Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №276

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Студентське життя → Студентський профком

3D

Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Студентський профком

Перспектива розвитку будь-якого суспільства цілком справедливо пов'язується з молоддю. Молодь завжди уособлює майбутнє людства. Бажаючи брати повнокровну участь в житті суспільства молодь перетворюється в провідника соціальних змін економічного розвитку і прогресу нашого суспільства.

Одним із органів студентського самоврядування у Миколаївському національному аграрному університеті, які займаються проблемами молоді є студентський профспілковий комітет.

Пріоритетними напрямами діяльності профкому є соціально-правовий захист студентів-сиріт і інвалідів, матеріальне та фінансове забезпечення всіх студентських справ, підтримка діяльності студій, творчих об'єднань студентів, клубів за інтересами, допомога випускникам-аграріям в подальшому працевлаштуванні.

Профспілкова організація здійснює соціальний захист студентів, що мають власних дітей, студентів-сиріт, студентів-інвалідів, слідкує за додержанням їх прав на матеріальне забезпечення відповідно до чинного законодавства України. Таким студентам надаються відповідні пільги та матеріальна допомога. А напередодні новорічних свят діти студентів нашого університету отримують в профкомі солодкі подарунки.

Не можна оминути увагою надання соціальної допомоги студентським профкомом людям похилого віку, адресної допомоги ветеранам Вітчизняної війни, вихованцям Привільненської школи-інтернату. Вже 6 років з цією метою профком разом із студентською колегією проводить благочинні акції "Твори добро", "З добром і милосердям до людей" та інші. В рамках цих акцій студентський актив дарує радість і тепло мешканцям Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів Заводського району міста Миколаєва. А для вихованців Привільненської школи-інтернату в новорічні свята є посланцями Святого Миколая і Діда Мороза, вносячи в їх життя добро і даруючи різноманітні подарунки.

Така активна благочинна діяльність не могла залишитись поза увагою миколаївської громадськості. Про це свідчить вже друга перемога Миколаївського національного аграрного університету в конкурсі "Благодійник року" у номінації "Молодіжна ініціатива року".

З 2009 року при студпрофкомі почав діяти центр працевлаштування студентів, метою якого є допомога випускникам університету знайти роботу за фахом. Для підвищення ефективності роботи центру щомісяця оновлюється база вакансій по місту Миколаєву та Миколаївській області. Окрім цього профкомом створено інформаційний стенд, де всі охочі можуть ознайомитись з додатковою інформацією щодо можливостей працевлаштування.

МНАУ. Студентський профком Миколаївського національного аграрного університету.

В рамках реалізації обласної програми "Молодь Миколаївщини" представники університету підписали меморандум про реалізацію спільної програми забезпечення органами міської виконавчої влади та представниками бізнесу вторинної зайнятості студентів. Результатом впровадження вищезазначеного документу в життя є створення на літній період трудового загону МНАУ. Тепер студенти, що входять до складу загону, не змарнують свій літній час, а будуть отримувати безцінний досвід роботи в ННДГ МНАУ.

Всесвітня мережа Internet надійно входить в наше життя, а молодь, як відомо, є найактивнішим користувачем соціальних мереж. Оперативно реагуючи на такі зміни в житті, студентська профспілкова організація виступила з ініціативою створення сайту "Випускники МНАУ". Завдяки високому професіоналізмові та цілеспрямованості представників студентського активу проект сайту було реалізовано протягом кількох місяців і він користується великою популярністю серед студентів. І це не дивно, адже на порталі випускників можна не тільки відслідковувати всі значні події життя університету, але й взяти активну участь в обговоренні різних університетських заходів шляхом їх коментування та участі в опитуваннях. Сайт дає можливість переглянути відео-випуски новин університету, знайти студентів, випускників, абітурієнтів, що вступили до груп, створених в одній із соціальних мереж.

МНАУ. Студентський профком Миколаївського національного аграрного університету.

Мабуть, ніхто не буде заперечувати, що відпочинок, нові знайомства, враження урізноманітнюють наше життя, дарують гарний настрій і надовго заряджають позитивною енергією. Так чи інакше усі прагнуть вирватися з великого міста, забути про брудне повітря, гуркіт автомобілів, про задушливі ріки розплавленого асфальту. Студенти МНАУ можуть переконатись у цьому на власному досвіді, завдяки базі відпочинку університету в Коблево.

Перед активом постійно постають проблеми, вирішення яких згуртовує його, а досвід їх вирішення дозволяє швидко і якісно реалізовувати нові проекти. Одним з реалізованих проектів є створена на базі університету фотостудія. В стислі строки під неї було виділено і переобладнано аудиторію, закуплено найсучасніше обладнання. Це дає можливість робити професійні інформаційні оголошення та фотографії.

Студентський профком активно співпрацює із профкомом викладачів та співробітників, студентською колегією, управлінням освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, обласним комітетом профспілки працівників агропромислового комплексу Миколаївської області, громадськими організаціями міста та області, зокрема, Миколаївською обласною громадською організацією "Творити добро". Така співпраця дозволяє досягати успіху та високих результатів у роботі профспілкової організації студентів Миколаївського національного аграрного університету.

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у 30-ій студентській науково-теоретичній конференції «Участь молоді у розбудові агропромислового комплексу країни», яка відбудеться 28-30 березня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні проблеми взаємозамінності та стандартизації у машинобудуванні», яка відбудеться 12-13 квітня 2018 року на базі інженерно-енергетичного факультету Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Загальні аспекти інноваційного розвитку освітньої галузі в контексті міжнародного співробітництва України 19-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу «Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні», яка відбудеться 25-27 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 9-11 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Стартап

минусОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

лінія

Запрошуємо до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення Завантажити інформаційний лист Детальніше

лінія

Всеукраїнська студентська олімпіада серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» у 2017/2018 навчальному році.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання», яка відбудеться 11–13 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», яка відбудеться 18-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія тварин», яка відбудеться з 18 по 20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія», яка відбудеться 16-18 травня 2018 року.
Детальніше

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ