Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №279

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Структура університету → Коледжі → Новобузький

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Новобузький коледж МНАУ. Чорній Олександр ВасильовичДиректор коледжу – Чорній Олександр Васильович

телефон тел: +38 0 (5151) 9-16-76
телефон факс: +38 0 (5151) 9-16-76
Е-mail: agrocollege@gmail.com

Адреса: 55600, Миколаївська область, м. Новий Буг, вул. Леніна, 46

Офіційний сайт: http://www.nbugkmdau.mk.ua


Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Відділення:

І. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

Завідувач – Вишневський Анатолій Анатолійович.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва.
2. Організація і технологія ведення фермерського господарства.

ІІ. Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

Завідувач – Тимченко Микола Васильович.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі.
2. Обслуговування комп'ютерних систем і мереж.

ІІІ. Будівництво та експлуатація будівель і споруд

Завідувач – Шеремет Ірина Анатоліївна.

телефон +38 0 (5151) 9-16-76

На відділенні навчаються студенти за спеціальностями:
1. Будівництво та експлуатація будівель і споруд.
2. Бухгалтерський облік.

лінія

МНАУ. Логотип Новобузького коледжу.Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету – один із найстаріших сільськогосподарських навчальних закладів Миколаївської області. Історія коледжу починається з сільськогосподарської школи, яка з 1924 року розпочала свою діяльність у приміщенні розформованої учительської семінарії. У 1930 році на її базі було створено технікум механізації сільського господарства, який у 1931 р. реорганізовано в сільськогосподарський технікум нормування та соцобліку, а згодом – в агрономічний технікум. До початку Великої Вітчизняної війни заклад підготував понад 300 техніків-агрономів і техніків-нормувальників.

У 1944 році технікум відновив свою діяльність і в 1947 році був реорганізований у технікум механізації сільського господарства.

У 1965-2003 рр. технікум здійснює підготовку спеціалістів для сільськогосподарського виробництва за такими спеціальностями: "Механізація сільського господарства", "Електрифікація сільського господарства", "Будівництво та експлуатація будівель і споруд", "Організація і технологія ведення фермерського господарства".

У 2003 році технікум увійшов до структури Миколаївського національного аграрного університету, а з березня 2004 року технікум отримав статус коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

У 2005 році в коледжі розпочалася підготовка фахівців зі спеціальностей "Бухгалтерський облік" і "Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж".

Як структурний підрозділ університету коледж входить до його освітнього середовища, маючи змогу реалізовувати ступеневу систему підготовки фахівців.

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

Випускники коледжу, які навчаються за інтегрованими планами продовжують навчання за скороченим терміном у Миколаївському національному аграрному університеті для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра і магістра.

Навчально-дослідне господарство зернового та м'ясо-молочного напряму, 3 навчально-виробничі майстерні, 24 навчальні кабінети, 12 лабораторій з сучасним обладнанням, технікою і наочними посібниками створюють належні умови для підготовки та проведення на високому рівні теоретичних і практичних занять студентів коледжу.

З метою впровадження в навчальний процес новітніх технологій у коледжі функціонують шість комп'ютерних класів, у яких 100 комп'ютерів об'єднано в локальну комп'ютерну мережу. Викладачі та студенти коледжу мають доступ до мережі Іnternet.

Базою для проходження навчальної практики є навчально-виробничий підрозділ і тваринницький комплекс, де студенти набувають професійних навичок, підвищують свій рівень практичної підготовки.

До послуг студентів – бібліотека, книжковий фонд якої складає понад 39 тис. примірників, читальна зала, три гуртожитки, їдальня, спортивний комплекс, три кімнати-музеї. У навчальному закладі працює понад 30 гуртків технічної творчості, аматорські художні колективи, спортивні секції, члени яких беруть активну участь у регіональних конкурсах та олімпіадах, здобуваючи призові місця. Художні колективи коледжу є дипломантами Всеукраїнського фестивалю "Софіївські зорі", призерами Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, змагань з різних видів спорту.

Новобузький коледж Миколаївського національного аграрного університету

За 79 років коледж підготував понад 17 тис. висококваліфікованих фахівців, які працюють в різних регіонах України та за її межами.

Гордістю коледжу є його випускники: М.П. Махно – Герой Соціалістичної Праці, кандидат сільськогосподарських наук; М.Ф. Рачкова – Герой Соціалістичної Праці, депутат Верховної Ради СРСР та багато інших, які сьогодні є керівниками господарств регіону, депутатами міських та обласних рад.

Очолює колектив директор коледжу – Олександр Васильович Чорній, відмінник аграрної освіти та науки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, нагороджений трудовою відзнакою "Знак пошани".

Якісну підготовку студентів здійснюють 76 педагогічних працівників, з яких: 7 – відмінники аграрної освіти і науки, 31 – спеціалісти вищої категорії, 4 – мають категорію "викладач-методист", 4 – категорію "старший викладач".

За вагомий внесок у розвиток аграрної освіти, підготовку фахівців – аграріїв держава нагородила трудовою відзнакою "Знак пошани" заступника директора з виробництва В.Г. Романова. Звання "Відмінник аграрної освіти та науки" ІІ, ІІІ ступенів отримали: М.П. Туляков, Л.І. Волобоєва, В.І. Гуденко, В.М. Гуденко, Л.М. Кузьменко, К.І. Джулай.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

ВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусКОНКУРСИ

Стартап

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної студентської наукової конференції «Молодь, наука, бізнес», яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 2-3 жовтня 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з актуальних питань технологій тваринництва, біотехнології та стандартизації в АПК, яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 19-23 листопада 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ