Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №290

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → ФакультетиКультури й виховання

3D

Доступність вищої освіти та головні можливості для вступників Миколаївського національного аграрного університету Детальніше...
Увага! Розпочато реєстрацію випускників освітнього ступеня «Бакалавр» для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) із іноземної мови Детальніше...
Графік освітнього процесу на 2018-2019 навчальний рік Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Кафедра фізичного виховання

МНАУ. Петренко Наталя ВалеріївнаЗавідувач кафедри – старший викладач Петренко Наталія Валеріївна

телефон моб. +38 0 (67) 954-93-95
E-mail: fizvyh@mnau.edu.ua

Новини кафедри

МНАУ. Логотип кафедри фізичного виховання.Історія кафедри
Кафедру фізичного виховання було організовано у 1985 році. До її складу входять три старші викладачі і три викладачі фізичного виховання. Це висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, майстри спорту та кандидати в майстри спорту, в минулому відмінні спортсмени, члени збірних команд Миколаївської області, чемпіони та призери України.

Матеріально-технічна база – три спортивні зали і тренажерний зал, спортивні кімнати у гуртожитках, які обладнані необхідним спортивним інвентарем та тренажерами.

спортивна зала головного корпусу

спортивна зала корпусу №1

спортивна зала корпусу №2Персональний склад кафедри:
Петренко Наталія Валеріївна – завідувач кафедри, старший викладач
Медведєва Лариса Михайлівна – старший викладач
Гладир Ольга Євдокимівна – старший викладач
Овчарук Сергій Вікторович – викладач, голова спортивного клубу
Мельник Олександр Сергійович - викладач
Мицик Анатолій Іванович – викладач
Саказли Тетяна Юріївна – старший лаборант


Графік проведення викладачами кафедри фізичного виховання консультацій та відпрацювань пропущених занять студентами у ІІ семестрі 2018- 2019 навчального року

МНАУ. Склад кафедри фізичного виховання.

Перелік дисциплін:
Фізичне виховання: Основи здорового способу життя. Основи організації і методика ефективних видів і форм рухової діяльності, застосовування їх на практиці у своїй фізичній активності. Методика оздоровлення і фізичного удосконалення традиційними і нетрадиційними засобами та методами фізичної культури. Професійно-прикладна фізична підготовка й уміння застосовувати її на практиці. Основи фізичного виховання різних верств населення. Навички до щоденних занять фізичними вправами у різноманітних раціональних формах. Систематичне фізичне тренування з оздоровчою або спортивною спрямованістю. Відомчі нормативи професійно-прикладної психофізичної підготовленості. Головні цінності фізичної культури і спорту.

Наукова діяльність
Щорічно викладачі кафедри публікують наукові статті з питань фізкультури та спорту, беруть участь в наукових конференціях та науково-практичних семінарах. На базі кафедри проводяться всеукраїнські науково-практичні семінари з актуальних проблем фізкультури і спорту у ВНЗ. Під керівництвом викладачів кафедри фізвиховання студенти готують доповіді на студентські науково-теоретичні конференції та наукові статті для науково-методичних збірників.

Навчально-методична робота
Кафедра фізичного виховання забезпечує навчальний процес на всіх факультетах університету. Викладачі кафедри щорічно розробляють та поповнюють робочі навчальні програми з дисципліни "Фізичне виховання" для студентів усіх спеціальностей та для СМГ. На кафедрі є методичні посібники та література, необхідна для проведення практичних та самостійних занять студентів фізичною культурою та спортом. Співробітниками кафедри підготовлено 68 методичних розробок. Методичні рекомендації представлені в бібліотеці університету на паперовому та електронному носіях.

(план видання методичних вказівок на 2017-2018 н.р.)

В університеті працюють секції з баскетболу (юнаки, дівчата), волейболу (юнаки, дівчата), настільного тенісу (юнаки, дівчата), легкої атлетики (юнаки, дівчата), футболу (юнаки), гирьового спорту (юнаки), бадмінтону (юнаки, дівчата), туризму, карате, шахів, вільної боротьби (юнаки), група загальної фізичної підготовки. В університеті працює спеціальна медична група для студентів з відхиленнями в стані здоров'я.

(графік роботи секцій на 2017-2018 н.р.)

Міжнародна діяльність
Найкращі студенти-спортсмени захищають честь нашого університету на міжнародній арені. Чемпіонами Світу в різні роки були: Король Т., Дрозд І., Чебанов В., Мусаєлян М. Призерами Чемпіонатів Світу та Європи були Коробков В., Іващенко О., Вісков К., Горпинич М., Дегтярьов К., Дрозд С., Кравченко О., Ластовецький Р., Кучер А.

Спортивно-масова робота

(календар спортивно-масових заходів на 2017-2018 н.р.)

Щорічно більше 1000 студентів, викладачів та співробітників університету беруть участь у змаганнях різного рівня. В університеті проводиться традиційна студентська спартакіада в три етапи: І етап – змагання першокурсників; ІІ етап – змагання на факультетах між збірними командами курсів; ІІІ етап – фінал спартакіади – змагання між збірними командами факультетів. Також проводяться спортивні свята: "Козацькі ігри", "Нумо, дівчата", "День бігуна", "Олімпійський тиждень", "Олімпійський день бігу". Крім цього збірні команди студентів університету беруть участь у змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор серед студентів аграрних ВНЗ України, спартакіади серед ВНЗ області з 12 видів спорту.

Викладачі та співробітники університету постійно беруть участь у спартакіаді професорсько-викладацького складу, яка проводиться з шести видів спорту: шахів, настільного тенісу, волейболу, міні-футболу, стрільби, дартсу.

Завдяки вмілому керівництву викладачів кафедри фізичного виховання студенти здобувають перемоги з різних видів спорту як на міських, обласних, всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях, поповнюють ряди майстрів спорту, кандидатів у майстри спорту, пропагуючи серед студентської молоді здоровий спосіб життя.

Від початку створення сільськогосподарського інституту, потім академії, а зараз університету, студенти гідно захищали честь нашого навчального закладу, беручи участь у змаганнях різного рівня, ставали призерами та переможцями змагань.

Університет завжди буде пишатися такими видатними спортсменами-випускниками, як:

Єрінчак Олексій – майстер спорту з фехтування; чемпіон IV Літньої Універсіади України з фехтування (1997 р.).

Капацина Олександр – майстер спорту з кікбоксінгу; чемпіон та бронзовий призер першості України серед юніорів з кікбоксінгу (2000 р.).

Мальков Сергій – майстер спорту з греко-римської боротьби; чемпіон V Літньої Універсіади України (2001 р.), срібний призер першості України серед студентів аграрних ВНЗ з греко-римської боротьби.

Акальмаз Володимир – майстер спорту з гирьового спорту; срібний призер Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ (2004 р.).

Шевченко Олена – майстер спорту з кінного спорту; бронзовий призер першості України з кінного спорту (2004 р.).

Король Тамара – майстер спорту міжнародного класу; срібна призерка Чемпіонату світу з карате (2008 р.); чемпіонка Європи з карате (2008 р.).

Дрозд Іван – майстер спорту з карате; призер Чемпіонату світу з карате (2008 р.); призер Чемпіонату світу з карате серед студентів (2008 р.).

Чебанов Володимир – майстер спорту з гирьового спорту; чемпіон Світу (Італія, 2010 р.), срібний призер Чемпіонату Світу серед студентів (м. Кам'янець-Подільський, 2011 р.); неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Мусаєлян Мгер – заслужений майстер спорту з армспорту; чемпіон Світу серед юніорів; переможець Чемпіонату України з армспорту серед юніорів (м. Полтава, березень 2010 р.); переможець Кубка України з армспорту (м. Севастополь, жовтень 2010 р.); неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань.

Коробков Володимир – майстер спорту з карате; срібний призер міжнародного турніру з карате (Туреччина, 2008 р.); призер Кубка України з карате (м. Одеса, травень 2010 р.).

Іващенко Олександр – майстер спорту міжнародного класу зі спортивних танців – переможець відкритого Чемпіонату Європи зі спортивних танців (13.03.2012 р.), неодноразовий переможець всеукраїнських та міжнародних змагань.

Шиян Анастасія – здобувач вищої освіти факультету ТВППТСБ – майстер спорту з художньої гімнастики; неодноразова переможниця та призерка всеукраїнських та міжнародних змагань; має звання "Міс грація МНАУ".

За останні роки найвищі спортивні досягнення показали:

Кучер Анастасія – здобувач вищої освіти факультету менеджменту – майстер спорту України з бадмінтону; член збірної команди України; переможниця Кубків та чемпіонатів України, призерка міжнародних змагань.

Дрозд Сергій – здобувач вищої освіти обліково-фінансового факультету – майстер спорту з карате; член збірної команди України; неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських змагань.

Лінник Максим – здобувач вищої освіти факультету агротехнологій, Майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою; чемпіон України з рукопашного бою; чемпіон Європи, учасник Чемпіонату світу.

Ковальов Дмитро – здобувач вищої освіти інженерно-енергетичного факультету Майстер спорту України з бадмінтону; учасник Чемпіонату світу; чемпіон Європи, чемпіон України (версія U-17, U-18,U-19).

Радько Владислав – здобувач вищої освіти обліково-фінансового факультету, Майстер спорту України з гирьового спорту, кандидат в члени збірної команди України; призер всеукраїнських та обласних змагань.
Радько Вадим - здобувач вищої освіти обліково-фінансового факультету, кандидат у майстри спорту України з гирьового спорту, кандидат в члени збірної команди України; призер всеукраїнських та обласних змагань.

Салюк Дар’я

Вороніна Вікторія

Яковлєва Анна

Салюк Дар’я, Вороніна Вікторія, Яковлєва Анна, здобувачі вищої освіти факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва, стандартизації і біотехнології, кандидати у майстри спорту з волейболу, переможці Кубка Мінагрополітики та продовольства України; учасники Чемпіонату України вищої ліги, чемпіонки України першої ліги у складі збірної команди Миколаївської області; нагороджені подячним листом міського голови Олександра Федоровича Сенкевича.

Зайченко Артем – здобувач вищої освіти обліково-фінансового факультету – має І розряд з волейболу; член збірної команди МНАУ; призер обласних та міських змагань.

Волошиновський Сергій – здобувач вищої освіти обліково-фінансового факультету – член збірної команди МНАУ з футболу; учасник XII літньої Універсіади України та Чемпіонату міста Миколаєва.

Збірна жіноча команда з волейболу Миколаївського НАУ – володарі Кубка Мінагрополітики та продовольства України; чемпіонки Всеукраїнських спортивних ігор серед аграрних ВНЗ.

Збірна команда з бадмінтону Миколаївського НАУ – срібний призер Обласних спортивних ігор серед ВНЗ. (Зліва направо: Мельник О.С. (викладач), Кучер А., Овчарук С.В. (викладач), Багрін А., Ковальов Д., Арутюнян А.).

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

День поля

День поля - 2019

лінія

Онлайн опитування

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

Web of Science

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції: «Облік, аудит, аналіз: сучасні проблеми теорії та практики», яку проводить 16 травня 2019р. обліково-фінансовий факультет Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше

лінія

Запрошуємо до участі 15-17 травня 2019 року у VІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічні та соціальні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 15-17 травня 2019 року.
Детальніше

лінія

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнологічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва» 17-18 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні технології переробної ромисловості: проблеми і перспективи» 25 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 7-8 листопада 2019 року Детальніше

лінія

VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК» 18-22 листопада 2019 року.
Детальніше.

лінія

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» за напрямом «Агрономія» 2018-2019 н. р., 15 - 17 травня 2019 року
Детальніше

лінія

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прогноз і програмування врожаю сільськогосподарських культур» 2018-2019 н.р., 28-30 травня 2019 року
Детальніше

лінія

лінія

Стартап

минусПеревірка на плагіат

Перевірка на плагіат

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ