Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №268

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Факультети → Довузівської підготовки

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Тренінг за програмою «Моя майбутня спеціальність – професія всього життя»! Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» Детальніше...

Факультет довузівської підготовки

МНАУ. Марценюк Ігор МихайловичДекан – Марценюк Ігор Михайлович, кандидат біологічних наук, в.о. доцента

телефон +38 0 (512) 58-05-91
E-mail: Martsenyuk@mnau.edu.ua


Факультет довузівської підготовки було створено рішенням вченої ради Миколаївського державного аграрного університету від 29.08.2003 року протокол № 1 для удосконалення організаційної структури в підготовці та формуванню якісної абітурієнтної бази університету.

Метою діяльності факультету є надання організаційно-інформаційної та освітньої допомоги випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, особам, які бажають вступити до Миколаївського національного аграрного університету.

МНАУ. Факультет довузівської підготовки.

Основні функції факультету:
• організація і забезпечення навчально-виховного, науково-методичного процесу, підготовка програм навчальних дисциплін, навчальних посібників, розробка навчально-методичних матеріалів для проведення всіх видів навчальних занять;
• створення необхідних умов для творчої роботи слухачів, отримання ними додаткових знань, умінь і навичок;
• встановлення зв'язків і розвиток відносин із загальноосвітніми школами, установами освіти, іншими організаціями, що здійснюють діяльність у сфері освіти;
• вивчення основних тенденцій розвитку сучасного освітнього простору, вивчення ринку освітніх послуг;
• методичне і організаційне забезпечення підготовки майбутніх абітурієнтів в рамках вечірніх, заочних підготовчих курсів, а також організація і проведення пробного тестування, профорієнтаційної роботи.

МНАУ. Факультет довузівської підготовки.

Особливості організації навчального процесу слухачів факультету довузівської підготовки передбачають широкі можливості для навчання міської молоді, так і сільських мешканців на умовах денного та заочного навчання. Організаційною формою навчання на факультеті є підготовчі курси: 6-місячні та 4-місячні, які проводяться з метою надання допомоги абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), вступу до університету та успішної адаптації до навчання у вищому навчальному закладі. Навчання проводиться за програмами факультету довузівської підготовки університету, укладеними згідно вимог ЗНО. Для проведення занять на факультеті залучаються науково-педагогічні працівники, провідні фахівці установ та організацій. Є відповідна навчально-лабораторна база: сучасне обладнання, науково-дидактичні, навчально-методичні матеріали, що дозволяє якісно організувати навчальний процес.

МНАУ. Факультет довузівської підготовки.

Завдяки організації профорієнтаційної роботи в університеті, зв'язку між управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій, представниками замовників та сільськими школами 80% слухачів підготовчих курсів вступають до Миколаївського національного аграрного університету.

Одним із пріоритетних завдань факультету є організація і проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які бажають вступити до вищих навчальних закладів України.

лінія

Перелік конкурсних предметів в сертифікаті ЗНО-2018


лінія

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ!

Згідно Умов прийому до ВНЗ України в 2017 році та Правил прийому до Миколаївського національного аграрного університету в 2017 році, слухачам підготовчих курсів для вступу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності зараховано до 10 балів за успішне навчання. Значення додаткового балу додається до конкурсного балу вступників, що значно збільшує шанси на вступ до Миколаївського НАУ за кошти державного бюджету.

Наказ № 244-ПК від 30 травня 2017 року. "ПРО НАРАХУВАННЯ ДОДАТКОВИХ БАЛІВ СЛУХАЧАМ ПІДГОТОВЧИХ КУРСІВ СИСТЕМИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ".

лінія

Миколаївський національний аграрний університет
оголошує набір слухачів на 6-місячні підготовчі курси денної та заочної форм навчання на 2017-2018 навчальний рік для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти

Підготовчі курси Миколаївського національного аграрного університету організовуються з метою надання допомоги абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), вступу до університету та успішної адаптації до навчання у вищому навчальному закладі.
На навчання приймаються особи, які мають повну середню освіту, учні 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Навчання проводиться за програмами факультету довузівської підготовки університету, укладеними згідно вимог ЗНО, із таких дисциплін:
- українська мова,
- українська література,
- математика,
- біологія,
- історія України,
- фізика,
- англійська мова.

Навчання платне. Протягом навчання на курсах та по завершенню для слухачів проводиться атестація (безкоштовне пробне тестування) згідно вимог ЗНО, за результатами якої до наявної конкурсної суми балів абітурієнта при вступі до Миколаївського НАУ у 2018 році буде додаватися до 10 балів.
Початок занять: з 2 жовтня 2017 року.

Прийом здійснюється за адресою:
м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе, 9, 1 поверх, кабінет 118-а
з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.
Довідки за тел.: (0512) 58–05–91, 34-60-62
E-mail: kursy_mnau@ukr.net

6-місячні підготовчі курси

Розклад занять на підготовчих курсах до зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти та вступу в Миколаївський НАУ у 2018 році

лінія

Конкурс творчих робіт
«Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» серед учнів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області

Миколаївський національний аграрний університет проводить з 04.12.2017 р. по 28.02.2018 р. обласний конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Миколаївської області.
Метою конкурсу є формування в учнівської молоді активної життєвої позиції щодо вибору майбутньої професії та виявлення у них професійних здібностей та якостей.
Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 01 лютого 2018 року до Миколаївського національного аграрного університету (електронна адреса: martsenyuk@mnau.edu.ua) такі матеріали:
- заявку на участь у конкурсі;
- творчу роботу (есе, реферат) згідно з обраною тематикою (майбутньої професії, спеціальності).
Переможці конкурсу отримають цінні призи та пільги при вступі до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році.
Детальніше про конкурс можна дізнатися за тел. (0512) 58-05-91.

Наказ про проведення конкурсу

Положення про конкурс

Заявка на участь у конкурсі

Перейти на початок сторінки

лінія

Форма подання заяви онлайн

Прізвище, ім'я, по батькові:

Домашня адреса:

Навчальний заклад:

Телефон:

Електронна адреса:

Спеціальність, яку Ви обираєте:
Облік і оподаткування
Фінанси, банківська справа та страхування
Менеджмент
Економіка
Агроінженерія
Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Професійна освіта
Агрономія
Геодезія та землеустрій
Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
Харчові технології
Біотехнології та біоінженерія

Предмети, які Ви обираєте (не більше п'яти):
Українська мова
Українська література
Математика
Біологія
Історія України
фізика
англійська мова

Бажання пройти навчання на підготовчих курсах:
заочні
очні при МНАУ

лінія

Шановні випускники шкіл!

Згідно з «Положенням про проведення Всеукраїнської олімпіади вищого навчального закладу», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2016 № 1587 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 за № 16/ 29884, Миколаївський національний аграрний університет проводить Всеукраїнські олімпіади з дисциплін: «Українська мова», «Українська література», «Математика», «Історія України», «Біологія» для учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл.
Для участі в олімпіаді випускники загальноосвітніх шкіл України повинні пройти реєстрацію на сайті www.mnau.edu.ua, або надіслати особисті дані (заявку) для реєстрації на поштову скриньку оргкомітету: martsenyuk@mnau.edu.ua. Участь в олімпіадах із різних предметів оформлюється окремими заявками.
Переможцям олімпіади будуть додаватись 20 конкурсних бали при вступі у 2017 році до Миколаївського НАУ на спеціальності: «Агроінженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Професійна освіта», «Агрономія», «Геодезія та землеустрій», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»,  «Харчові технології», «Біотехнології та біоінженерія».
Дізнатися більше про олімпіади Миколаївського НАУ можна за посиланням

Надсилаючи заявку учасник олімпіади підтверджує свою згоду на надання персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних».

Контактна інформація:
54020, м. Миколаїв, вул. Георгія Гонгадзе, 9, каб. 118а,
тел. (0512) 58-05-91, моб. тел.: +380974820642
Поштова скринька для реєстрації: martsenyuk@mnau.edu.ua

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


Всеукраїнська інтернет - конференція молодих вчених і здобувачів вищої освіти “Менеджмент організацій на інноваційній основі” 7-8 грудня
2017 року Детальніше...


Стартап

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ