Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусСТУДЕНТСЬКЕ TV

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №274

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Студентське життя → Студентське самоврядування

3D

Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Студентське самоврядування

Шановні здобувачі вищої освіти пільгових категорій! Зверніть, будь ласка, увагу!

Пам'ятка здобувачам вищої освіти щодо призначення соціальних стипендій

Новини студентського самоврядування

Нове суспільство висуває нові вимоги перед освітою. Реалізація нових завдань освіти потребує нових підходів, звернення до особистості студента з її потребами та інтересами.

Тільки активні форми інноваційного виховання створюють умови для ефективного нагромадження кожним студентом особистого досвіду, самостійного усвідомлення ним загальнолюдських цінностей, дозволяють йому проявити ініціативу, творчість, самостійність у процесі активної особистісно значущої діяльності, стимулюють його до природного самовираження та самореалізації.

В усіх моделях виховної роботи МНАУ слід підкреслити важливість співпраці органів студентського самоврядування та керівництва університету. Студентське самоврядування в нашому університеті є не просто самостійним явищем, а виступає суттєвим компонентом усього виховного процесу, що має особливе ідеологічне навантаження.

Виховна система у Миколаївському національному аграрному університеті вже упродовж багатьох років є одним із основних аспектів розвитку особистості студента, що забезпечує його конкурентоспроможність і спирається на взаємодію та співпрацю науково-педагогічних працівників і студентів у сферах їх спільної навчальної та позанавчальної діяльності, а також у процесі реалізації повноважень самоврядування. Томе не випадково питання виховання, соціального становлення сучасної молоді, розвиток системи самоврядування належить до пріоритетних напрямів державної молодіжної політики.

Важливою є роль студентської колегії у створенні позитивного іміджу університету, що охоплює наукову, навчальну та виховну роботу.
Провідними напрямами діяльності студентської колегії, до складу якої входить студентський президент, студентські декани факультетів, голови студентських рад гуртожитків, студентська редколегія університетської газети «Агросвіт», студентський профспілковий комітет, є вирішення проблем соціального захисту студентів, організація системи матеріальної допомоги, сприяння навчальній, науковій, виховній діяльності, роботі студентських гуртків, товариств, об’єднань, студій, клубів за інтересами, роботі студентських рад гуртожитків, вирішення соціально-побутових питань тощо
За ініціативи студентської колегії організовуються благочинні акції «Твори добро» для надання адресної допомоги інвалідам, ветеранам Великої Вітчизняної війни, ветеранам праці, людям похилого віку Міського притулку, студентам-інвалідам університету, учням Привільнянської школи-інтернату та ін.
Органи студентського самоврядування є важливою ланкою національного виховання молоді, керуючись концептуальними засадами громадянського виховання студентів університету, зокрема патріотичного, морально-етичного, екологічного, фізичного, правового, політичного тощо.

Студентська колегія університету є консультативно-дорадчим органом при ректораті університету, що дозволяє більш повно враховувати пропозиції студентів під час вирішення питань у сферах освіти, праці, соціального становлення та розвитку особистості, налагодження конструктивної взаємодії між адміністрацією університету і органами студентського самоврядування у вирішенні загальноуніверситетських справ.

Фото інформація
Ботнар Іван

Ботнар Іван – студентський президент tel: 0932435189

Свістельник Юрій

Свістельник Юрій – заступник студентського президента tel: +380934857811

Братко Анна

Братко Анна – студентський декан факультету ТВППТСБ tel: 0936592061

Кічка Софія

Кічка Софія – студентський декан інженерно-енергетичного факультету e-mail: tel: 0734411909, 0997569747

Моргун Катерина

Моргун Катерина – студентський декан факультету менеджменту e-mail: katjukhamorgun@gmail.com tel: 0668143145, 0989635946

Рябоконь Ніна

Рябоконь Ніна – студентський декан обліково-фінансового факультету e-mail: tel: 0638990530

Мостовенко Наталя

Мостовенко Наталя – студентський декан факультету агротехнологій e-mail: tel: 0958387125

Бойко Анастасія

Бойко Анастасія – студентський президент Технолого-економічного коледжу МНАУ tel: 0634349386

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Фітосанітарний контроль, як інструмент торговельної політики для формування спроможності національного бізнесу» який відбудеться в корпусі №5 Миколаївського НАУ 27 лютого 2018 року.
Детальніше

лінія

Стартап

минусОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

лінія

Запрошуємо до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ» який відбудеться в університеті з жовтня 2017 року по березень 2018 року.
Завантажити запрошення Завантажити інформаційний лист

лінія

Всеукраїнська студентська олімпіада серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» у 2017/2018 навчальному році
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», яка відбудеться 18-20 квітня 2018 року.
Детальніше

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ