Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №277

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиОбліково-фінансовий

3D

Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Кафедра українознавства

МНАУ. Березовська Тетяна Всеволодівнав.о. завідувача кафедри – кандидат історичних наук, доцент Березовська Тетяна Всеволодівна

Персональний сайт кафедри українознавства

Новини кафедри

Ми не мислим себе без мови,
Порадником слугуємо для всіх,
Хто прагне заплести у косу рідне слово,
Пізнати світ омріяних надій.
Вливаєм у студентські душі
Гарячу кров любові до землі
І закликаємо аграріїв-студентів:
Живіть! Творіть! Кипіть!

МНАУ. Логотип кафедри українознавства.

Персональний склад кафедри:
Березовська Тетяна Всеволодівна – в. о. завідувача кафедри, кандидат історичних наук, доцент
Шарата Наталія Григорівна – доктор педагогічних наук, доцент
Кравченко Тетяна Пилипівна – кандидат філологічних наук, доцент
Домбровська Лілія Іллівна – асистент
Стужук Сергій Васильович – старший викладач
Рурик Галина Леонідівна – завідувач лабораторії
Дмитренко Володимир Володимирович – лаборант
Поліщук Настасія Сергіївна – лаборант
Мельніченко Юлія Сергіївна – старший лаборантІнформація кафедри українознавства щодо графіків консультацій у І семестрі 2016-2017 н.р.

Перелік дисциплін:
Історія України
Історія української культури
Культурологія
Релігієзнавство
Українська мова (за професійним спрямуванням)
Філософія науки
Філософія

ФОРМУВАННЯ ПАТРІОТИЧНОЇ СВІДОМОСТІ МОЛОДІ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Головною особливістю сучасної вищої школи є її особиста зорієнтованість. Сьогодні вищий навчальний заклад покликаний формувати нову генерацію української інтелігенції – грамотну, всебічно розвинену, творчу і відповідальну за себе і свої дії, здатну активно спрямовувати на подальший розвиток незалежної Української держави всі набуті знання й уміння.

МНАУ. Кафедра українознавства.

Процес виховання у Миколаївському національному аграрному університеті органічно поєднаний із процесом навчання молоді, опанування основами наук, багатством національної і світової культури. Навчання повинно мати не лише освітню орієнтацію, але й обов’язково мати виховну спрямованість.

Навчально-виховний процес у Миколаївському національному аграрному університеті спрямовано на формування активної життєвої позиції, високоморальних рис, професійних якостей та соціальної активності майбутнього фахівця.

Важливу роль у формуванні у студентської молоді національного самоусвідомлення, культурних, моральних, патріотичних норм та установок відіграє кафедра українознавства Миколаївського національного аграрного університету.

З метою об’єднання студентів, що проявляють інтерес до поглибленого вивчення історичних традицій рідного краю; дослідження краєзнавчих матеріалів від найдавніших часів і до сьогодення кафедрою українознавства створено краєзнавчий гурток «Краяни», завданням якого є дослідження й вивчення історії Миколаївщини, а також поповнення експонатами музею університету «Становлення аграрної освіти на Миколаївщині». Адже, без любові та поваги до своєї землі людина втрачає власну гідність у своїх вчинках, а ці якості становлять складову успіху керівника.

З метою привернення уваги студентської молоді до вивчення і збереження рідної мови, зміцнення її державотворчої функції створено й мовознавчий гурток. Як зазначав Іван Огієнко «Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, сутність нашої свідомості».

Доброю традицією кафедри українознавства стало щорічне проведення історико-педагогічних, мовознавчих та краєзнавчих читань, у яких беруть участь студенти усіх факультетів Миколаївського національного аграрного університету.

Щороку науково-педагогічні працівники кафедри проводять традиційні конкурси з української мови імені Петра Яцика та Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка, студентські олімпіади з української мови, історії України та релігієзнавства.

МНАУ. Кафедра українознавства.

Кафедра українознавства сповнена творчих сил, спрямована у майбутнє, повною мірою усвідомлює складність, свою відповідальність за підготовку майбутньої еліти Півдня України.

Перейти на початок сторінки

лінія

Українознавчий вимір у сучасній науці: гуманітарний аспект

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

лінія

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ».
Детальніше

лінія

Всеукраїнська студентська олімпіада серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» у 2017/2018 навчальному році.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», яка відбудеться 18-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія тварин», яка відбудеться з 18 по 20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія», яка відбудеться 16-18 травня 2018 року.
Детальніше

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Загальні аспекти інноваційного розвитку освітньої галузі в контексті міжнародного співробітництва України 19-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу «Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні», яка відбудеться 25-27 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошує Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції «Економічна кібернетика: стратегічні завдання та перспективи розвитку України», яку проводить факультет менеджменту Миколаївського національного аграрного університету 10 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 9-11 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ