Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Новорічний дайджест МНАУ №272

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Студентське життя → Студентський профком

3D

УВАГА! Під час зимової екзаменаційної сесії 2017-2018 навчального року в Університеті працює Гаряча лінія – «Зимова екзаменаційна сесія 2017-2018 навчального року» за телефонами: (0512) 34-31-94, (0512) 34-60-58
Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...
Оголошено І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт молодих вчених Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Конкурс творчих робіт «Розбудовуємо Україну, готуємося до європейського майбутнього» Детальніше...

Студентський профком

Останнє оновлення: 24.05.2016 о 16:24

Перспектива розвитку будь-якого суспільства цілком справедливо пов'язується з молоддю. Молодь завжди уособлює майбутнє людства. Бажаючи брати повнокровну участь в житті суспільства молодь перетворюється в провідника соціальних змін економічного розвитку і прогресу нашого суспільства.

Одним із органів студентського самоврядування у Миколаївському національному аграрному університеті, які займаються проблемами молоді є студентський профспілковий комітет.

Пріоритетними напрямами діяльності профкому є соціально-правовий захист студентів-сиріт і інвалідів, матеріальне та фінансове забезпечення всіх студентських справ, підтримка діяльності студій, творчих об'єднань студентів, клубів за інтересами, допомога випускникам-аграріям в подальшому працевлаштуванні.

Профспілкова організація здійснює соціальний захист студентів, що мають власних дітей, студентів-сиріт, студентів-інвалідів, слідкує за додержанням їх прав на матеріальне забезпечення відповідно до чинного законодавства України. Таким студентам надаються відповідні пільги та матеріальна допомога. А напередодні новорічних свят діти студентів нашого університету отримують в профкомі солодкі подарунки.

Не можна оминути увагою надання соціальної допомоги студентським профкомом людям похилого віку, адресної допомоги ветеранам Вітчизняної війни, вихованцям Привільненської школи-інтернату. Вже 6 років з цією метою профком разом із студентською колегією проводить благочинні акції "Твори добро", "З добром і милосердям до людей" та інші. В рамках цих акцій студентський актив дарує радість і тепло мешканцям Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів Заводського району міста Миколаєва. А для вихованців Привільненської школи-інтернату в новорічні свята є посланцями Святого Миколая і Діда Мороза, вносячи в їх життя добро і даруючи різноманітні подарунки.

Така активна благочинна діяльність не могла залишитись поза увагою миколаївської громадськості. Про це свідчить вже друга перемога Миколаївського національного аграрного університету в конкурсі "Благодійник року" у номінації "Молодіжна ініціатива року".

З 2009 року при студпрофкомі почав діяти центр працевлаштування студентів, метою якого є допомога випускникам університету знайти роботу за фахом. Для підвищення ефективності роботи центру щомісяця оновлюється база вакансій по місту Миколаєву та Миколаївській області. Окрім цього профкомом створено інформаційний стенд, де всі охочі можуть ознайомитись з додатковою інформацією щодо можливостей працевлаштування.

МНАУ. Студентський профком Миколаївського національного аграрного університету.

В рамках реалізації обласної програми "Молодь Миколаївщини" представники університету підписали меморандум про реалізацію спільної програми забезпечення органами міської виконавчої влади та представниками бізнесу вторинної зайнятості студентів. Результатом впровадження вищезазначеного документу в життя є створення на літній період трудового загону МНАУ. Тепер студенти, що входять до складу загону, не змарнують свій літній час, а будуть отримувати безцінний досвід роботи в ННДГ МНАУ.

Всесвітня мережа Internet надійно входить в наше життя, а молодь, як відомо, є найактивнішим користувачем соціальних мереж. Оперативно реагуючи на такі зміни в житті, студентська профспілкова організація виступила з ініціативою створення сайту "Випускники МНАУ". Завдяки високому професіоналізмові та цілеспрямованості представників студентського активу проект сайту було реалізовано протягом кількох місяців і він користується великою популярністю серед студентів. І це не дивно, адже на порталі випускників можна не тільки відслідковувати всі значні події життя університету, але й взяти активну участь в обговоренні різних університетських заходів шляхом їх коментування та участі в опитуваннях. Сайт дає можливість переглянути відео-випуски новин університету, знайти студентів, випускників, абітурієнтів, що вступили до груп, створених в одній із соціальних мереж.

МНАУ. Студентський профком Миколаївського національного аграрного університету.

Мабуть, ніхто не буде заперечувати, що відпочинок, нові знайомства, враження урізноманітнюють наше життя, дарують гарний настрій і надовго заряджають позитивною енергією. Так чи інакше усі прагнуть вирватися з великого міста, забути про брудне повітря, гуркіт автомобілів, про задушливі ріки розплавленого асфальту. Студенти МНАУ можуть переконатись у цьому на власному досвіді, завдяки базі відпочинку університету в Коблево.

Перед активом постійно постають проблеми, вирішення яких згуртовує його, а досвід їх вирішення дозволяє швидко і якісно реалізовувати нові проекти. Одним з реалізованих проектів є створена на базі університету фотостудія. В стислі строки під неї було виділено і переобладнано аудиторію, закуплено найсучасніше обладнання. Це дає можливість робити професійні інформаційні оголошення та фотографії.

Студентський профком активно співпрацює із профкомом викладачів та співробітників, студентською колегією, управлінням освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, обласним комітетом профспілки працівників агропромислового комплексу Миколаївської області, громадськими організаціями міста та області, зокрема, Миколаївською обласною громадською організацією "Творити добро". Така співпраця дозволяє досягати успіху та високих результатів у роботі профспілкової організації студентів Миколаївського національного аграрного університету.

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ


Запрошуємо до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення
Завантажити інформаційний листЗапрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Економічна політика та адміністрування у сфері регіонального розвитку України», яку проводить факультет менеджменту Миколаївського національного аграрного університету 25-26 січня 2018 року.
Завантажити інформаційний лист


Стартап

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ