Український флаг.Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Карта сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.

минусЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ

Щотижневий дайджест МНАУ


Дайджест МНАУ №277

минусГазета "Агросвіт"

Газета Миколаївського національного аграрного університету "Агросвіт"

минусКОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

минусПОШТА УНІВЕРСИТЕТУ

Посилання для входу у свою поштову скриньку:
mail.mnau.edu.ua

Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
(Паризької комуни)

Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Приймальна комісія
Тел: +380(512)-34-60-62
Моб. тел: +380(96)-861-13-71
pk@mnau.edu.ua

Щорічний конкурс

3D

Методичні рекомендації та поради вступникам до Миколаївського національного аграрного університету у 2018 році Детальніше...
Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ для професійної орієнтації вступників Детальніше...
Підготовка до Зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року Детальніше...
Дні відкритих дверей Миколаївського НАУ Детальніше...
Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою Детальніше...

Положення про щорічний конкурс

на кращу Інтернет-сторінку кафедр університету

Структура положення

- Місія конкурсу.
- Мета конкурсу.
- Завдання конкурсу.
- Організатор конкурсу.
- Учасники конкурсу.
- Порядок участі.
- Критерії відбору переможців конкурсу.
- Нагородження переможців конкурсу.
- Робочий орган конкурсу.

Місія конкурсу

МІСІЯ КОНКУРСУ – проводиться для вдосконалення інформаційного та технічного забезпечення Інтернет-сайту Миколаївського національного аграрного університету (далі МНАУ); створення цілісної системи інформаційного та інфраструктурного забезпечення навчальної, наукової та інноваційної діяльності, в тому числі в галузі інноваційної педагогіки, інноваційних технологій та змісту освіти; забезпечення функціональної повноти, організаційної розвиненості та охоплення усіх ланок інноваційного процесу; вдосконалення системи інформатизації навчального процесу та надання доступної, достовірної, повної та об'єктивної інформації щодо професійної орієнтації молоді, привернення уваги роботодавців.

Мета конкурсу

МЕТА КОНКУРСУ – вдосконалення якості та підвищення рівня інформатизації суспільства, розповсюдження інноваційних технологій, висвітлення інформації щодо діяльності МДАУ, розповсюдження новітніх технологій у галузі аграрної освіти та науки.

Завдання конкурсу

1. Вивчення і поширення передового досвіду використання інформаційних технологій з метою покращення рівня та змісту викладеного матеріалу на сайті.
2. Поширення обміну досвідом щодо створення та удосконалення Інтернет-сторінок університету, покращення їх дизайну.
3. Привернення уваги та зацікавленості науковців-аграріїв, фахівців агробізнес-структур, абітурієнтів, підвищення їх інформаційної культури.
4. Використання сучасних інформаційних ресурсів, технологій.
5. Інформаційне забезпечення навчального процесу та наукових досліджень, інноваційної діяльності, освіти потенційних студентів та інвесторів, які обирають навчальні заклади, що реалізують освітні програми високої якості та забезпечують необхідні умови для вкладання коштів із високою ймовірністю одержання прибутку.
6. Виявлення "вузьких місць" та використання інформаційних технологій з метою покращення якості навчального процесу та управління МНАУ.
7. Поширення передового досвіду організації навчального процесу, ведення науково-дослідної роботи.

Організатор конкурсу

Конкурс проводиться Миколаївським державним аграрним університетом.

Учасники конкурсу

Учасниками Конкурсу повинні бути всі кафедри МНАУ. До участі в Конкурсі в обов'язковому порядку залучаються всі кафедри університету.

Порядок участі

Конкурс проводиться протягом року шляхом перегляду та оцінювання Інтернет-сторінок учасників Конкурсу у три етапи: 15 травня (у 2011 р. 01 червня), 15 вересня та 01 грудня. Оцінювання за показниками та критеріями проводиться Конкурсною комісією шляхом розгляду Інтернет-сторінок учасників Конкурсу.

На основі виставлення сумарної кількості балів за показниками та критеріями оцінювання, Конкурсна комісія визначає переможців і призерів Конкурсу.

Оголошення про переможців Конкурсу здійснюється щорічно до 10 грудня. Результати оприлюднюються Конкурсною комісією на сайті МНАУ.

Керівництво, визначення призерів і переможців Конкурсу, здійснюється Конкурсною комісією, на яку покладається відповідальність за його організацію та підведення підсумків.

Крітерії відбору переможців конкурсу

Переможці щорічного Конкурсу будуть відібрані з числа учасників, чиї Інтернет-сторінки продемонстрували найкращі результати в комплексі п'яти груп показників:
1. Структура сторінки (функціональність, системність, зручність інтерфейсу) (максимальна оцінка – 5 балів).
2. Дизайн (наявність заголовка, чіткість тексту на тлі, добір колірної палітри, використання вирівнювання, наявність єдиного стилю оформлення всіх сторінок, відповідність використання графічних елементів змісту сторінки, оптимальне використання графічних елементів, елементи творчості) (максимальна оцінка – 5 балів).
3. Зміст (підбір матеріалу, відповідність назві, інформативність, зрозумілість і чіткість інформації, грамотність) (максимальна оцінка – 5 балів).
4. Спрямованість Інтернет-сторінки на конкретних користувачів (наукова тематика, інформація про діяльність кафедри тощо) (максимальна оцінка – 3 бали).
5. Інформаційне рішення (оригінальність інформаційного наповнення: новинами, оновленнями; наявність веб-посилань) (максимальна оцінка – 5 балів).

Нагородження переможців конкурсу

Переможці отримають грошову винагороду за:
1 місце – 2000 грн;
2 місце – 1500 грн;
3 місце – 1000 грн.

Робочий орган конкурсу

Для організації та проведення щорічного Конкурсу буде сформовано Конкурсну комісію університету у складі:
- ректор університету, д.т.н., професор, член-кореспондент НААНУ, академік АНВШУ, заслужений діяч науки і техніки України Шебанін В.С.;
- перший проректор, к.т.н, професор, академік УАЕК, заслужений працівник народної освіти України Бабенко Д.В.;
- проректор з наукової роботи, д.е.н., професор Ганганов В.М.;
- проректор з НП та ВР, к.п.н., доцент Шарата Н.Г.;
- проректор з НП роботи та зв'язку зі структурними підрозділами, к.п.н., доцент Лисиця Г.Г.;
- заступник першого проректора Захарченко В.Т.;
- директор НІ інноваційних технологій та змісту аграрної освіти, д.е.н., професор Сіренко Н.М.;
- старший викладач кафедри інформатики Яновський К.Є.

лінія

Додаткові матеріали:
1. Положення про щорічний конкурс на кращу Інтернет-сторінку кафедр університету.
2. Розпорядження.

Перейти на початок сторінки

лінія

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусРозклад

минусМНАУ & MOODLE

МНАУ & MOODLE

минусОЛІМПІАДИ ТА КОНКУРСИ

лінія

Результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 204 «ТВППТ».
Детальніше

лінія

Всеукраїнська студентська олімпіада серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Організація і методика аудиту» у 2017/2018 навчальному році.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія рослин», яка відбудеться 18-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Біологія» за напрямом «Біологія тварин», яка відбудеться з 18 по 20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас прийняти участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агрономія», яка відбудеться 16-18 травня 2018 року.
Детальніше

минусЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Загальні аспекти інноваційного розвитку освітньої галузі в контексті міжнародного співробітництва України 19-20 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Причорноморській регіональній науково-практичній конференції професорсько-викладацького складу «Розвиток українського села – основа аграрної реформи в Україні», яка відбудеться 25-27 квітня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошує Вас взяти участь в роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції «Економічна кібернетика: стратегічні завдання та перспективи розвитку України», яку проводить факультет менеджменту Миколаївського національного аграрного університету 10 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V-ї Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Екологічні та соціально-економічні аспекти розвитку економіки в умовах євроінтеграції», яку проводить кафедра економіки підприємств Миколаївського національного аграрного університету 9-11 травня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-практичному семінарі «Технологічні аспекти ведення романівського вівчарства в умовах півдня України», яка відбудеться 11 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації у забезпеченні якості тваринницької продукції», яка відбудеться 17-18 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні аспекти технологій виробництва і переробки продукції тваринництва», яка відбудеться 25-26 жовтня 2018 року.
Детальніше

лінія

Стартап

минусНаукові видання МНАУ

Вісник аграрної науки Причорномор'яСтудентський науковий вісник МНАУ
Студентський науковий вісник МНАУ

минусДоступ до Web of Science

МНАУ & MOODLE

минусТехнолого-економічний коледж

Технолого-економічний коледж

минусМіжнародні проекти

Міжнародні проекти

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусНАУКОВІ ПРОПОЗИЦІЇ


Ґрунтово-агрохімічна лабораторія

минусДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди
При передруку матеріалів, відеосюжетів, а також цитуванні обовязковою умовою є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал або на головну сторінку сайту університету www.mnau.edu.ua
© 2008-2018 МНАУ