Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №284

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиІнженерно-енергетичний

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Кафедра вищої та прикладної математики

ННАУ. Шептилевський Олексій Вікторовичзавідувач кафедри – кандидат фізико-математичних наук Шептилевський Олексій Вікторович

Кожна природнича наука містить
стільки істини, скільки в ній математики
І.Кант

МНАУ. Логотип кафедри вищої та прикладної математики.Історія кафедри вищої та прикладної математики Миколаївського національного аграрного університету розпочалася у 1990 році. Після розділення кафедри загальнонаукових дисциплін Миколаївської філії Одеського сільськогосподарського інституту було створено кафедру вищої математики і фізики. Очолив її доцент, у подальшому Академік Академії наук вищої школи України, Заслужений діяч науки і техніки України, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, доктор технічних наук, професор В'ячеслав Сергійович Шебанін.

У результаті реорганізації кафедри вищої математики і фізики в 2000 році створена кафедра вищої та прикладної математики в складі інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету.

Персональний склад кафедри:
Шептилевський Олексій Вікторович – завідувач кафедри, кандидат фізико-математичних наук
Полянський Павло Миколайович – кандидат економічних наук, доцент
Цепуріт Олена Вікторівна – старший викладач
Богданов Сергій Іванович – старший викладач
Хруль Світлана Петрівна – лаборант
Бондаренко Сергій Віталійович – лаборант
Дробот Валентина Володимирівна – лаборант

Перелік дисциплін:
Вища математика
Фінансова математика
Дискретна математика
МНАУ. Склад кафедри вищої та прикладної математики.

Видання методичної літератури кафедрою вищої та прикладної математики - завантажити

Графік проведення консультацiй для студентiв викладачами кафедри вищої та прикладної математики в І семестрi 2018/2019 навчального року - завантажити

На кафедрі створено науково-навчальний обчислювальний центр, у складі якого – лабораторія обчислювальної техніки та два комп'ютерні класи, обладнані 32 сучасними комп'ютерами з відповідним програмним забезпеченням, що дозволяє впроваджувати нові комп'ютерні технології в навчальний процес і здійснювати наукові дослідження. Створено проблемну науково-дослідну лабораторію полегшених універсальних каркасних структур збірно-розбірного типу сільськогосподарських споруд різного призначення. На базі лабораторії функціонує науково-дослідний інститут нових агропромислових об'єктів та навчально-інформаційних технологій, який очолює доцент, кандидат технічних наук Володимир Григорович Богза.

Викладачі та співробітники кафедри, підтверджуючи високий рівень викладання прикладних дисциплін, постійно оновлюють матеріальну базу та програмне забезпечення обчислювального науково-навчального центру; впроваджують інноваційні технології у навчальний процес; здійснюють наукові дослідження, про результати яких доповідають на конференціях професорсько-викладацького складу університету.

МНАУ. Кафедра вищої та прикладної математики.

Кожен викладач щороку друкує одну-дві статті у фахових виданнях та в університетському "Віснику аграрної науки Причорномор'я". Співробітниками кафедри опубліковано більш ніж 150 наукових статей, видано 3 монографії та навчальний посібник. "Навчально-контролюючий комплекс з математичних дисциплін – KVM", створений для проведення поточного та семестрового контролю знань студентів із використанням ПЕОМ, отримав у 2003 році високу оцінку на виставці, у рамках конференції Всесвітнього консорціуму установ вищої аграрної освіти, що проходила у Києві, та науково-методичного семінару навчально-методичного центру аграрної освіти "Створення та використання комп'ютерних програм з дисциплін професійної та практичної підготовки", що проходив у Луганському національному аграрному університеті.

Досягнення наукової школи з удосконалення теорії граничних станів у металевих конструкціях і комп'ютеризації аграрної освіти заслуженого діяча науки і техніки України, академіка АНВШ України, відділення проблем будівництва і архітектури, члена Української академії економічної кібернетики, член-кореспондента Української академії аграрних наук, члена Польської академії наук, доктора технічних наук, професора В'ячеслава Сергійовича Шебаніна знайшли визнання не тільки в Україні, але й за її межами. Керівник школи і основні напрями діяльності зареєстровано в Кембріджському університеті (Великобританія) та в Міжнародному довіднику вчених.

МНАУ. Кафедра вищої та прикладної математики.

Профорієнтаційна робота

МНАУ. Кафедра вищої та прикладної математики.
Випускники ЗОШ смт Березнегувате на екскурсії В МНАУ

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

Олімпіада

лінія

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018-2019 навчальному році з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 - «ТВППТ».
Детальніше

лінія

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусПеревірка на плагіат

МНАУ & MOODLE

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток територіальних громад в умовах децентралізації: правові, економічні та соціальні аспекти», яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 13-14 грудня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ