Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №284

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Кафедра інформаційних систем і технологій → Студентські олімпіади з інформатики

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Участь студентів у II-му етапі Всеукраїнських студентських олімпіад

Першу студентську олімпіаду з інформатики було проведено в 1998 році тоді ще в Миколаївському сільськогосподарському інституті. З того часу вона стала традиційною, запрошуються до участі у ній студенти всіх факультетів і курсів. Найактивніше беруть участь в олімпіаді студенти економічного факультету. Якщо перші олімпіади було присвячено в основному програмуванню і нескладним завданням у текстовому редакторі MS WORD, то надалі тематика пропонованих завдань постійно розширювалася. Традиційними стали завдання з табличного процесора MS EXCEL, причому самі завдання з кожним роком ускладнюються з метою демонстрації студентам нових можливостей цієї чудової розробки Microsoft, яка постійно розвивається. З 2004 року також традиційними стали завдання із створення WEB-сторінок. Останніми роками додаються завдання на використання комп'ютерної графіки, створення презентацій і СУБД MS Access.

Подяка Кубовій Разії Махмудівні. Грамота Кубовій Разії Махмудівні.

З 1998 року переможці олімпіади успішно брали участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, яку проводив Національний аграрний університет серед вищих аграрних закладів освіти. У 1998 році студент 1 курсу інженерно-енергетичний факультету групи М 1/1 Майоров Ігор зайняв 4 місце і був нагороджений дипломом. У 1999 році він же зайняв 5 місце.

Грамоти, подяка, диплом.

З 2005 року переможці загально університетської олімпіади почали успішно приймати участь у II-му етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика" серед студентів усіх вищих навчальних закладів України, яку в 2004-2007 проводив Національній аерокосмiчний університет ім. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут". Наші студенти приймали участь у номінації "Економічні та гуманітарні науки", в середньому в цих номінаціях взяли участь близько п'ятдесяти ВНЗ України.

У 2005 році в Харкові успішно виступили 2 студенти економічного факультету: Славський Олександр (група ЗЕД 2/1) в номінації "Гуманітарні науки" і Міланич Володимир (група ЗЕД 1/2), в номінації "Економічні науки" успішно подолали завдання 1 туру і були нагороджені дипломами за перемогу у 1 турі олімпіади, у другому турі зайняли 10 місця в своїх номінаціях.

Грамоти, диплом.

У 2006 році в Харкові успішно виступили вже 3 студенти економічного факультету, всі вони пройшли до 2 туру і в загальному заліку зайняли наступні місця: Міланич Володимир (група ЗЕД 2/2) – 4 місце в номінації "Гуманітарні науки", Міроненко Антон (група Е 2/2) – 7 місце, Славський Олександр (група ЗЕД 3/1) – 8 місце в номінації "Економічні науки".

Грамоти, дипломи.

У 2007 році команда нашого університету була найбільш представницькою – 5 студентів економічного факультету. Всі вони пройшли до другого туру і за загальним заліком посіли такі місця: Максименко Андрій (група Е 2/2) – четверте, Міланич Володимир (група ЗЕД 3/2) – п'яте місце в номінації "Гуманітарні науки", Міроненко Антон (група Е 3/1) – 5 місце, Славський Олександр (група ЗЕД 4/1) – 6 місце, і Ананевич Володимир (група Е 3/1) – 15 місце в номінації "Економічні науки". Команду МДАУ постійно представляла і активно брала участь у проведенні Всеукраїнських олімпіад в Харкові доцент Кубова Р.М., яка отримала грамоти з подякою від організаторів Харківської олімпіади.

Грамота Ананевича Володимира Степановича.

У 2008 році Всеукраїнська студентська олімпіада з інформатики проводилася на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Програмну розробку і доповідь Міланича Володимира (група ЗЕД 4/2) "Інформаційна система "АРМ Менеджера з продажу комп'ютерів та комплектуючих"" було визнано кращими в номінації "Економічні та гуманітарні науки".

Грамота Максименка Андрія Миколайовича.

З 2009 року Всеукраїнська олімпіада з інформатики,проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

У 2009 році участь в олімпіаді приймали студент групи E 4/1 Максименко А.М. та студент групи ЗЕД 5/1 Ананевич В.C., в результаті зайняли 4 місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з економічної інформатики.

Грамота Марченко Станіслава Констянтиновича.
Грамота Максименка Андрія Миколайовича.

У 2011 році – студент групи E 5/1 Максименко А.М., студент групи Е 4/1 Марченко С.К., які зайняли 3 місце та 14 місця.

Диплом ІІІ ступеня Трухова Антона Сергійовича.

У 2012 р. представниками від м. Миколаєва були студенти нашого ВНЗ – студентка групи E 3/4 факультету менеджменту Мількат Юлія і студент групи 41 К Новобузького коледжу МДАУ Трухов Антон.

Наші студенти успішно справилися із завданнями. Трухов Антон посів 3 місце і отримав диплом ІІІ ступеню. Мількат Юлія посіла 29 місце. Студенти отримали грамоти учасників олімпіади.

З 2009 року Всеукраїнська олімпіада з інформатики,проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Докладніше про олімпіаду читайте на сайті ДНУ http://www.dnu.dp.ua/news/921.

У 2013 р. у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Інформатика", приймали участь студенти нашого ВНЗ – студентка групи Б 1/1 обліково-фінансового факультету Борисова Інна, студент групи ЗЕД 1/1 факультету менеджменту Глух Геннадій і студент 5 курсу інженерно-енергетичного факультету Парафіло Павло. Наші студенти успішно справилися із завданнями. Глух Геннадій посів 4 місце і отримав диплом за краще розв'язання задачі "Попит та пропозиція", Борисова Інна посіла 14 місце. Студенти отримали грамоти учасників олімпіади.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики. Всеукраїнська олімпіада з інформатики.

Учасників від університету з 2008 року представляє к.е.н Лопушанська В.В., яка разом із зав. кафедри Іхсановим Ш.М виконує велику підготовчу роботу, п'ять років поспіль Лопушанська В.В. є членом журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, яка проходить на базі Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

Олімпіада

лінія

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018-2019 навчальному році з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 - «ТВППТ».
Детальніше

лінія

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусПеревірка на плагіат

МНАУ & MOODLE

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад в умовах децентралізації: правові, економічні та соціальні аспекти», яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 13-14 грудня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ