Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №291

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Студентське життя → Досягнення в культурі

3D

Миколаївський НАУ отримав місця регіонального замовлення для навчання сільської молоді Детальніше...
Увага! Університет запрошує амбітну молодь! Детальніше...
Доступність вищої освіти та головні можливості для вступників Миколаївського національного аграрного університету Детальніше...
Графік освітнього процесу на 2018-2019 навчальний рік Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Досягнення в культурі

На початку навчального року відбулося підбиття підсумків грантового проекту «Поєднання інтересів молоді та людей похилого віку» за підтримки фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє», який було спрямовано на поєднання інтересів молоді та людей похилого віку в творчій активності, оздоровчій та волонтерській діяльності, організації дозвілля в гуртках за інтересами.

Молодь університету організувала роботу центру «Поєднання інтересів молоді та людей похилого віку» на базі Миколаївського національного аграрного університету; облаштувала ландшафтний парк відпочинку в Міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів; проводила дні спілкування, арт-терапії, де молоді люди обмінювалися досвідом із похилими людьми; навчали користуватися комп'ютером, мобільними телефонами; спілкувалися на різноманітні теми. За звітний період було надано конкретну адресну допомогу ветеранам та інвалідам Заводського району, в'язням концтаборів Заводського району.

Студенти університету на початку навчального року взяли участь у І Міжнародному молодіжному форумі «Таврійський бриз», де представили МОГО «Творити добро» та ГО «Всеукраїнське об'єднання «Громадська ініціатива»».

Упродовж навчального року органи студентського самоврядування університету проводили «Школу лідерства» для студентського активу І курсу.

На базі університету спільно з департаментом освіти, науки та молоді облдержадміністрації та за участі голів органів учнівського та студентського самоврядування професійно-технічних та вищих навчальних закладів Миколаївської області було проведено інтерактивний семінар на тему «Імідж лідера».

На обласному заході «Студентські лідери Миколаївщини – 2013», присвяченому Міжнародному дню студента колектив університету було визнано переможцем у конкурсі відеороликів «Моє здоров'я – здоров'я України» та переможцем обласного конкурсу гуртожитків ВНЗ І-IV р.а. «Оселя затишку і тепла».

Студентка п'ятого курсу факультету ТВППТСБ Віта Твардовська стала переможницею регіонального етапу конкурсу серед студентів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках стратегії ініціативи «Рідне село» на кращий бізнес-план зі створення багатофункціонального сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Добробут села».

Під час підбиття підсумків благодійної акції «Осінній тиждень добра», організованої Фондом «Центр соціальних програм РУСАЛу колектив університету було відзначено подяками за організаційну підтримку та вагомий внесок у проведенні загальноміської благодійної акції. Подякою відзначено і волонтерів Миколаївської обласної громадської організації «Творити добро».

У новорічному благочинному марафоні «Віримо в чудо, творимо чудо», організованому «Центром соціальних програм компанії РУСАЛу» колектив університету визнано переможцем та відзначено сертифікатом на 7 тисяч гривень, кошти від якого буде перераховано на благодійну діяльність мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.

За 2013-2014 н.р. студентським активом університету проведено благодійні акції, спрямованні на надання адресної допомоги ветеранам Заводського району, мешканцям притулку для громадян похилого віку та інвалідів; «Лист Святому Миколаю» (Привільнянська школа-інтернат, Дитячий будинок «Сонечко») (близько 20 тисяч гривень), взяли участь у Всеукраїнській акції «Серце до серця», у благодійній акції на допомогу тваринам Миколаївського зоопарку.

15 представників студентської молоді університету, Технолого-економічного та Вознесенського коледжів у 16 Зльоті іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття» було удостоєно 16 грамот та подяк Міністерства аграрної політики та продовольства України, дипломом переможця конкурсу «Кращий студент року» серед студентів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України нагороджено студентку факультету менеджменту Баришник Л.

З метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання активізації науково-дослідної, навчальної, культурно-масової, громадської роботи, студентського самоврядування вперше в університеті було проведено конкурсно-розважальну програму «SuperSTARоста – 2013» (у ІІІ етапи) за участю усіх старост академічних груп університету.

У грудні 2013 року відбулося підтвердження звання «народний» студентської театральної студії «М.А.С.К.А.» та студентського хорового колективу «Калина».

На заключному етапі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» у 2013 році народний студентський хоровий колектив «Калина» та ансамбль студії гри на музичних інструментах стали дипломантами ІІІ ступеня.

У жовтні було проведено «Презентацію талантів студентів І курсів», де вперше презентували себе всі художні керівники творчих колективів університету.

Вперше у жовтні 2013 року в університеті було проведено презентації кафедр фізичного виховання та іноземних мов.

Учасники ансамблю народного танцю «Золотий колос» Рубан Анастасія, Січкаренко Євген посіли ІІІ місце у міжвузівському конкурсі «PROдвижение – 2013».

На базі університету цього року проведено ІІ турліги КВН серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України, у якому взяли учать 15 команд з аграрних університетів України.

На базі університету у лютому 2014 року проведено ІІ тур IX сезону Чемпіонату та розіграш Кубка КВН серед ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України сезону 2013-2014 н.р., де команда університету КВН «Агранавти» стала переможцями ІІ туру ліги КВН ВНЗ. На IX фестивалі КВН ВНЗ Мінагрополітики та продовольства України у м. Умань збірна команда КВН «Агранавти» стала Чемпіоном аграрної ліги Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Збірна команда КВН «Агранавти» здобула гран-прі на фестивалі КВН серед команд ВНЗ Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Серед команд КВН ВНЗ м. Миколаєва команда КВН університету здобула Кубок мера.

У березні 2014 року на регіональному конкурсі сюжетного танцю та малих форм у м. Баштанка ансамбль народного танцю «Золотий колос» посів ІІ місце у номінаціях «Народний танець» та «Сучасна хореографія». Вперше на базі університету було проведено фестиваль хореографічного мистецтва «Магия танца – без границ» до Міжнародного дня танцю.

На обласному театральному конкурсі аматорських театрів ім. Є. Зарницької народний студентський театр «М.А.С.К.А.» посів ІІ місце та дитячий колектив «Чердачок» серед дитячих театральних колективів посів ІІ місце.

До 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка університет брав участь, підготував і провів низку заходів, із них:
- вечір-посвята та конкурсна програма «І голос твій, і пензель твій, і слово»;
- на 17-му конкурсі читців Шевченківської поезії «Заповіт» учасниця студії розмовного жанру Кулікова Світлана посіла ІІІ місце;
- на заключному етапі обласного конкурсу читців «Сторінками поезії. Кобзареві струни» учасники студії розмовного жанру Кулікова Світлана посіла ІІ місце, ІІІ місце – Чала Світлана та Мойсеєнко Василь;
- на обласному конкурсі хорових колективів ім. М.Аркаса ІІ місце посів народний хоровий колектив «Калина».

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

Web of Science

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнологічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва» 17-18 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні технології переробної ромисловості: проблеми і перспективи» 25 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 7-8 листопада 2019 року Детальніше

лінія

VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК» 18-22 листопада 2019 року.
Детальніше.

лінія

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

лінія

Стартап

минусПеревірка на плагіат

Перевірка на плагіат

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ