Миколаївський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції молодих вчених і студентів «Формування конкурентоспроможного і соціально-орієнтованого розвитку підприємницьких структур аграрного сектора економіки», яка відбудеться на базі університету у м. Миколаєві, з 17-18 жовтня 2019 року.
До участі у конференції запрошуємо викладачів вищих навчальних закладів, науковців науково-дослідних установ, аспірантів, докторантів, слухачів магістратури, представників органів державного і місцевого самоврядування, підприємств, фінансових та інших установ.
Мета конференції: науковий пошук та залучення науковців й здобувачів вищої освіти до активного діалогу з питань соціально-економічних напрямів підвищення конкурентоспроможного розвитку підприємницьких структур аграрного сектора економіки.

Андрющенко Яна Едуардівна
agrobiznes.mnau@gmail.com