Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №262

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Наукова робота → Наукові здобутки студентів

3D

День відкритих дверей Миколаївського НАУ, 28 жовтня 2017 року Детальніше...
Тренінг за програмою «Моя майбутня спеціальність – професія всього життя»! Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...

Інформація Миколаївського національного аграрного університету про перемоги всеукраїнського і міжнародного рівня в науці у 2015-2016 н.р.

Список студентів-переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

1. Іващенко Андрій Ігорович – студент факультету агротехнологій, група АМ 5/1, «Агрономія», диплом І ступеня, на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва;
2. Комова Катерина Василівна – студентка факультету ТВППТСБ, група Т 3/2, «Зоотехнія», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
3. Бурковська Анна Іванівна – студентка факультету менеджменту, група Е 4/2, «Економіка сільського господарства та АПК», диплом І ступеня, на базі Подільського державного аграрно-технічного університету;
4. Полудень Анастасія Дмитрівна – студентка інженерно-енергетичного факультету, група М 5/1 маг, «Машини та засоби механізації сільськогосподарського виробництва», диплом І ступеня, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка
5. Котович Марина Олегівна – студентка інженерно-енергетичного факультету, група Ен 4/1, «Електричні машини та апарати», диплом ІІ ступеня, на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;
6. Волошиновський Сергій Валерійович – студент факультету облік і аудит, група Б 4/1, «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища», диплом ІІ ступеня, на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;
7. Щербина Юлія Олегівна – студентка факультету облік і аудит, група Б 6/1, «Гроші, фінанси і кредит», диплом ІІ ступеня, на базі Київського національного університету ім. Т. Шевченка;
8. Єрж Денис Олександрович – студент інженерно-енергетичного факультету, група Eн 4/1, «Електричні машини та апарати», диплом ІІІ ступеня, на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;
9. Кулікова Вероніка Юріївна – студентка факультету ТВППТСБ, група ТМ 6/1, «Зоотехнія», диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
10. Царенко Сергій Сергійович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 4/3, «Обробка матеріалів у машинобудуванні», диплом ІІІ ступеня, на базі Житомирського державного технологічного університету;
11. Катрич Сергій Петрович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 4/2, «Машини та засоби механізації сільськогосподарського виробництва», диплом ІІІ ступеня, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка;
12. Зарванський Ілля Віталійович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 3/3, «Транспорт», диплом ІІІ ступеня, на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;
13. Запорожан Михайло Олександрович – студент інженерно-енергетичного факультету, група Ен 3/1, «Охорона праці», диплом ІІІ ступеня, на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;
14. Лепко Олег Олегович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 4/3, «Зварювання», диплом ІІІ ступеня, на базі Кіровоградського національного технічного університету;
15. Щербак Марина Миколаївна – студентка факультету облік і аудит, група Б 5/1, «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», диплом ІІІ ступеня, на базі Київський національний торговельно-економічний університет;
16. Мисько Сергій Сергійович – студентка факультету менеджменту, група ЗЕД 5/1, «Світове господарство і міжнародні економічні відносини», диплом ІІІ ступеня, на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана;
17. Мейдер Наталія Олегівна – студентка факультету менеджменту, група ЗЕД 5/1, «Актуальні питання співробітництва з ЄС», диплом ІІІ ступеня на базі Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара;
18. Хохлов Сергій Миколайович – студент інженерно-енергетичного факультету, група Ен 5/1, «Електротехніка та електромеханіка», диплом ІІІ ступеня, на базі Дніпродзержинського державного технічного університету.
19. Царик Віктор Іванович – студент інженерно-енергетичного факультету, група Ен 4/1, «Електротехніка та електромеханіка», диплом ІІІ ступеня, на базі Дніпродзержинського державного технічного університету.
20. Ґава Роман Олександрович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 5/1 маг, «Машинознавство», диплом ІІІ ступеня, на базі Сумського державного університету.

Список студентів-переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

1. Качан Владислав Михайлович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 3/2, «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
2. Серафим Сергій Сергійович – студент факультету агротехнологій, група А 2/4, «Біологія», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
3. Караченцева Христина Олександрівна – студентка факультету ТВППТСБ, група Т 2/3, «Біологія», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
4. Хомик Антоніна Володимирівна – студентка факультету ТВППТСБ, група ТМ 5/1, «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
5. Виноградова Олена Ігорівна – студентка факультету агротехнологій, група А 4/1, «Агрономія», диплом І ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
6. Кузьмін Владислав Сергійович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 5/1 маг, «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва», диплом І ступеня, на базі Кіровоградського національного технічного університету;
7. Прокопчук Олена Вадимівна – студентка інженерно-енергетичного факультету, група М 5/1 маг, «Процеси, машини та обладнання агропромислового комплексу», диплом ІІ ступеня, на базі Кіровоградського національного технічного університету;
8. Іващенко Андрій Ігорович – студент факультету агротехнологій, група АМ 5/1, «Агроекологія», диплом ІІ ступеня, на базі Львівського національного аграрного університету;
9. Ухіна Алла Сергіївна – студентка факультету агротехнологій, група А 4/1, «Екологія», диплом ІІ ступеня, на базі Одеського державного екологічного університету;
10. Тертична Катерина Юріївна – студентка факультету агротехнологій, група А 2/4, «Грунтознавство», диплом ІІ ступеня, на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва;
11. Запорожан Михайло Олександрович – студент інженерно-енергетичного факультету, група Ен 3/1, «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» диплом ІІ ступеня, на базі Львівського національного аграрного університету;
12. Стасів Олександр Сергійович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 3/3, «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
13. Тертична Катерина Юріївна – студентка факультету агротехнологій, група А 2/4, «Біологія» диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
14. Звягинцев Олександр Володимирович – студент інженерно-енергетичного факультету, група М 4/1, «Ремонт машин», диплом ІІІ ступеня, на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка;
15. Годорожа Тетяна Олександрівна – студентка факультету менеджменту, група Е 4/2, «Економіка природокористування», диплом ІІІ ступеня, на базі Львівського національного аграрного університету;
16. Полудень Анастасія Дмитрівна – студентка інженерно-енергетичного факультету, група М 5/1 маг, «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі», диплом ІІІ ступеня, на базі Кіровоградського національного технічного університету;
17. Грозян Тетяна Андріївна – студентка факультету ТВППТСБ, група Т 2/1, «Біологія» диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
18. Яковенко Марина Олександрівна – студентка інженерно-енергетичного факультету, група Ен 4/1, «Електромеханіка», диплом ІІ ступеня, на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського;
19. Ярова Галина Юріївна – студентка факультету ТВППТСБ, група Т 5/1, «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету;
20. Андрусік Катерина Валеріївна – студентка факультету агротехнологій, група А 4/1, «Агрономія», диплом ІІІ ступеня, на базі Миколаївського національного аграрного університету.

Список студентів-переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка

1. Юрик Яна В’ячеславівна – студентка факультету ТВППТСБ, група БТ 1, диплом ІІ ступеня.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо на IV Міжнародну науково-практичну конференцію "Біологічні аспекти технології тваринництва і виробництва продукції" 27 жовтня, 2017 р. о 10:00 годині Детальніше...


ІV Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК»
20-24 листопада 2017р. Детальніше...


ІІ Міжнародна практична конференція "Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб'єктів господарювання: освітньо-наукові та виробничі засади", 22-24 листопада 2017 р. Детальніше...


ШАНОВНІ НАУКОВЦІ! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «ВПЛИВ ПРОЦЕСІВ СВІТОВОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК УКРАЇНИ», яку проводить кафедра публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки Миколаївського національного аграрного університету 24 листопада 2017 року Детальніше...

Стартап

минусОСТАННІ ТЕМИ ФОРУМУ

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ