Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУ

вт15жовтВесь деньпт25(Весь день)(GMT+03:00) Всеукраїнська олімпіада Миколаївського НАУдля професійної орієнтації вступників ОрганізаторОргкомітет Всеукраїнської олімпіади МНАУ

Миколаївський національний аграрний університет запрошує взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

Олімпіада – це творче змагання з теоретичної та практичної підготовки майбутніх вступників університету.

Мета олімпіади – виявлення обдарованих вступників, ознайомлення їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті, зацікавлення у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до Миколаївського НАУ, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.

Для участі у Олімпіаді запрошуються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів закладів ЗСО, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Олімпіада проводиться із таких предметів:

• українська мова і література;
  • математика;
  • історія України;
  • біологія;
  • географія;
  • фізика;
  • англійська мова;
  • хімія.

Кількість предметів, які можна обрати для участі в Олімпіаді, становить не більше двох.

Форми олімпіадних завдань та їх складність відповідають рівню завдань для зовнішнього незалежного оцінювання.
Переможцям Олімпіади (1, 2 та 3 місця) при розрахунку конкурсного бала вступника до Миколаївського НАУ нараховуються додаткові до 20 балів до сертифіката ЗНО з одного предмета зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до Миколаївського НАУ в 2020 році