Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №269

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Коледжі → Вознесенський

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» Детальніше...

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

Останнє оновлення: 18.01.2013 о 13:11

Директор коледжу – Цимбалюк Лариса Михайлівна

телефон тел: +38 0 (5134) 4-01-65
телефон факс: +38 0 (5134) 4-01-65
E-mail: directorvkmdau@rambler.ru

Адреса: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Леніна, 100

Офіційний сайт: http://vk.mnau.edu.ua


Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

Відділення:

І. Економічне

Завідувач відділення – Гаврисенко Вікторія Іванівна.

телефон +38 0 (5134) 3-29-97

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Бухгалтерський облік.
2. Комерційна діяльність.
3. Фінанси і кредит.
4. Інформаційна діяльність підприємства.

ІІ. Права і землеустрою

Завідувач відділення – Ляшенко Жанна Миколаївна.

телефон +38 0 (5134) 4-01-65

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Землевпорядкування.
2. Правознавство.

ІІІ. Підготовки до вступу у вищі навчальні заклади

Завідувач відділення – Микитюк Олександр Васильович.

телефон +38 0 (5134) 3-27-22

На відділенні здійснюється підготовка до вступу у вищі навчальні заклади громадян України з предметів загальноосвітньої підготовки: історія України, математика, українська мова.

лінія

МНАУ. Логотип Вознесенського коледжу.Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету бере свій початок з далекого 1928 року, коли на базі залишків маєтку поміщика Скаржинського з членів молодіжної батрацької комуни було засновано сільськогосподарську профтехшколу, яку цього ж року було перейменовано у Вознесенський технікум садівництва та виноградарства імені Цюрюпи.

Перші студенти технікуму значну увагу приділяли практичному навчанню, адже технікуму було передано 22 га виноградників, 5 га саду та 50 га лісу. До того ж навчальному господарстві були коні, свині та сільськогосподарський інвентар. Під навчальний корпус було відведено приміщення пивоварного заводу, а під студентський гуртожиток міськрада виділила декілька житлових будинків.

У 1937 році технікум було перепрофільовано на агромеліоративний.

У роки Великої Вітчизняної війни в навчальних приміщеннях було розміщено загін протиповітряної оборони, військовий склад, гаражі, кімнати відпочинку для льотчиків. Багато студентів та викладачів були мобілізовані на фронт.

У серпні 1944 року здійснено перший повоєнний прийом на перший курс технікуму (60 осіб).

З 1946 року технікум розпочав підготовку агрономів-виноградарів і його було перейменовано на Вознесенський технікум виноградарства.

Для забезпечення студентів гуртожитком у 1961 році рішенням міської ради передано приміщення військової казарми на 80 місць і збудовано новий гуртожиток на 120 місць.

Протягом 1963-1984 рр. у технікумі готували агрономів-виноградарів, агрономів-шовківників, агрономів із захисту рослин. З 1984 року розпочато прийом на спеціальності "Бухгалтерський облік", у 1991 році – на спеціальність "Правознавство", у 1993 році – на спеціальність "Комерційна діяльність".

У 2003 році технікум увійшов до складу Миколаївського національного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ, а у 2004 році – отримав статус коледжу.

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

Сьогодні в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів на двох відділеннях зі спеціальностей "Бухгалтерський облік", "Фінанси і кредит", "Комерційна діяльність", "Правознавство", "Землевпорядкування", "Інформаційна діяльність підприємства".

Випускники коледжу, які навчаються за інтегрованими планами, продовжують навчання за скороченим терміном у Миколаївському національному аграрному університеті.

Щороку зміцнюється матеріально-технічна база коледжу. На сьогодні діють 3 навчальні корпуси загальною площею близько 10 000 м. кв., 29 навчальних кабінетів, 4 комп'ютерні лабораторії, навчальна бухгалтерія, навчальна юридична консультація, спортивний комплекс з ігровим, гімнастичним та тренажерними залами, сучасна їдальня, бібліотека з читальною залою на 80 посадкових місць. Усі навчальні кабінети, лабораторії обладнано сучасною комп'ютерною технікою, що дає змогу викладачам під час організації навчального процесу впроваджувати інноваційні технології, користуватися мережею Інтернет.

До послуг студентів коледжу кращий в області студентський гуртожиток на 232 місця, який у 2011 році за результатами регіонального огляду-конкурсу "Гуртожиток – наш дім" посів почесне друге місце.

Реалізувати свої творчі здібності студенти можуть у гуртках, художніх студіях, клубах за інтересами. Протягом багатьох років студенти коледжу є лауреатами Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі"; кращі спортсмени – чемпіони не тільки обласних змагань, але й призери чемпіонату України з настільного тенісу, гирьового спорту, міні-футболу. Студентка спеціальності "Землевпорядкування" Поберещенко Наталя є срібною призеркою Чемпіонату світу з гирьового спорту.

Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету

У коледжі працюють 59 штатних викладачів, 75% яких мають вищу кваліфікаційну категорію. За сумлінну працю і наукові досягнення п'ятьом працівникам присвоєно звання "Відмінник освіти та науки України"; п'ятьом – звання "Відмінник аграрної освіти та науки України" (ІІІ ступеня). П'ятеро працівників нагороджено трудовою відзнакою "Знак пошани", Орденом Трудової слави ІІІ ступеня і медаллю А.С. Макаренка.

За роки існування навчальний заклад підготував більше 20 тисяч спеціалістів для аграрного виробництва, серед яких 26 осіб – Герої Соціалістичної праці, заслужені працівники сільського господарства, відомі громадські діячі, діячі науки та культури.

Завдяки успіхам і здобуткам педагогічних працівників Вознесенський коледж Миколаївського національного аграрного університету знаходиться в двадцятці кращих аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


Запрошення до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення
Завантажити інформаційний листВсеукраїнська інтернет - конференція молодих вчених і здобувачів вищої освіти “Менеджмент організацій на інноваційній основі” 7-8 грудня
2017 року Детальніше...


Стартап

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2017 МНАУ