Український флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №279

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 (0512) 34 10 82
Факс: +38 (0512) 34 31 46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +38 (0512) 34 60 62
Моб. тел: +38 (068) 155 38 21
pk@mnau.edu.ua

НМК ФАКУЛЬТЕТІВ - НМК ФАКУЛЬТЕТУ ТВППТ

3D

Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Склад науково-методичної комісії факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва, стандартизації та біотехнології

Голова:
Петрова О. І. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва.
Заступник голови:
Кравченко О. О. – заступник декана з науково-дослідної роботи, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри генетики, годівлі тварин та біотехнології.
Секретар:
Стріха Л. О. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології переробки, стандартизації і сертифікації продукції тваринництва.
Члени науково-методичної комісії:
Стародубець О.О. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри птахіваництва, якості та безперечності продукції
Кириченко В. А. – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри зоогігієни та ветеринарії;


План роботи науково-методичної комісії факультету ТВППТСБ Миколаївського національного аграрного університету на 2017-2018 н. р.


Вересень, 2017 р.

1. Про затвердження плану роботи науково-методичної комісії на 2017-2018 н.р. (Голова науково-методичної комісії).
2. Про затвердження робочих навчальних програм та навчально- методичних комплексів з дисциплін, які викладаються на факультеті. (Заступник голови науково-методичної комісії).
3. Про готовність навчально-методичних комплексів з дисциплін, які викладаються на кафедрах факультету та напрями їх поліпшення у контексті сучасних вимог. (Члени науково-методичної комісії).
4. Поточні питання.

Жовтень, 2017 р.

1. Про методичне забезпечення новітніх технологій навчання згідно вимог кредитно-трансферної системи навчання та Болонської декларації на кафедрі птахівництва, якості та безпечності продукції. (Завідувач кафедри ПЯБП проф. Патрєва Л.С., члени науково-методичної комісії).
2. Про науково-методичне забезпечення дисциплін освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії зі спеціальності 204 – Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва. (Завідувачі кафедр факультету, члени науково-методичної комісії).
3. Поточні питання.

Листопад 2017 р.

1. Про методичне забезпечення самостійної роботи студентів на кафедрі технології переробки, стандартизації і сертифікації продукції тваринництва. (Завідувач кафедри ТПССПТ проф. Підпала Т.В.).
2. Про використання оболонки Moodle та викладення дидактичних матеріалів для дистанційного навчання дисциплін на сайті університету. (Завідувачі кафедр факультету).
3. Поточні питання.

Грудень 2017 р.

1. Про виконання плану видання навчально-методичної літератури співробітниками кафедр факультету. (Голова науково-методичної комісії факультету).
2. Про результати впровадження різних форм проміжного та підсумкового контролю знань студентами на кафедрі технології виробництва продукції тваринництва. (В.о. завкафедри ТВПТ доц. Лихач В.Я., члени науково-методичної комісії).
3. Про підготовку навчальної літератури та дидактичних матеріалів. (Завідувачі кафедр факультету).
4. Поточні питання.

Січень 2018 р.

1. Про забезпечення дисциплін навчального плану типовими програмами, підручниками, посібниками, практикумами та словниками. (Голова науково-методичної комісії).
2. Про результати та перспективи роботи професорсько-викладацького складу факультету за госпдоговірними та ініціативними темами, участь у грантових проектах та міжнародних конкурсах. (Заступник декана з наукової роботи Кравченко О.О., завідувачі кафедр факультету).
3. Поточні питання.

Лютий 2018 р.

1. Про методичне забезпечення та бази навчальних та виробничих практик на кафедрах факультету. (Завідувачі кафедр факультету, члени науково-методичної комісії).
2. Про використання філій кафедр для проведення практичних занять, навчальних та технологічних практик та виконання дипломних робіт. (Заступник голови науково-методичної комісії).
3. Поточні питання.

Березень 2018 р.

1. Про забезпечення навчального процесу студентів заочної форми навчання на факультеті. (Завідувачі кафедр факультету).
2. Про залучення молодих викладачів до науково-методичної роботи на кафедрах факультету. (Заступник голови науково-методичної комісії).
3. Поточні питання.

Квітень 2018 р.

1. Про методичне забезпечення державних іспитів РВО «Бакалавр» на факультеті (теоретичні, практичні, тестові). (Заступник голови науково-методичної комісії).
2. Про затвердження програм навчальних практик. (Завідувачі кафедр факультету).
3. Поточні питання.

Травень 2018 р.

1. Про методичне забезпечення навчальних програм робочих професій факультету. (Завідувачі кафедр проф. Підпала Т.В., доц. Луговой С.І., доц. Кот С.П.).
2. Про організацію та методичне забезпечення підготовки і виконання випускних магістерських робіт РВО «Магістр». (Голова науково-методичної комісії).
3. Поточні питання.

Червень 2018 р.

1. Про затвердження звіту про роботу науково-методичної комісії факультету за 2017-2018 н.р. (Голова науково-методичної комісії).
2. Про виконання плану видання методичної літератури за півріччя. (Голова науково-методичної комісії).
3. Поточні питання.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

ВИБОРИ РЕКТОРА МНАУ - 2018

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусКОНКУРСИ

Стартап

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Всеукраїнської студентської науково-практичної інтернет-конференції з актуальних питань технологій тваринництва, біотехнології та стандартизації в АПК, яка відбудеться на базі Миколаївського національного аграрного університету 19-23 листопада 2018 року..
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ