Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №269

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Факультети → Інженерно-енергетичний

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» Детальніше...

Інженерно-енергетичний факультет

Останнє оновлення: 12.01.2016 о 12:49

МНАУ. Горбунова Каріне Маркарівна

в.о. декана – кандидат педагогічних наук, доцент Горбунова Каріне Маркарівна.
телефон (0512) 34-01-91


Заступники декана:

МНАУ. Вахоніна Лариса Володимирівна

з навчальної роботи – кандидат фізико-математичних наук, доцент Вахоніна Лариса Володимирівна


МНАУ. Курепін В´ячеслав Миколайович

– з виховної роботи – старший викладач Курепін В´ячеслав Миколайович


Горбенко Олена Андріївна

Голова методичної комісії факультету – кандидат технічних наук, доцент Горбенко Олена Андріївна.

Диспетчер факультету – Жила Наталія Петрівна.
Спеціаліст ІІ категорії – Зіневич Лариса Олександрівна.

Новини факультету

Напрями підготовки:
6.070101 «Транспортні технології (автомобільний транспорт»)
6.100102 «Процеси, машини та обладнання АПВ»
6.010104 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі»

Спеціальності:
7.10010203, 8.10010203 «Механізація сільського господарства»
7.010104, 8.01010401 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
7.10010101, 8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»

Перелік навчальних дисциплін та обсяг у кредитах ECTS варіативної частини навчального плану з підготовки здобувачів вищої освіти на інженерно-енергетичному факультеті за напрямами підготовки (спеціальностями):
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.100102 «Процеси, машини та обладнання АПВ»
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.010104 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
Освітній ступень «Бакалавр» зі спеціальності 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.10010203 «Механізація сільського господарства»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.01010401 «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства»
Освітній ступень «Магістр» зі спеціальності 8.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» зі спеціальності 7.10010203 «Механізація сільського господарства»
Освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» зі спеціальності 7.10010101 «Енергетика сільськогосподарського виробництва»

Кафедри:
- тракторів та сільськогосподарських машин, експлуатації і технічного сервісу;
- агроінженерії;
- вищої та прикладної математики;
- загальнотехнічних дисциплін;
- методики професійного навчання;
- електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Рейтинг щодо результатів участі здобувачів вищої освіти, які навчаються за державним замовленням інженерно-енергетичного факультету у освітній,науковій,громадській діяльності (у тому числі волонтерській діяльності), участь у роботі органів студентського самоврядування,культурно-мистецьких та спортивних заходах протягом другого семестру 2016-2017 навчального року. Завантажити..., Онлайн перегляд...

Перший набір студентів на спеціальність «Механізація сільського господарства» було проведено у вересні 1984 року. Як структурний підрозділ факультет механізації сільського господарства створений у 1987 році. Першим деканом якого був д.т.н., професор В.С. Шебанін, нині – ректор Миколаївського національного аграрного університету.

Сьогодні на факультеті щороку навчається понад 900 студентів. Тут працює 53 викладача, в тому числі 7 академіків і членів-кореспондентів державних та галузевих академій наук, 10 докторів наук, професорів, понад 30 кандидатів наук, доцентів. За видатні досягнення в науковій, навчальній та методичній роботі викладачам факультету присвоєно почесні звання «Заслужений діяч науки і техніки України» – професору В.С. Шебаніну, «Заслужений працівник народної освіти України» – професору Д.В. Бабенку. У різні часи на факультеті працювали відомі науковці та практики, такі як професори Н.Л. Чернов, А.Я. Шквар, Г.П. Нерубенко, С.С. Рижков, С.І. Пастушенко.

На факультеті проводиться робота з розробки механізованих технологій одержання насіння овоче-баштанних культур і створення робочих органів машин для насінництва. Виконуються дослідження з вдосконалення робочих органів зернозбиральної техніки, використання альтернативних видів палив у сільському господарстві, застосування енергетичного модуля з використанням ґрунтового каналу, використання композиційних матеріалів у сільському господарстві. Велика робота проводиться з підвищення довговічності канатних блоків і працюючих з ними канатів, з електрогідравлічного очищення деталей основного обладнання глиноземного виробництва від технологічних відкладень.

Факультет менеджменту МНАУ.

Навчальний та науковий процес забезпечують понад 15 навчально-наукових лабораторій: конструювання енергоефективної сільськогосподарської техніки і технологій, механізації переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, механізації виробничих процесів кормоприготування, гідравліки та сільськогосподарського водопостачання, моделювання технологічних процесів кукурудзозбиральних машин, будови тракторів та сільськогосподарських машин, випробування двигунів внутрішнього згорання, випробування металевих конструкцій, електроніки та мікросхемотехніки, енергетики та електротехнічних систем, теплотехніки та теплопостачання, електрики та електромагнетизму, технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ремонту машин, інтерактивних методів навчання та мультимедійних засобів відображення технічної документації та ін.

У 2012 році на базі факультету відкрито єдиний в Україні стендовий полігон для спеціальності «Енергетика сільськогосподарського виробництва».

За результатами проведених досліджень ученими факультету видано 21 монографію та навчальні посібники, опубліковано близько 750 наукових статей, одержано понад 140 авторських свідоцтв на винаходи і патентів. Починаючи з 2000 року на факультеті проводиться ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні виміри».

Факультет менеджменту МНАУ.

На базі факультету щороку проходить міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Перспективна техніка і технології». Постійними учасниками якої іноземні науковці з таких країн як: Білорусія, Польща, Чехія, Латвія, Республіка В'єтнам та ін.

Під час навчання студенти факультету отримують робочі професії слюсаря механоскладальних робіт, тракториста-машиніста, водія автомобіля категорії «В». На факультеті налагоджено тісний зв'язок з виробництвом, що дозволяє студентам закріплювати теоретичні знання в умовах філій кафедр. Серед них такі передові підприємства агропромислового комплексу, як ВАТ «Радсад» і ДП «Племрепродуктор«Степове» Миколаївського району.

Факультет менеджменту МНАУ.

Студенти факультету мають можливість пройти стажування за кордоном, зокрема у США, Великобританії, Франції, Данії, Швейцарії, Німеччині та інших країнах.

Факультет менеджменту МНАУ. Факультет менеджменту МНАУ.

Велика увага на факультеті приділяється культурному дозвіллю студентів. Вони беруть активну участь у спортивних змаганнях, художній самодіяльності факультету та університету, проведенні новорічних свят, гуморин, виступів КВК, концертах та фестивалях студентських клубів міста Миколаєва.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


Запрошення до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення
Завантажити інформаційний листВсеукраїнська інтернет - конференція молодих вчених і здобувачів вищої освіти “Менеджмент організацій на інноваційній основі” 7-8 грудня
2017 року Детальніше...


Стартап

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ