Круглий стіл з питань національної (економічної) безпеки

чт14листВесь день(Весь день: четвер)(GMT+02:00) Круглий стіл з питань національної (економічної) безпеки ОрганізаторОбліково-фінансовий факультет

Миколаївський національний аграрний університет запрошує Вас взяти участь у роботі Щорічного круглого столу з питань національної (економічної) безпеки, який відбудеться на базі університету у м. Миколаєві, 14 листопада 2019 року.
До участі у конференції запрошуємо вчених, викладачів навчальних закладів, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти.
Мета круглого столу: науковий пошук, узагальнення та пропозиції щодо можливих напрямів вирішення основних актуальних питань у глобалізаційних процесах, його вимір та прояви, вплив на гарантування національної (економічної безпеки держав світу).

тел.: Бобровська Надія Володимирівна +38 (067) 835 89 68
e-mail: mailto:bobrovskaN@mnau.edu.ua