Кубок ректора з футболу» між збірними командами студентів факультетів та коледжів університету

ГРАФІК проведення консультацій викладачами кафедри фізичного виховання у 1-2 семестрі 2016- 2017 навчального року

МНАУ. Склад кафедри фізичного виховання.

Перелік дисциплін:
Фізичне виховання: Основи здорового способу життя. Основи організації і методика ефективних видів і форм рухової діяльності, застосовування їх на практиці у своїй фізичній активності. Методика оздоровлення і фізичного удосконалення традиційними і нетрадиційними засобами та методами фізичної культури. Професійно-прикладна фізична підготовка й уміння застосовувати її на практиці. Основи фізичного виховання різних верств населення. Навички до щоденних занять фізичними вправами у різноманітних раціональних формах. Систематичне фізичне тренування з оздоровчою або спортивною спрямованістю. Відомчі нормативи професійно-прикладної психофізичної підготовленості. Головні цінності фізичної культури і спорту.

Наукова діяльність
Щорічно викладачі кафедри публікують наукові статті з питань фізкультури та спорту, беруть участь в наукових конференціях та науково-практичних семінарах. На базі кафедри проводяться всеукраїнські науково-практичні семінари з актуальних проблем фізкультури і спорту у ВНЗ. Під керівництвом викладачів кафедри фізвиховання студенти готують доповіді на студентські науково-теоретичні конференції та наукові статті для науково-методичних збірників.

Навчально-методична робота
Кафедра фізичного виховання забезпечує навчальний процес на всіх факультетах університету. Викладачі кафедри щорічно розробляють та поповнюють робочі навчальні програми з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів усіх спеціальностей та для СМГ. На кафедрі є методичні посібники та література, необхідна для проведення практичних та самостійних занять студентів фізичною культурою та спортом. Співробітниками кафедри підготовлено 68 методичних розробок. Методичні рекомендації представлені в бібліотеці університету на паперовому та електронному носіях.

(план видання методичних вказівок на 2016-2017 н.р.)

В університеті працюють секції з баскетболу (юнаки, дівчата), волейболу (юнаки, дівчата), настільного тенісу (юнаки, дівчата), легкої атлетики (юнаки, дівчата), футболу (юнаки), гирьового спорту (юнаки), бадмінтону (юнаки, дівчата), туризму, карате, шахів, вільної боротьби (юнаки), група загальної фізичної підготовки. В університеті працює спеціальна медична група для студентів з відхиленнями в стані здоров'я.

(графік роботи секцій на 2016-2017 н.р.)

Міжнародна діяльність
Найкращі студенти-спортсмени захищають честь нашого університету на міжнародній арені. Чемпіонами Світу в різні роки були: Король Т., Дрозд І., Чебанов В., Мусаєлян М. Призерами Чемпіонатів Світу та Європи були Коробков В., Іващенко О., Вісков К., Горпинич М., Дегтярьов К., Дрозд С., Кравченко О., Ластовецький Р., Кучер А.

Спортивно-масова робота

(календар спортивно-масових заходів на 2016-2017 н.р.)

Щорічно більше 1000 студентів, викладачів та співробітників університету беруть участь у змаганнях різного рівня. В університеті проводиться традиційна студентська спартакіада в три етапи: І етап – змагання першокурсників; ІІ етап – змагання на факультетах між збірними командами курсів; ІІІ етап – фінал спартакіади – змагання між збірними командами факультетів. Також проводяться спортивні свята: "Козацькі ігри", "Нумо, дівчата", "День бігуна", "Олімпійський тиждень", "Олімпійський день бігу". Крім цього збірні команди студентів університету беруть участь у змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ України, спартакіади серед ВНЗ області з 12 видів спорту.

Викладачі та співробітники університету постійно беруть участь у спартакіаді професорсько-викладацького складу, яка проводиться з шести видів спорту: шахів, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, стрільби, дартсу.

Завдяки вмілому керівництву викладачів кафедри фізичного виховання студенти здобувають перемоги з різних видів спорту як на міських, обласних, всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях, поповнюють ряди майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, пропагуючи серед студентської молоді здоровий спосіб життя.

Від початку створення сільськогосподарського інституту, потім академії, а зараз університету, студенти гідно захищали честь нашого навчального закладу, беручи участь у змаганнях різного рівня, ставали призерами та переможцями змагань.

Університет завжди буде пишатися такими видатними спортсменами-випускниками, як:

Єрінчак Олексій – майстер спорту з фехтування; чемпіон IV Літньої Універсіади України з фехтування (1997 р.).

Капацина Олександр – майстер спорту з кікбоксінгу; чемпіон та бронзовий призер першості України серед юніорів з кікбоксінгу (2000 р.).

Мальков Сергій – майстер спорту з греко-римської боротьби; чемпіон V Літньої Універсіади України (2001 р.), срібний призер першості України серед студентів аграрних ВНЗ з греко-римської боротьби.

Акальмаз Володимир – майстер спорту з гирьового спорту; срібний призер Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ (2004 р.).

Шевченко Олена – майстер спорту з кінного спорту; бронзовий призер першості України з кінного спорту (2004 р.).

Король Тамара – майстер спорту міжнародного класу; срібна призерка Чемпіонату світу з карате (2008 р.); чемпіонка Європи з карате (2008 р.).

Дрозд Іван – майстер спорту з карате; призер Чемпіонату світу з карате (2008 р.); призер Чемпіонату світу з карате серед студентів (2008 р.).

Чебанов Володимир – майстер спорту з гирьового спорту; чемпіон Світу (Італія, 2010 р.), срібний призер Чемпіонату Світу серед студентів (м. Кам'янець-Подільський, 2011 р.); неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Мусаєлян Мгер – заслужений майстер спорту з армспорту; чемпіон Світу серед юніорів; переможець Чемпіонату України з армспорту серед юніорів (м. Полтава, березень 2010 р.); переможець Кубка України з армспорту (м. Севастополь, жовтень 2010 р.); неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Коробков Володимир – майстер спорту з карате; срібний призер міжнародного турніру з карате (Туреччина, 2008 р.); призер Кубка України з карате (м. Одеса, травень 2010 р.).

Іващенко Олександр – майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців – переможець відкритого Чемпіонату Європи зі спортивних танців (13.03.2012 р.), неодноразовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань.

Шиян Анастасія – студентка факультету ТВППТСБ – майстер спорту з художньої гімнастики; неодноразова переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань; має звання "Міс грація МНАУ".

За останні роки найвищі спортивні досягнення показали:

Кучер Анастасія – студентка факультету менеджменту – майстер спорту України з бадмінтону; член збірної команди України; переможниця Кубків та чемпіонатів України, призерка міжнародних змагань.

Дрозд Сергій – студент обліково-фінансового факультету – майстер спорту з карате; член збірної команди України; неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських змагань.

Герцун Максим – студент факультету агротехнологій – кандидат у майстри спорту з плавання; призер всеукраїнських змагань, учасник міжнародних змагань.

Полозов Дмитро – студент факультету агротехнологій – кандидат у майстри спорту з армспорту; призер Чемпіонату України з армспорту сред студентів ВНЗ; багаторазовий чемпіон Миколаївської області.

Фінько Анна – студентка факультету менеджменту – має І розряд з настільного тенісу; член збірної команди МНАУ, призер обласних та міських змагань.

Радько Вадим та Владислав – студенти обліково-фінансового факультету – чемпіони Миколаївської області з гирьового спорту; учасники Чемпіонату України з гирьового спорту.

Петренко Вадим – студент факультету менеджменту – кандидат у майстри спорту з баскетболу; член збірної команди МНАУ; призер всеукраїнських та обласних змагань.

Салюк Дар’я – студентка факультету ТВППТСБ – кандидат у майстри спорту з волейболу; член збірної команди МНАУ; срібний призер обласних змагань.

Вороніна Вікторія – студентка факультету ТВППТСБ – кандидат у майстри спорту з волейболу; член збірної команди МНАУ; срібний призер обласних змагань.

Яковлєва Анна – студентка факультету ТВППТСБ – кандидат у майстри спорту з волейболу; член збірної команди МНАУ; срібний призер обласних змагань.

Зайченко Артем – студент обліково-фінансового факультету – має І розряд з волейболу; член збірної команди МНАУ; призер обласних та міських змагань.

Волошиновський Сергій – студент обліково-фінансового факультету – член збірної команди МНАУ з футболу; учасник XII літньої Універсіади України та Чемпіонату міста Миколаєва.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Регіональний науково-практичний семінар «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції» 20 жовтня 2017 року м. Миколаїв
Детальніше...


Запрошуємо на IV Міжнародну науково-практичну конференцію "Біологічні аспекти технології тваринництва і виробництва продукції" 27 жовтня, 2017 р. о 10:00 годині Детальніше...


ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК»
20-24 листопада 2017р. Детальніше...


ІІ Міжнародна практична конференція "Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб'єктів господарювання: освітньо-наукові та виробничі засади", 22-24 листопада 2017 р. Детальніше...


ШАНОВНІ НАУКОВЦІ! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «ВПЛИВ ПРОЦЕСІВ СВІТОВОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ», яку проводить кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки Миколаївського національного аграрного університету 24 листопада 2017 року Детальніше...

Стартап

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

        

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ