Толерантність як ключова цінність мистецтва жити у мирі»

пт15листВесь день(Весь день: п'ятниця)(GMT+02:00) Толерантність як ключова цінність мистецтва жити у мирі»Круглий стіл присвячений міжнародному Дню толерантності

Конференції, семінари

Миколаївський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Круглого столу присвячений міжнародному Дню толерантності «Толерантність як ключова цінність мистецтва жити у мирі», яка відбудеться на базі університету у м. Миколаєві 15 листопада 2019 року. До участі у конференції запрошуємо здобувачів вищої освіти, аспірантів, докторантів, викладачів навчальних закладів.
Мета круглого столу: узагальнення та пропозиції щодо можливих напрямів вирішення основних актуальних питань сучасності, щодо терпимого ставлення до інакомислення чужих думок, вірувань, політичних уподобань та позицій, що є неодмінною умовою демократичного, правового, стабільного, суспільно-політичного устрою.

тел.: +380(512) 58-05-94,+38(067) 835-89-68
e-mail: khanstantinovvo@mnau.edu.ua, www.mnau.edu.ua