Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №291

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Загальна інформація → Університет сьогодні

3D

Миколаївський НАУ отримав місця регіонального замовлення для навчання сільської молоді Детальніше...
Увага! Університет запрошує амбітну молодь! Детальніше...
Доступність вищої освіти та головні можливості для вступників Миколаївського національного аграрного університету Детальніше...
Графік освітнього процесу на 2018-2019 навчальний рік Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Університет сьогодні

Нагороди МНАУ.

1. Миколаївський національний аграрний університет на сьогодні є наймолодшим серед аграрних ВНЗ ІІІ-IV р.а. півдня України. Університет – це потужна матеріально-технічна база, центр інноваційного проектування, джерело кадрового потенціалу як для Південного регіону, так і для всієї України. А найголовніше – це діяльність усіх студентів і науково-педагогічних працівників університету, яких об'єднує спільна мета, ідеї, прагнення. В університеті здійснюється підготовка бакалаврів, спеціалістів та магістрів.

2. Миколаївський національний аграрний університет включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави (2017-2020 рр.)

3. Миколаївський національний аграрний університет має 12 навчальних корпусів, до його структури входять 6 інститутів: науково-дослідний інститут нових агропромислових об'єктів та учбово-інформаційних технологій, науково-дослідний інститут сучасних технологій в АПК, навчально-науковий інститут економіки та управління, механіко-технологічний навчально-науковий інститут, інститут післядипломної освіти, науковий інститут інноваційних технологій і змісту аграрної освіти.

4. Університет посідає 61 місце в Рейтингу закладів вищої освіти України «ТОП 200 Україна 2018».

5. Університет нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2004 р.).

6. Понад 80 науково-педагогічних працівників мають державні нагороди та почесні звання Міністерства освіти і науки України і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

7. 8 штатних співробітників обрано академіками державних галузевих академій наук, а також 5 професорів обрано членами міжнародних академій наук.

8. У рамках проведення Міністерством освіти і науки України Четвертої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» Миколаївський національний аграрний університет було відзначено гран-прі «Лідер вищої освіти України».

9. Золота медаль за кращу інноваційну технологію в номінації «Розробка та упровадження сучасних засобів навчання». Срібна медаль за кращі здобутки у міжнародній діяльності в номінації «Міжнародне співробітництво закладів освіти і наукових установ».

10. Диплом переможця у Першому загальноміському конкурсі "Благодійник року 2008».

11. Почесне звання «Лідер сучасної освіти».

12. У 2009 року введено в експлуатацію новий навчальний корпус загальною площею 5,2 тис.кв.м.

13. У 2009 році отримано диплом Міністерства аграрної політики та продовольства України за перемогу в конкурсі серед аграрних ВНЗ України «Гуртожиток – наш дім».

14. Миколаївський НАУ нагороджено дипломом «Лідер агропромислового комплексу України».

15. Миколаївський національний аграрний університет є співзасновником єдиного на півдні України Наукового парку Миколаївського НАУ «Агроперспектива», що дало можливість значно прискорити формування нової системи інноваційного розвитку агропромислового сектору економіки Південного регіону та процесу інтеграції «аграрна освіта – аграрна наука – аграрне виробництво».

16. На ХХVІ Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку «Агро-2014» Університет нагороджено золотою медаллю у номінації «Інтенсифікація інноваційних технологій «аграрна освіта – наука – виробництво» за сприянням Наукового парку Миколаївського національного аграрного університету «Агроперспектива».

17. Найбільшою гордістю університету є студенти, що завжди радують своїми перемогами. За результатами II етапу Олімпіади та ІІ туру Конкурсу студентських наукових робіт студенти університету впродовж 2012-2018 рр. займають більше 30 призових місць щорічно (2012 р. – 38, 2013 р. – 40, 2014 р. – 39, 2015 р. – 38, 2016 р. – 40, 2017 р. – 54, 2018 р. – 74).

18. Студенти університету щорічно становляться стипендіатами програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA».

19. В університеті реалізуються Положення Болонської декларації, відповідно до якої здійснюється підготовка студентів з робітничих професій (кожний студент згідно з вимогами Болонської декларації має можливість отримати 1-2 робітничі професії): оператор комп'ютерного набору; секретар керівника (організацій, підприємства, установи); водій автотранспортних засобів (категорія «В»); оператор комп'ютерного набору; слюсар з механоскладальних робіт; тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А», «В», «С»); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; плодоовочівник; квітникар; озеленювач; оператор машинного доїння; оператор із штучного осіменіння тварин та птиці; бонітувальник тварин; класувальник вовни та пуху.

20. У 2012 році відкрито навчально-науковий полігон енергетичного обладнання на базі інженерно-енергетичного факультету.

21. З метою впровадження енергозберігаючих технологій, а також економії бюджетних коштів в університеті створено навчально-виробничі майстерні з виготовлення корпусних меблів, дверей з ПВХ та алюмінію. Створення навчально-виробничих майстерень здійснено не тільки з метою оновлення матеріально-технічної бази кафедр, а й навчання студентів робітничим професіям, які передбачено навчальними планами.

22. В університеті діє аспірантура за 10 спеціальностями: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності; 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка; 03.00.13 – фізіологія людини і тварин; 03.00.15 – генетика (сільськогосподарські науки); 06.01.01 – загальне землеробство; 06.01.03 – агроґрунтознавство та агрофізика; 06.01.09 – рослинництво; 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва; 06.02.01 – розведення і селекція тварин. Докторантура з 3 спеціальностей: 08.00.03 – економіка та управління національним господарством; 06.02.01 – розведення та селекція тварин; 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва. У 2016 році проліцензовано аспірантуру зі спеціальностей 051 Економіка, 073 Менеджмент, 201 Агрономія, 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва та докторантуру зі спеціальностей: 051 Економіка, 073 Менеджмент, 204 Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва.

23. На базі університету функціонують 3 спеціалізованих вчених ради: Д 38.806.01 – по захисту докторських дисертацій зі спеціальностей 08.00.03 – економіка і управління національним господарством, 08.00.04 – економіка і управління підприємствами, 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка;
Д 38.806.02 – по захисту докторських дисертацій зі спеціальностей 06.02.04 – технологія виробництва продуктів тваринництва та 06.02.01 – розведення та селекція тварин;
К 38.806.03 – по захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 06.01.09 – рослинництво.

24. У щорічному обласному конкурсі наукових робіт молодих вчених Миколаївської області з 16 переможців – 7 молодих науковців університету (2018 р.).

25. В університеті створено Національний інноваційний кластер «Родючість ґрунтів» з центром у м. Миколаєві, засновниками якого стали Миколаївський національний аграрний університет, Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії ім. О.Н. Соколовського» НААН України, Інститут землеробства, геодезії та землеустрою південного регіону НААН України, Одеський національний університет ім. І.І. Мечнікова, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара та Одеський державний аграрний університет.

26. Університетом налагоджено дієві зв'язки з міжнародними науковими установами та навчальними закладами щодо стажування викладачів та обміну студентами. Завдяки чому, щорічно, більше 250 студентів мають можливість виїжджати на практику та стажування за кордон (США, Англія, Данія, Франція, Ірландія, Німеччина, Чехія, Польща та інших провідних країнах світу), ознайомлюючись із найсучаснішими технологіями виробництва та запозичуючи досвід роботи передових підприємств зарубіжжя.

27. Миколаївський національний аграрний університет є членом таких престижних міжнародних освітніх та наукових організацій: Співдружність університетів Маgnа Сhагtа (ЕUА); Асоціація членства Інституту міжнародної освіти; Американська Рада з Міжнародної Освіти.

28. За ініціативою органів студентського самоврядування в університеті створено Молодіжну громадську організацію «Творити добро» та Центр працевлаштування випускників, що дає можливість ознайомлюватися з вакансіями робочих місць Миколаївської області кожному студентові Миколаївського НАУ через електронний банк даних щодо вакансій, розміщений у локальній мережі університету.

29. Університет має свої друковані періодичні видання: науково-практичний фаховий журнал «Вісник аграрної науки Причорномор'я», газета МНАУ «Агросвіт», є засновником електронного наукового фахового видання «Modern Economics» та співзасновником Міжнародного науково-виробничого журналу «Економіка АПК».

30. З 2011 року в університеті працює студентське телебачення «МНАУ-TV», яке випускає програми «Дайджест Миколаївського НАУ», «Голос студента», «Агрофактор» та інші. Студенти університету є переможцями конкурсів короткометражного кіно всеукраїнського рівня.

31. В останнє десятиліття Миколаївський національний аграрний університет перетворився на монолітний центр підготовки конкурентоспроможних фахівців аграрного сектора та здобув статус лідера аграрної освіти Півдня України.

32. У 2015 році університет став співзасновником Освітньо-інноваційного кластеру «Агротехніка», яким передбачено об’єднання зусиль науковців і виробничників компанії «Лозівські машини» для впровадження сучасних ефективних технологій землеробства, покращення технічного рівня університету, виробництва нових поколінь вітчизняної техніки, яка не поступається зарубіжній.

нагорода нагороданагороданагорода

дипломпочесна грамота

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

Web of Science

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнологічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва» 17-18 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні технології переробної ромисловості: проблеми і перспективи» 25 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 7-8 листопада 2019 року Детальніше

лінія

VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК» 18-22 листопада 2019 року.
Детальніше.

лінія

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

лінія

Стартап

минусПеревірка на плагіат

Перевірка на плагіат

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ