Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №277

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Інститути → Післядипломної освіти

3D

Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

МНАУ. Кошкін Дмитро ЛеонідовичДиректор – Кошкін Дмитро Леонідович, кандидат технічних наук за спеціальністю "Суднові енергетичні установки", доцент.

телефон +38 0 (512) 42-48-96
ipo@mnau.edu.ua

Новини Інституту післядипломної освіти

Інститут післядипломної освіти, структурний підрозділ Миколаївського національного аграрного університету, створено наказом Міністерства аграрної політики України від 19 червня 2003 року № 177 на базі ліквідованого Миколаївського регіонального навчально-консультативного центру "Агроосвіта" та факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації Миколаївського державного аграрного університету.
За роки діяльності в Інституті сформувався колектив професіоналів та однодумців, здатний забезпечувати високі результати за напрямами діяльності навчального закладу.

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.

Основні підрозділи Інституту післядипломної освіти, завданням яких є підготовка висококваліфікованих фахівців відповідно до потреб сучасного виробництва:
- факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації;
- факультет довузівської підготовки;
- центр з підготовки робітничих професій;
- навчально-консультативні відділення, розташовані у м. Миколаєві та в 10 районах Миколаївської області.

Здобувачі вищої освіти університету мають змогу на базі Центру з підготовки робітничих професій оволодіти робітничою професією:
- оператор комп’ютерного набору;
- оператор котельні;
- машиніст (кочегар) котельні;
- тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2», «В1», «С», «D1»).

Оператор комп'ютерного набору

5 міс.

Плодоовочівник

3 міс.

Водій автотранспортних засобів (категорія "В")

3 міс.

Водій автотранспортних засобів (категорія"С")

3 міс.

Машиніст (кочегар) котельні

3 міс.

Оператор котельні

3 міс.

Електрогазозварник

6 міс.

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія "А")

8 міс.

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія "В")

2 міс.

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія "С")

2 міс.

Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія "F")

2 міс.

Навчання з питань охорони праці

40 год.


За останні роки в Інституті відбулися такі зміни:

- у 2007 році відкрито навчально-науково-дослідну перепелину ферму, продукція якої використовується для потреб центру громадського харчування та на якій мають змогу проходити практику студенти університету;

- у 2010 році відкрито буфет, в якому співробітники та студенти мають змогу поласувати різноманітними стравами за доступними цінами;

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.

- з 2011 року укладено угоду з Державним агентством земельних ресурсів України, за якою відбувається базова підготовка, підвищення кваліфікації та складання кваліфікаційного іспиту оцінювачів за напрямом "Експертна грошова оцінка земельних ділянок".

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.


Плідною є багаторічна співпраця Інституту післядипломної освіти з Миколаївським обласним центром зайнятості щодо навчання безробітних. Враховуючи потреби ринку праці, заявки базових центрів зайнятості, побажання та рекомендації роботодавців новою формою роботи колективу Інституту стало підвищення кваліфікації безробітних на короткотермінових курсах за напрямами: «Новітні технології в сільськогосподарському виробництві», «Вивчення тракторів та зернозбиральних комбайнів іноземного виробництва» тощо.
У 2007 році з метою покращення підготовки фахівців у галузі промислового птахівництва та поєднання навчального й наукового процесів на базі Новоодеського навчально-консультативного відділення Інституту створено навчально-науково-дослідну перепелину ферму. На її базі здобувачі вищої освіти та аспіранти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології закріплюють теоретичні знання та набувають практичні навички в галузі птахівництва.
Комфортні побутові умови здобувачам вищої освіти та слухачам Інституту забезпечують студентський буфет та готель.
З 2011 року в Інституті післядипломної освіти здійснюється професійна підготовка оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України та Угоди про співробітництво з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. У південному регіоні Миколаївський національний аграрний університет є єдиним вищим навчальним закладом який надає освітні послуги за даним напрямом. На його базі проходять навчання мешканці не тільки Миколаївської, а й Одеської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей.
Для забезпечення повноцінного та високоякісного рівня освітнього процесу створено сучасну навчально-матеріальну базу Інституту, що дозволяє використовувати передові інформаційні технології та комп'ютерні розробки з різних напрямків підготовки слухачів. Для здійснення викладацької діяльності запрошуються провідні спеціалісти в галузі експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Зареєструватися на навчання можна за допомогою нижченаведеної форми.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

лінія

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ».
Детальніше

лінія

Всеукраїнська студентська олімпіада серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» у 2017/2018 навчальному році.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», яка відбудеться 18-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія тварин», яка відбудеться з 18 по 20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія», яка відбудеться 16-18 травня 2018 року.
Детальніше

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Загальні аспекти інноваційного розвитку освітньої галузі в контексті міжнародного співробітництва України 19-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу «Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні», яка відбудеться 25-27 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошує Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції «Економічна кібернетика: стратегічні завдання та перспективи розвитку України», яку проводить факультет менеджменту Миколаївського національного аграрного університету 10 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 9-11 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ