Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусГОЛОС СТУДЕНТА

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №248

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусОПИТУВАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Структура університету → Коледжі → Новобузький

3D

Всеукраїнські олімпіади Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Детальніше...
Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2017 Детальніше...
День відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...

pic

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Останнє оновлення: 16.10.2012 о 09:33

Новобузький коледж МНАУ. Чорній Олександр ВасильовичДиректор коледжу – Чорній Олександр Васильович

телефон тел: +38 0 (5151) 9-16-76
телефон факс: +38 0 (5151) 9-16-76
Е-mail: agrocollege@gmail.com

Адреса: 55600, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Леніна, 46

Офіційний сайт: http://www.nbugkmdau.mk.ua


Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Відділення:

І. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Завідувач – Вишневський Анатолій Анатолійович.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва.
2. Організація і технологія ведення фермерського господарства.

ІІ. Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Завідувач – Тимченко Микола Васильович.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі.
2. Обслуговування комп'ютерних систем і мереж.

ІІІ. Будівництво та експлуатація будівель і споруд

Завідувач – Шеремет Ірина Анатоліївна.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Будівництво та експлуатація будівель і споруд.
2. Бухгалтерський облік.

лінія

МНАУ. Логотип Новобузького коледжу.Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету – один із найстаріших сільськогосподарських навчальних закладів Миколаївської області. Історія коледжу починається з сільськогосподарської школи, яка з 1924 року розпочала свою діяльність у приміщенні розформованої учительської семінарії. У 1930 році на її базі було створено технікум механізації сільського господарства, який у 1931 р. реорганізовано в сільськогосподарський технікум нормування та соцобліку, а згодом – в агрономічний технікум. До початку Великої Вітчизняної війни заклад підготував понад 300 техніків-агрономів і техніків-нормувальників.

У 1944 році технікум відновив свою діяльність і в 1947 році був реорганізований у технікум механізації сільського господарства.

У 1965-2003 рр. технікум здійснює підготовку спеціалістів для сільськогосподарського виробництва за такими спеціальностями: "Механізація сільського господарства", "Електрифікація сільського господарства", "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", "Організація і технологія ведення фермерського господарства".

У 2003 році технікум увійшов до структури Миколаївського національного аграрного університету, а з березня 2004 року технікум отримав статус коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

У 2005 році в коледжі розпочалася підготовка фахівців зі спеціальностей "Бухгалтерський облік" і "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж".

Як структурний підрозділ університету коледж входить до його освітнього середовища, маючи змогу реалізовувати ступеневу систему підготовки фахівців.

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Випускники коледжу, які навчаються за інтегрованими планами продовжують навчання за скороченим терміном у Миколаївському національному аграрному університеті для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і магістра.

Навчально-дослідне господарство зернового та м'ясо-молочного напряму, 3 навчально-виробничі майстерні, 24 навчальні кабінети, 12 лабораторій з сучасним обладнанням, технікою і наочними посібниками створюють належні умови для підготовки та проведення на високому рівні теоретичних і практичних занять студентів коледжу.

З метою впровадження в навчальний процес новітніх технологій у коледжі функціонують шість комп'ютерних класів, у яких 100 комп'ютерів об'єднано в локальну комп'ютерну мережу. Викладачі та студенти коледжу мають доступ до мережі Іnternet.

Базою для проходження навчальної практики є навчально-виробничий підрозділ і тваринницький комплекс, де студенти набувають професійних навичок, підвищують свій рівень практичної підготовки.

До послуг студентів – бібліотека, книжковий фонд якої складає понад 39 тис. примірників, читальна зала, три гуртожитки, їдальня, спортивний комплекс, три кімнати-музеї. У навчальному закладі працює понад 30 гуртків технічної творчості, аматорські художні колективи, спортивні секції, члени яких беруть активну участь у регіональних конкурсах та олімпіадах, здобуваючи призові місця. Художні колективи коледжу є дипломантами Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі", призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, змагань з різних видів спорту.

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

За 79 років коледж підготував понад 17 тис. висококваліфікованих фахівців, які працюють в різних регіонах України та за її межами.

Гордістю коледжу є його випускники: М.П. Махно – Герой Соціалістичної Праці, кандидат сільськогосподарських наук; М.Ф. Рачкова – Герой Соціалістичної Праці, депутат Верховної Ради СРСР та багато інших, які сьогодні є керівниками господарств регіону, депутатами міських та обласних рад.

Очолює колектив директор коледжу – Олександр Васильович Чорній, відмінник аграрної освіти та науки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, нагороджений трудовою відзнакою "Знак пошани".

Якісну підготовку студентів здійснюють 76 педагогічних працівників, з яких: 7 – відмінники аграрної освіти і науки, 31 – спеціалісти вищої категорії, 4 – мають категорію "викладач-методист", 4 – категорію "старший викладач".

За вагомий внесок у розвиток аграрної освіти, підготовку фахівців – аграріїв держава нагородила трудовою відзнакою "Знак пошани" заступника директора з виробництва В.Г. Романова. Звання "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ, ІІІ ступенів отримали: М.П. Туляков, Л.І. Волобоєва, В.І. Гуденко, В.М. Гуденко, Л.М. Кузьменко, К.І. Джулай.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРекомендувати

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 н. р. із загально-професійної дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» 10-12 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

Науково-практичний семінар «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій» 11 травня 2017 р.
Детальніше

----------------------------------------

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» 2016-2017 н. р., 17 - 19 травня 2017 року Детальніше...

----------------------------------------

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь роботі IV-ї Всеукраїнської інтернет-конференції молодих вчених та студентів “Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції” яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 17-19 травня 2017 року
Детальніше...

----------------------------------------

Всеукраїнська інтернет-конференція:
«Стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в управлінні економічними процесами світової та національної економіки»
17 травня 2017 р
Детальніше

----------------------------------------

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016-2017 н.р. у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ»
Детальніше

----------------------------------------


Стартап

----------------------------------------

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

   Рейтинг@Mail.ru    Яндекс.Метрика   

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обов'язковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ