ср20листВесь деньчт21(Весь день)(GMT+02:00) Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізаційні, євроінтеграційні аспектиIV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція ОрганізаторОбліково-фінансовий факультет

Миколаївський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі IV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Обліково-аналітичне і фінансове забезпечення діяльності суб’єктів господарювання: національні, глобалізаційні, євроінтеграційні аспекти», яка відбудеться на базі університету у м. Миколаєві, з 20 по 21 листопада 2019 року.
До участі у конференції запрошуємо вчених, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти. Конференція буде проведена у дистанційній формі.
Мета конференції: науковий пошук, узагальнення та пропозиції щодо можливих напрямів вирішення основних актуальних питань обліково-аналітичного і фінансового забезпечення діяльності суб’єктів господарювання з урахуванням національних, глобалізаційних, євроінтеграційних аспектів.

тел.: Бобровська Надія Володимирівна +38 (067) 835 89 68
e-mail: mailto:bobrovskaN@mnau.edu.ua