Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №269

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Кафедра ЗТД → Бабенко Дмитро Володимирович

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» Детальніше...

Останнє оновлення: 18.11.2013 о 10:39

МНАУ. Бабенко Дмитро Володимирович кандидат технічних наук, професор, член-кореспондент Академії наук технологічної кібернетики України, завідувач кафедри, перший проректор.Бабенко Дмитро Володимирович
кандидат технічних наук, професор,
член-кореспондент Академії наук технологічної кібернетики України,
завідувач кафедри ЗТД, перший проректор Миколаївського національного аграрного університету

Біографія
Навчався на Миколаївському факультеті Одеського інженерно-будівельного інституту за спеціальністю "Сільськогосподарське будівництво" (1971-1976 рр.), який закінчив з відзнакою; в аспірантурі Одеського будівельного інституту на кафедрі механіки (1976-1979 pp.). У 1981 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Працював на наукових, викладацьких і керівних посадах у МНАУ у т.ч. проректором з навчальної роботи (1984-1991 pp.) і першим проректором з 2001 р. по теперішній час.

Нагороди
За сумлінну, плідну працю, досягнення значних успіхів у науковій діяльності, у підготовці й вихованні висококваліфікованих фахівців для агропромислового комплексу Дмитра Володимировича Бабенка нагороджено нагрудним знаком "Відмінник аграрної освіти України", ІІ, ІІІ ступеня, Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "Петро Могила", Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України "За наукові досягнення", Нагрудним знаком "Лідер освіти", трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики України "Знак Пошани", почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства агропромислового комплексу, грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації, Управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, Головного управління сільського господарства і продовольства Миколаївської обласної державної адміністрації, визнано переможцем конкурсу "Кращий педагогічний працівник" у номінації "Вища школа", у 2012 р. є переможцем конкурсу "Людина року – 2011" у номінації "Наука і вища школа".

Дисципліни, які викладає
Механіка матеріалів і конструкцій.

Напрями наукових досліджень
Автор більш ніш 220 наукових та методичних статей, 7 авторських свідоцтв, лабораторних практикумів з курсу "Механіка матеріалів і конструкцій", монографій, навчальних підручників, посібників та практикумів з курсу "Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання".

Основні наукові публікації
1. Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 навчального року серед студентів вищих технічних і аграрних закладів освіти України ІІІ-ІV рівнів акредитації з дисципліни "Взаємозамінність стандартизація та технічні вимірювання". — Миколаїв, 2013. — 16 с.

2. Механіка матеріалів і конструкцій. Курс лекцій. Частина І для студентів денної та заочної форми навчання напрямів підготовки : 6.100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва"; 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"; 6.010104 "Професійна освіта. Механізація сільськогосподарського виробництва та гідромеліоративних робіт". — Миколаїв, 2013. — 169 с.

3. Механіка матеріалів і конструкцій. Курс лекцій. Частина ІІ для студентів денної та заочної форми навчання напрямів підготовки : 6.100102 "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва"; 6.100101 "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі"; 6.010104 "Професійна освіта. Механізація сільськогосподарського виробництва та гідромеліоративних робіт". — Миколаїв, 2013. — 149 с.

4. Оцінка економічної ефективності лінії для одержання насіння солодкого та гострого перцю. MOTROL. Commission of Motorization and Power Industry in Agriculture Polish Academy of Sciences Branch of Lublin Ropczyce School of Engineering and Management. — Lublin, 2010. — Vol. XІІ. — P. 206—217.

5. Дистанційне навчання: методичні рекомендації для самостійного вивчення навчального модуля "Дистанційне навчання" науково-педагогічними працівниками та студентами дистанційної (заочної) форми навчання вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. — Миколаїв : МДАУ, 2010. — 12 с.

6. Науково-дослідна робота студентів, як фактор формування професійної готовності майбутніх інженерів. Аграрна освіта та наука: стан і перспективи розвитку: матеріали науково-практичної конференції. — Миколаїв : МДАУ,2009.

Контактна інформація
телефон +380 (512) 34-31-94
E-mail: babenko@mnau.edu.ua

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


Запрошення до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення
Завантажити інформаційний листВсеукраїнська інтернет - конференція молодих вчених і здобувачів вищої освіти “Менеджмент організацій на інноваційній основі” 7-8 грудня
2017 року Детальніше...


Стартап

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ