Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №279

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиМенеджменту

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств

МНАУ. Червен Іван ІвановичЗавідувач кафедри – доктор економічних наук, професор Червен Іван Іванович


МНАУ. Логотип кафедри готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств.Історія кафедри
Історія кафедри готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств Миколаївського національного аграрного університету розпочалася у 1991 році після її відокремлення від кафедри економіки і організації сільськогосподарського виробництва. Протягом 1991-1994 років кафедру очолював доктор економічних наук, професор Геннадій Андрійович Бабков, а з 1995 року – доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Іван Іванович Червен.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств є провідною у підготовці фахівців за спеціальністю "Менеджмент інноваційної діяльності".

Наукова школа кафедри є основою розвитку наукового потенціалу студентської молоді – майбутніх фахівців, зайнятих у сфері бізнесу.

МНАУ. Склад кафедри готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств.

Персональний склад кафедри:
Червен Іван Іванович – завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор
Захарченко Олексій Гаврилович – кандидат економічних наук, доцент
Іваненко Тетяна Яківна – кандидат економічних наук, доцент
Калюжна Олена В'ячеславівна – кандидат економічних наук, доцент
Кареба Марина Іванівна – кандидат економічних наук, доцент
Кушнірук Віктор Степанович – кандидат економічних наук, доцент
Піюренко Ілона Олексіївна – кандидат економічних наук, асистент
Задорожня Алла Анатоліївна – лаборант

Графік проведення консультацій викладачами кафедри готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств на І семестр 2016-2017 навчального року

Перелік дисциплін:

Антикризовий менеджмент
Біржовий ринок
Інноваційна політика
Інноваційний менеджмент
Інноваційний потенціал підприємства
Інфраструктура ринку
Корпоративне управління
Корпоративне управління інноваціями
Логістика
Операційний менеджмент
Організація виробництва
Організація аграрного бізнесу
Організація аграрного ринку
Організація виробництва та планування діяльності підприємств
Основи підприємницької діяльності
Патентно-кон'юктурні дослідження
Підприємництво в аграрних формуваннях
Підприємництво та основи бізнес-планування
Планування діяльності підприємств
Сільськогосподарська кооперація
Стандартизація та управління якістю продукції
Стратегічне управління інноваційним розвитком підприємства
Стратегічний менеджмент
Трансфер технологій
Управління венчурним бізнесом
Управління інноваціями
Управління конкурентоспроможністю підприємств
Управління якістю продукції
Ціни та ціноутворення

МНАУ. Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств.

Наукова діяльність
Наукові дослідження співробітники кафедри проводять за темою "Дослідження науково-методологічних засад та розробка організаційно-економічного механізму ефективного розвитку підприємств АПК" (номер державної реєстрації 0112U002041).

У рамках вказаної теми співробітники кафедри цілеспрямовано досліджують наступні проблеми:
- розвиток форм господарювання та ринкових відносин, підвищення ефективності аграрного та агропромислового виробництва (проф. Червен І.І., доценти Клочан В.Ф., Іваненко Т.Я., Калюжна О.В., Кушнірук В.С., старший викладач Піюренко І.О.);
- організація інтенсивного виробництва на основі ефективного використання земельних, трудових та інших ресурсів підприємств і ринкової інфраструктури, впровадження інноваційних технологій (проф. Червен І.І., Банєва І.О., Захарченко О.Г., Калюжна О.В., Кушнірук В.С., Порудеєва Т.В., Кареба М.І.).

За результатами досліджень надруковано більше 400 наукових статей, 16 монографій, 3 навчальних посібника, які схвалено Міністерством освіти і науки України й Міністерством аграрної політики та продовольства України для студентів вищих навчальних закладів. Результати досліджень впроваджуються Міністерством аграрної політики та продовольства України, обласними установами, сільськогосподарськими та переробними формуваннями.

Науково-педагогічні працівники кафедри проводять практичні семінари, круглі столи з питань організації і підвищення ефективності виробництва на основі інновацій для працівників сільського господарства.

На кафедрі ефективно функціонує школа з підготовки докторів та кандидатів економічних наук. Докторантами та аспірантами кафедри захищено 9 докторських та 48 кандидатських дисертацій.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств є випусковою. Її професорсько-викладацьким складом щорічно проводиться керування науковими дослідженнями третини студентів факультету менеджменту, які завершуються оформленням дипломних робіт. Результати їх досліджень впроваджуються у виробництво господарствами Миколаївської області. Значна кількість виконаних студентами досліджень знаходить відображення у наукових статтях, у виступах на науково-практичних конференціях і семінарах, оформлюється на всеукраїнські і регіональні конкурси, у яких студенти стають призерами.

МНАУ. Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств.

Навчально-методична робота
Організація навчального процесу на кафедрі дозволяє готувати висококласних фахівців. Випускники кафедри мають змогу працювати на посадах менеджерів і економістів, відкривати свій бізнес, працювати в науково-дослідних та проектних установах. Для досягнення високого рівня підготовки студенти направляються для проходження навчально-виробничої практики у передові сільськогосподарські підприємства Миколаївської області (ВАТ "Радсад", ВАТ "Зелений гай", ПСП "Золота нива", ФГ "Владам") та інших областей України. Особливості організації виробництва сільськогосподарської продукції студенти вивчають у Навчально-науково-практичному центрі університету.

Сучасна організація навчання студентів, проведення занять і проходження практики в умовах виробництва є запорукою високого рівня кваліфікації випускників університету та їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Колектив кафедри викладає дисципліни на усіх факультетах університету. Основною метою навчальних дисциплін є – формування навичок успішного вирішення проблем, що виникають у виробничій, фінансовій і збутовій діяльності аграрних підприємств, уміння грамотного планування й успішного ведення підприємницької діяльності на основі впровадження інновацій.

МНАУ. Кафедра готельно-ресторанного бізнесу та інноваційної діяльності підприємств.

Співпраця
Кафедра тісно співпрацює з Інститутом аграрної економіки України, Національним університетом біоресурсів і природокористування, Харківським, Одеським, Уманським, Дніпропетровським, Херсонським державними аграрними університетами та іншими науковими і навчальними центрами, з якими відбувається обмін досвідом щодо організації навчальної та науково-дослідної роботи. Працівники кафедри є активними учасниками міжнародних та всеукраїнських конференцій.

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

ВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусКОНКУРСИ

Стартап

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь, наука, бізнес», яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 2-3 жовтня 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з актуальних питань технологій тваринництва, біотехнології та стандартизації в АПК, яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 19-23 листопада 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ