Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №279

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Кафедра електроенергетики, електротехніки та електромеханіки → Ставинський Андрій Андрійович

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

МНАУ. Ставинський Андрій Андрійович доктор технічних наук, професор.Ставинський Андрій Андрійович
доктор технічних наук, професор

Андрій Андрійович Ставинський почав свій науковий шлях у 1970 р., вступивши до студентських лав електромеханічного факультету Одеського політехнічного інституту. З 1975 по 1980 рр. Андрій Андрійович працював інженером-конструктором ЦНДІ «Тайфун», після чого вступив до аспірантури Московського Всесоюзного заочного інженерно-будівельного інституту. У жовтні 1983 р. Андрій Андрійович успішно захистив кандидатську дисертацію у Московському енергетичному інституті на тему «Розробка трьохфазних торцевих асинхронних двигунів з покращеним використанням активного об’єму». Згодом керівництво «Тайфуну» запропонувало йому посаду начальника науково-дослідного сектора відділення електрообладнання і автоматики.

В грудні 1989 р. Ставинський А.А. вступає до докторантури технічного університету «Московський енергетичний інститут», а в грудні 1993 р. захищає докторську дисертацію на тему «Асинхронні двигуни з короткозамкненим ротором і просторовою структурою елементів активної части».

Після розпаду СРСР ЦНДІ «Тайфун» перестав існувати. Отже, коли Ставинському А.А. запропонували посаду доцента кафедри суднових електроенергетичних систем в Миколаївському кораблебудівному інституті, він у 1994 р. прийняв позитивне рішення, а у 1997 р. очолив вказану кафедру Національного університету кораблебудування ім. Адмірала Макарова. З 2016 року обіймає посаду завідувача кафедри «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки».

Викладає дисципліни: “Польові та електромагнітні розрахунки”, “Електричні машини”, “Проектний синтез електромеханічних об’єктів”, “Спеціальні виконання та проектування електричних машин”, “Основи наукових досліджень”.

У 1993 році Ставинський А.А. започаткував науковий напрямок удосконалення електричних машин на основі просторових структур магнітопроводів та електромагнітних систем. Під його науковим керівництвом захищені п’ять дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук. Керує дослідницькою роботою двох здобувачів кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Андрій Андрійович, співпрацює з багатьма науковими центрами країни. Є членом наукової ради по захисту кандидатських дисертацій. Як вчений та винахідник має понад 200 наукових публікацій, з яких біля 70 авторський свідоцтв СРСР на винаходи та патентів України.

Основні напрями наукової діяльності - енергоресурсозбереження у електромашино та трансформаторобудуванні, спеціальні електричні машини, проектний синтез електромеханічних пристроїв.

Профілі викладача у наукометричних базах:
Google Scholar
ORCID iD iconorcid.org/0000-0001-7573-9238
ResearcherID

Контактна інформація:
E-mail: andrey.stavynskiy@mnau.edu.ua

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

ВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусКОНКУРСИ

Стартап

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з актуальних питань технологій тваринництва, біотехнології та стандартизації в АПК, яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 19-23 листопада 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ