Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №284

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Кафедра українознавства → Лукьяненко Дарія В'ячеславівна

3D

Графік освітнього процесу на 2018-2019 навчальний рік Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

МНАУ. Лукьяненко Дарія В'ячеславівна, асистент кафедри українознавства.

Шановні колеги, студенти та всі відвідувачі!

Рада Вас вітати на своїй сторінці! Саме тут Ви зможете більше дізнатися про мене як особистість, а також знайти корисну й цікаву інформацію, що знадобиться у процесі навчання/викладання дисциплін "Українська мова (за професійним спрямуванням)", "Історія української культури", "Культурологія".

Нагадаю, що викладацька кафедри українознавства знаходиться в аудиторії 314 головного навчального корпусу. Саме тут мене можна знайти на перервах між навчальними заняттями, а також у час проведення консультацій і відпрацювань відповідно до нижчерозміщеного графіка.

Сподіваюся, що наведені корисні посилання стануть в нагоді для підготовки до занять. Але не забувайте, що безмежна мережа Інтернет багата на найрізноманітніші тематичні матеріали. Тому у розділі "Поставте мені запитання" Ви зможете не тільки мене запитати, а й поділитися корисною і цікавою інформацією, що відповідає тематиці вищевказаних навчальних дисциплін. Свої листи Ви також зможете надіслати на електронну поштову скриньку svet-daria@mail.ru.

Звертаю Вашу увагу, що інформація в рубриці "Навчальний процес", яка містить розклад занять; графіки проведення консультацій, відпрацювань, проведення відкритих занять; оголошення, є динамічною. Отож не пропустіть останні новини!

Більш повну інформацію щодо моєї навчальної діяльності Ви зможете знайти у загальнокафедральній рубриці "Матеріали навчальних дисциплін", щодо наукової – у рубриці "Науково-дослідна робота".

Я, Лукьяненко Дарія В'ячеславівна, асистент кафедри українознавства, викладач навчальних дисциплін "Українська мова (за професійним спрямуванням)", "Історія української культури", "Культурологія". Окрім викладацької діяльності, встигаю займатися журналістською діяльністю – обіймаю посаду літературного редактора газети "Агросвіт" Миколаївського національного аграрного університету.

Народилася в Миколаєві. Дуже люблю це місто, цікавлюсь його історією та сьогоденням. Кожний будинок старого міста може розповісти про минулі часи, про уподобання його мешканців, про пристрасті, що вирували в його стінах. Завжди пов'язувала своє життя і долю з містом Миколаєвом. Тому освіту здобула в Миколаївському державному університеті імені В.О. Сухомлинського, що на час мого вступу (2001 рік) вже мав дев'яносторічну історію підготовки фахівців. У 2006 році закінчила філологічний факультет за спеціальністю "Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література" і отримала кваліфікацію "Магістр педагогічної освіти. Викладач української мови та літератури".

В університеті захопилася науковою діяльністю, адже саме у творчо-науковому пошуку знаходила нові грані незвіданого й таємничого у вітчизняній і світовій історії, культурі. Декілька студентських наукових робіт, присвячених життєдіяльності та творчому доробку першого українського філософа Григорія Сковороди, було відмічено викладачами. Вони і порадили розвивати й удосконалювати мої перші наукові розробки в більш глибоке дослідження, в якому поєднаються декілька культурних поколінь – від XVIII до ХХІ століття, від часів Г. Сковороди до постмодерну. Занурюючись в тему, я все більше усвідомлювала, що хрестоматійний образ українського філософа – це лише одна сторона цієї надзвичайної особистості. Тому тематика "Людина в соціумі і поза соціумом" стала провідною у дослідженні життя та діяльності Г. Сковороди.

З листопада 2009 року – до сьогодні – аспірантка кафедри українського літературознавства та компаративістики Житомирського державного університету імені Івана Франка (науковий керівник – доктор філологічних наук, професор ЖДУ ім. І. Франка Білоус Петро Васильович). Плідно працюю над дисертаційною роботою.

Вважаю, що світ людини, її духовний космос складається з багатьох свідомих і підсвідомих рівнів. Тому прагну зрозуміти своїх студентів, відкрити портал не лише їх розумових можливостей, але й серцевих глибин.

Вважаю точність і відповідальність одними з найважливіших якостей людини. Тому справу, за яку берусь, прагну зробити якомога краще.

До моїх наукових досягнень належить перемога в Конкурсі молодих учених Миколаївської області у номінації "Гуманітарні науки".

Коло наукових інтересів: українська література ХХ-ХХІ століть; феномен Григорія Сковороди в українському літературному процесі; новітні освітні технології, методики викладання гуманітарних навчальних дисциплін.

З моєю науковою точкою зору можна ознайомитися у публікаціях.

Основні наукові праці

1. Лукьяненко Д. В. Топос саду в творах Миколи Гоголя, Григорія Сковороди та Валерія Шевчука / Д. В. Лукьяненко // Література у культура Полісся. — Вип. 53 : Гоголь і український культурний контекст / Відп. ред. і упорядник Г.В. Самойленко. — Ніжин : Видавництво НДУ ім. М. Гоголя, 2009. — С. 72—79.

2. Лукьяненко Д. В. Валерій Шевчук: художній спосіб освоєння феномену Григорія Сковороди / Д. В. Лукьяненко // Волинь-Житомирщина. Історико-філологічний збірник з регіональних проблем. — Вип. 20. — Житомир : Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2010. — С. 113—119.

3. Лукьяненко Д. В. Імпресіоністична домінанта образу Г. Сковороди у повісті М. Івченка "Напоєні дні" / Д. В. Лукьяненко // Матеріали шостої всеукраїнської інтернет-конференції. Частина 7. — Київ, 2010. — С. 37—39.

4. Лукьяненко Д. В. Поетичний топос саду в творчості М. Вінграновського та Г. Сковороди / Д. В. Лукьяненко // Миколаївська обласна краєзнавча конференція. "Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження". — Миколаїв : Можливості Кіммерії, 2010. — С. 277—279.

5. Лукьяненко Д. В. Сковородинівські мотиви та образи у творчості Т. Шевченка / Д. В. Лукьяненко // Шевченкознавчі студії : збірник наукових праць. Вип. 13. — Київ, 2011. — С. 96—100.

6. Лукьяненко Д. В. Експериментальний образ "сковородинівської людини" у романі Г. Пагутяк "Слуга з Добромиля" / Д. В. Лукьяненко // Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Філологічні науки. Частина І. — 2011. — лютий № 3 (214). — С. 134—141.

7. Лукьяненко Д. В. Особливості сприйняття феномену Г. Сковороди Віктором Петровим (Домонтовичем) / Д. В. Лукьяненко // Науковий вісник Миколаївського державного університету імені В. О. Сухомлинського : збірник наукових праць (Серія "Філологічні науки") / За ред. М. І. Майстренко. — Вип. 4.7. — Миколаїв : МДУ імені В. О. Сухомлинського, 2011. — С. 54—59.

8. Лукьяненко Д. В. Феномен "філософії серця" в українській літературі ХХ століття / Д. В. Лукьяненко // Українознавчий вимір у сучасній науці : гуманітарний аспект : матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції, 13 квітня 2011 року, м. Миколаїв. — Миколаїв : МДАУ, 2011. — С. 110—113.

9. Лукьяненко Д. В. Диалог русской и украинской культурв поезии Арсения Тарковського / Д. В. Лукьяненко // Парадигмы современной науки : материалы III международной научной конференции молодых ученых. — Караганда : Центр гуманитарных исследований "Тезис", 2011. — С. 71—75.

10. Лукьяненко Д. В. Постмодерна рецепція феномену Г.С. Сковороди / Д. В. Лукьяненко // Studia methodologica : збірник наукових праць. — Вип. 32. — Тернопіль : Редакційно-видавничий відділ ТНПУ ім. В. Гнатюка, 2011. — С. 152—156.

Свій вільний час витрачаю на творче дозвілля, що охоплює:
- інтелектуальні ігри "Що? Де? Коли?"; "Брейн-ринг"; "Своя гра" (участь та перегляд по телебаченню);
- інтелектуально-розважальні ігри – "КВН";
- перегляд художніх та документальних фільмів (радянські кінокомедії; телесеріали "Менталіст", "Теория лжи"; цикл фільмів "История: наука или вымысел?");
- читання книг (улюблені автори: Пауло Коельо, Бернар Вербер, Михаїл Булгаков, Валерій Шевчук, Павло Загребельний, Галина Пагутяк);
- заняття декоративно-ужитковим мистецтвом (в'язання, вишивка, орігамі).

Корисні посилання:

http://www.info-library.com.ua/ – книги, періодичні видання, аналітичні статті Українська мова

http://ipodn.at.ua/load/4-1-0-65 – лекції з української мови за професійним спрямуванням

http://dilo.kiev.ua – персональний сайт Ю. І. Палехи, консультації з української мови, оформлення документів

http://www.dilovamova.com – Культурологія

http://readbookz.com – бібліотека он-лайн

http://chitalka.info/gumaniratni_nauki.html – Історія української культури

http://etno.uaweb.org/ – українська етнографія

http://miku.org.ua – Національний музей історії України

http://readbookz.com – бібліотека он-лайн

http://ukrainaforever.narod.ru – історія України та історія української культури (статті)

http://chitalka.info/gumaniratni_nauki.html

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції: «Облік, аудит, аналіз: сучасні проблеми теорії та практики», яку проводить 16 травня 2019р. обліково-фінансовий факультет Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше

лінія

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 7-8 листопада 2019 року
Детальніше

лінія

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнологічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва» 17-18 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні технології переробної ромисловості: проблеми і перспективи» 25 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Міжнародна науково-практична конференція «Загальні аспекти інноваційного розвитку освітньої галузі в контексті міжнародного співробітництва України» 25 - 26 квітня 2019 року
Детальніше

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

Олімпіада

лінія

Олімпіада із дисципліни «Біологія»

лінія

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018-2019 навчальному році з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 - «ТВППТ».
Детальніше

лінія

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»
Детальніше

лінія

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусПеревірка на плагіат

МНАУ & MOODLE

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ