Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №290

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

Центр працевлаштування студентів

3D

Доступність вищої освіти та головні можливості для вступників Миколаївського національного аграрного університету Детальніше...
Увага! Розпочато реєстрацію випускників освітнього ступеня «Бакалавр» для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) із іноземної мови Детальніше...
Графік освітнього процесу на 2018-2019 навчальний рік Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

ПЕРША СХОДИНКА ДО МАЙБУТНЬОЇ КАР’ЄРИ

Новини Центру працевлаштування студентів і випускників МНАУ

Ще під час навчання або після закінчення вищого навчального закладу молода людина може шукати. Ніхто не буде заперечувати, що досвід роботи за спеціальністю в більшості випадків допомагає при працевлаштуванні. Проте, його відсутність не є неподоланною перешкодою, інакше спеціалісти, які вперше пропонують себе на ринку праці, не мали б жодних шансів на омріяне місце роботи.

Для студентів та випускників ВНЗ існують і інші проблеми, серед яких і психологічна і нестачу часу і непроінформованість. Тому для допомоги молоді у вирішенні питань працевлаштування і функціонує Центр працевлаштування студентів і випускників Миколаївського національного аграрного університету.

Необхідність у створенні центру працевлаштування студентів на базі Миколаївського національного аграрного університету помітили активісти органів студентського самоврядування університету.

Центр працевлаштування студентів і випускників було створено у 2010 році. Він функціонує на підставі "Положення про Центр працевлаштування студентів та випускників МНАУ", затвердженого рішенням вченої ради.

Завданнями Центру працевлаштування є:
- забезпечення прав та інтересів молодих громадян на ринку праці;
- адаптація студентів та випускників МНАУ до умов ринку праці;
- сприяння щодо надання місць для проходження виробничої практики під час навчання та пошуку вакансій;
- забезпечення випускників першим робочим місцем;
- сприяння працевлаштуванню студентів та випускників університету;
- створення банку вакансій;
- надання молоді послуг з профорієнтації та пошуку вакансій;
- вивчення та адаптація передового вітчизняного та міжнародного досвіду з питань забезпечення зайнятості, профорієнтації та професійної підготовки молоді.

Центром працевлаштування постійно проводяться презентації, зустрічі з потенційними роботодавцями, представниками центральних та місцевих органів виконавчої влади, службами зайнятості. З метою ознайомлення студентів з потенційними працедавцями проводяться ярмарки вакансій, а для залучення випускників до підприємницької діяльності надаються юридичні консультації із налагодження власної справи.

Для ефективної роботи Центру працевлаштування випускників створено банк вакансій. З питань розвитку вторинної зайнятості студентів і працевлаштування випускників плідно співпрацюємо з Заводським районним центром зайнятості, Головним управлінням агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням у справах сім'ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації, асоціацією фермерів, які надають вакансії по місту Миколаєву та області.

Центр працевлаштування МНАУ проводить також психологічні тренінги, консультації, семінари. На даний час волонтери Миколаївської громадської організації "Творити добро" реалізують серед студентів-першокурсників всіх факультетів соціальний проект "Майбутній спеціаліст".

Нормативно-правові документи, якими керується Центр працевлаштування МНАУ:
1. Ст. 64 Закону України "Про вищу освіту".
2. Частина четверта ст. 7 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні".
3. Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням.
4. Частина друга ст. 197 КЗпП України.
5. Підп. "3" п. 1 ст. 4 Закону України "Про зайнятість населення".

В університеті функціонує комісія з персонального розподілу випускників університету, до складу якої входить і керівник Центру працевлаштування. Метою роботи комісії є працевлаштування молодих спеціалістів: як тих, що навчалися за державним замовленням, так і за кошти фізичних і юридичних осіб.

Центр постійно проводить роботу по накопиченню банку потенційних роботодавців (підприємств різної форми власності). До такого переліку внесено близько 400 підприємств, організацій, установ України, які допомагають студентам зорієнтуватися як у географічному розташуванні підприємств так і відповідно спектру вакансій на них. Центром проводиться моніторинг ринку праці Миколаївської та інших областей, щодо потреб у профільних фахівцях.

В університеті запроваджена практика укладання договорів про навчання, проходження навчально-науково-дослідницьких, технологічних практик з обумовленням можливості подальшого працевлаштування випускників університету як в Україні, так і за кордоном. Серед найбільших замовників кадрів є: ТОВ СП "Нібулон", ФГ "Владам", ВАТ "Радсад", ВАТ "Племзавад "Степной" Запорізької області, СГПП "Техмет-Юг", ТОВ "Альянс-С", "Сорочинські ковбаси", Кінологічний центр УМВС України, ДПРСПЦ "Південьконецентр" Миколаївської області та ін.

Студенти Миколаївського національного аграрного університету проходять практику за кордоном за програмами Work and Travel, FEFU, LOGO, CampAmerica, HOPS, а також підвищують кваліфікацію і вдосконалюють практичні навички ведення господарства на сільськогосподарських фермах Данії з метою набуття і застосування знань, умінь та навичок в нових економічних умовах міжнародного ринку праці. Це допомагає випускникам університету покращити знання іноземної мови, удосконалити професійні уміння, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці.

В університеті постійно проводяться ярмарки вакансій. Під час проходження таких заходів мають можливість зустрітися роботодавці та студенти або випускники університету. Роботодавці презентують свої компанії, наявні вакансії, програми стажувань або молодіжні програми набору. Студенти та випускники мають змогу дізнатися про вимоги роботодавця, записатися на співбесіду.

В Миколаївському національному аграрному університеті з 2001 року функціонують студентські трудові загони, метою яких є сприяння вторинній зайнятості студентів. У літній період, студенти, що записалися до трудового загону МНАУ, виконують оплачувані роботи на базі Навчально-науково-практичного центру університету. Їм забезпечуються належні умови проживання, харчування, медичного обслуговування.

Швидкий розвиток нових технологій ставить свої вимоги і до роботи Центру працевлаштування студентів і випускників МНАУ. Роботодавці і студенти мають можливість переглядати інформацію про діяльність Центру в мережі Інтернет, використовуючи ресурси сайту університету.

Центр працевлаштування функціонує для того, щоб студенти та випускники Миколаївського національного аграрного університету, не дивлячись на певні перешкоди, могли реалізувати своє право на працю і мали можливість отримати висококваліфіковану допомогу у пошуку роботи, у отриманні необхідних знань, а кожен роботодавець був упевнений, що спеціалісти університету докладуть максимум зусиль і професійних знань.

Список центрів зайнятості

Ленінський районний Центр зайнятості
Миколаїв, вул. Шкільна, 2а
пн-чт 08:00–17:00; пт 08:00–15:45
Телефон: +380 (512) 56-62-92;

Центральний районний центр зайнятості
Миколаїв, вул. Нікольська, 68
пн-чт 08:00–17:00; пт 08:00–15:45
Телефон: +380 (512) 37-24-32;

Заводський районний центр зайнятості
Миколаїв, вул. 6-а Поперечна, 32
пн-чт 08:00–17:00; пт 08:00–15:45
Телефон: +380 (512) 46-09-78;

Корабельний районний центр зайнятості
Миколаїв, вул. Торгова, 61
пн-чт 08:00–17:00; пт 08:00–15:45
Телефон: +380 (512) 25-40-18;

Миколаївський районний центр зайнятості
Миколаїв, вул. Веселинівська, 45
пн-чт 08:00–17:00; пт 08:00–15:45
Телефон: +380 (512) 48-37-87;

Корисні посилання

http://www.agrostart.net/
http://www.trud.ua/nikolaev.html
http://www.jobs.ua/city/nikolaev_jobs/
http://neuvoo.com.ua/uk

Онлайн ресурси для пошуку роботи в інших країнах

http://www.neuvoo.ae/- ОАЕ
http://neuvoo.com.ar/es - Аргентина
http://neuvoo.at/de - Австрія
http://au.neuvoo.com/en - Австралія
http://neuvoo.be/nl - Бельгія
http://bh.neuvoo.com/ar - Бахрейн
http://neuvoo.com.br/pt - Бразилія
http://neuvoo.ca/en - Канада
http://neuvoo.ch/de - Швейцарія
http://neuvoo.cl/es - Чілі
http://neuvoo.com.co/es - Колумбія
http://neuvoo.cz/cs - Чехія
http://neuvoo.de/de - Німмечина
http://neuvoo.es/es - Іспанія
http://neuvoo.fr/fr - Франція
http://neuvoo.co.uk/en - Великобританія
http://neuvoo.gr/el - Греція
http://neuvoo.hk/zh - Гонконг
http://neuvoo.hu/hu - Угорщина
http://id.neuvoo.com/id - Індонезія
http://ie.neuvoo.com/en - Ірландія
http://neuvoo.co.in/en - Індія
http://neuvoo.it/it - Італія
http://neuvoo.jp/ja - Японія
http://kw.neuvoo.com/ar - Кувейт
http://neuvoo.kz/ru - Казахстан
http://neuvoo.lu/de - Люксембург
http://neuvoo.com.mx/es - Мексика
http://neuvoo.com.ng/en - Нігерія
http://neuvoo.nl/nl - Нідерланди
http://no.neuvoo.com/no - Норвегія
http://neuvoo.co.nz/en - Нова Зеландія
http://om.neuvoo.com/ar - Оман
http://neuvoo.com.pe/es - Перу
http://neuvoo.pl/pl - Польща
http://neuvoo.pt/pt - Португалія
http://neuvoo.qa/ar - Катар
http://neuvoo.ro/ro - Румунія
http://neuvoo.ru/ru - Росія
http://sa.neuvoo.com/ar - Саудівська Аравія
http://se.neuvoo.com/sv - Швеція
http://sg.neuvoo.com/en - Сінгапур
http://tr.neuvoo.com/tr - Туреччина
http://neuvoo.com.tw/zh - Республіка Китай
http://neuvoo.com/en - США
http://neuvoo.com.ve/es - Венесуели
http://neuvoo.co.za/en - Південна Афріка

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

День поля

День поля - 2019

лінія

Онлайн опитування

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

Web of Science

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції: «Облік, аудит, аналіз: сучасні проблеми теорії та практики», яку проводить 16 травня 2019р. обліково-фінансовий факультет Миколаївського національного аграрного університету.
Детальніше

лінія

Запрошуємо до участі 15-17 травня 2019 року у VІ-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Екологічні та соціальні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 15-17 травня 2019 року.
Детальніше

лінія

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Біологічні, біотехнологічні та генетичні аспекти інтенсифікації тваринництва» 17-18 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Регіональний науково-практичний семінар «Інноваційні технології переробної ромисловості: проблеми і перспективи» 25 жовтня 2019 року
Детальніше

лінія

Всеукраїнська науково-практична конференція «Ветеринарно-санітарні аспекти технології виробництва і переробки продукції тваринництва» 7-8 листопада 2019 року Детальніше

лінія

VІ Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання біотехнологій, тваринництва та стандартизації в АПК» 18-22 листопада 2019 року.
Детальніше.

лінія

минусКОНКУРСИ ТА ОЛІМПІАДИ

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія» за напрямом «Агрономія» 2018-2019 н. р., 15 - 17 травня 2019 року
Детальніше

лінія

ІI етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Прогноз і програмування врожаю сільськогосподарських культур» 2018-2019 н.р., 28-30 травня 2019 року
Детальніше

лінія

лінія

Стартап

минусПеревірка на плагіат

Перевірка на плагіат

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2019 МНАУ