Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №279

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Інститути → Післядипломної освіти

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

МНАУ. Кошкін Дмитро ЛеонідовичДиректор – Кошкін Дмитро Леонідович, кандидат технічних наук за спеціальністю "Суднові енергетичні установки", доцент.

телефон +38 0 (512) 42-48-96
ipo@mnau.edu.ua

Новини Інституту післядипломної освіти

Інститут післядипломної освіти, структурний підрозділ Миколаївського національного аграрного університету, створено наказом Міністерства аграрної політики України від 19 червня 2003 року № 177 на базі ліквідованого Миколаївського регіонального навчально-консультативного центру "Агроосвіта" та факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації Миколаївського державного аграрного університету.
За роки діяльності в Інституті сформувався колектив професіоналів та однодумців, здатний забезпечувати високі результати за напрямами діяльності навчального закладу.

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.

Основні підрозділи Інституту післядипломної освіти, завданням яких є підготовка висококваліфікованих фахівців відповідно до потреб сучасного виробництва:
- факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації;
- факультет довузівської підготовки;
- навчально-консультативні відділення, розташовані у м. Миколаєві та в 10 районах Миколаївської області.

Плідною є багаторічна співпраця Інституту післядипломної освіти з Миколаївським обласним центром зайнятості щодо навчання безробітних. Враховуючи потреби ринку праці, заявки базових центрів зайнятості, побажання та рекомендації роботодавців новою формою роботи колективу Інституту стало підвищення кваліфікації безробітних курсах підвищення кваліфікації за напрямами: «Новітні технології в сільськогосподарському виробництві», «Започаткування власної справи» «Комплексна автоматизація обліку» тощо.

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.

У 2007 році з метою покращення підготовки фахівців у галузі промислового птахівництва та поєднання навчального й наукового процесів на базі Новоодеського навчально-консультативного відділення Інституту створено навчально-науково-дослідну перепелину ферму. На її базі здобувачі вищої освіти та аспіранти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології закріплюють теоретичні знання та набувають практичні навички в галузі птахівництва.

Комфортні побутові умови здобувачам вищої освіти та слухачам Інституту забезпечують студентський буфет та готель.

Інститут післядипломної освіти Миколаївського національного аграрного університету.

З 2011 року в Інституті післядипломної освіти здійснюється професійна підготовка оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України та Угоди про співробітництво з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру. У південному регіоні Миколаївський національний аграрний університет є єдиним вищим навчальним закладом який надає освітні послуги за даним напрямом. На його базі проходять навчання мешканці не тільки Миколаївської, а й Одеської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

Для забезпечення повноцінного та високоякісного рівня освітнього процесу створено сучасну навчально-матеріальну базу Інституту, що дозволяє використовувати передові інформаційні технології та комп'ютерні розробки з різних напрямків підготовки слухачів. Для здійснення викладацької діяльності запрошуються провідні спеціалісти в галузі експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Зареєструватися на навчання можна за допомогою нижченаведеної форми.

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

ВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусКОНКУРСИ

Стартап

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь, наука, бізнес», яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 2-3 жовтня 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з актуальних питань технологій тваринництва, біотехнології та стандартизації в АПК, яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 19-23 листопада 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ